Офіційний сайт Василівської міської ради

Пошук

Розділи

Календар

« Квітень 2021 »
Пн   5 12 19 26
Вт   6 13 20 27
Ср   7 14 21 28
Чт 1 8 15 22 29
Пт 2 9 16 23 30
Сб 3 10 17 24  
Нд 4 11 18 25  

Корисні посилання

Оголошення

З В Е Р Н Е Н Н Я Василівської міської ради до керівників підприємств організацій, установ всіх форм власності та мешканців населених пунктів Василівської міської ради Запорізької області

З В Е Р Н Е Н Н Я

Василівської міської ради до керівників підприємств
організацій, установ всіх форм власності та мешканців населених пунктів Василівської міської ради Запорізької області

Василівська міська рада Запорізької області звертається до трудових колективів, організацій, установ всіх форм власності та жителів населених пунктів Василівської міської ради Запорізької області прийняти активну участь в проведенні місячника по благоустрою території населених пунктів Василівської міської ради після закінчення осінньо-зимового періоду з 29 березня 2021 року по 29 квітня 2021 року.
Звертаємось з проханням до всіх жителів населених пунктів Василівської міської ради Запорізької області прийняти активну участь в проведенні заходів по наведенню належного санітарного стану біля своєї оселі, а саме: на прибудинкових територіях, тротуарах, вулицях, відремонтувати і пофарбувати огорожі.
Приємно, що населення населених пунктів Василівської міської ради чимало роблять, і готові робити для того, аби населенні пукти міської ради щороку розквітало і в ньому все краще жилося людям. І це цілком реально, якщо всією громадою вирішуватимемо питання наведення належного порядку в населених пунктів.
Пам’ятайте, що ніхто, крім нас, наших проблем не вирішить, це наш святий обов’язок. І нехай цей обов’язок буде для кожного з нас не тягарем, а усвідомленою необхідністю.
Не залишайтесь байдужими і приділяйте належну увагу благоустрою населеного пункту! Чисто не там, де метуть, а там де не смітять.
Дотримуйтесь вимог Закону України «Про благоустрій населених пунктів».
Тоді наші населені пункти будуть чистим та гарним.

 

Василівська міська рада

 

Понеділок, 29 Березня 2021 08:29 | Переглядів: 224

Міський головаКаліман Сергій Анатолійович

Офіційні сайти держ установ


ua en de