Офіційний сайт Василівської міської ради

Розділи

Оголошення

КП «Благоустрій - Василівка» оголошує проведення конкурсного відбору суб’єктів оціночної діяльності для оцінки майна, що є комунальною власністю територіальної громади м.Василівка, яке в подальшому буде передано в оренду.

УМОВИ ПРОВЕДЕННЯ КОНКУРСУ
для конкурсного відбору суб'єктів оціночної діяльності
для оцінки майна, що є комунальною власністю територіальної громади м.Василівка.

Місцезнаходження комісії балансоутримувача, контактні телефони:
КП «Благоустрій - Василівка» Василівської міської ради Запорізької області,
71601, м.Василівка, пров. Шкільний, 5-а, конт. тел. 7-35-87
Строк подання та адреса, за якою подаються документи на конкурс: протягом 7 днів після розміщення оголошення про конкурс, за адресою: 71601, м.Василівка, пров. Шкільний, 5-а.
Дата, час і місце проведення конкурсу: через 10 днів після публікації інформації про конкурс в газеті «Нова Таврія», у 10-00 годин, за адресою: м.Василівка, пров. Шкільний, 5-а.
Відомості про об'єкт оцінки: підвальне приміщення, які знаходяться за адресою: м. Василівка, вул. Дніпровська, 26-а площею 41,7 м².
Кінцевий термін подання документів: за 3 дні до оголошеної дати проведення конкурсу.
Термін виконання робіт в календарних днях: 7 днів.
Перелік підтвердних документів, які подаються на розгляд комісії:
- заява на участь у конкурсі за встановленою формою (додаток 2);
- копія установчого документа претендента;
- копії кваліфікаційних документів оцінювачів, які працюють у штатному складі та яких буде залучено до проведення оцінки та підписання звіту про оцінку майна;
- письмові згоди оцінювачів, яких буде додатково залучено претендентом до проведення робіт з оцінки майна та підписання звіту про оцінку майна, завірені їхніми особистими підписами;
- копія сертифіката суб'єкта оціночної діяльності;
- інформація про претендента (документ, який містить відомості про претендента щодо його досвіду роботи, кваліфікації та особистого досвіду роботи оцінювачів, які працюють у його штатному складі та додатково залучаються ним, тощо).
Конкурсна документація подається в конверті з написом «Конкурсна документація» з описом підтвердних документів, що містяться в конверті.
Конкурсна пропозиція претендента подається у запечатаному конверті з написом «Конкурсна пропозиція» і має містити пропозицію щодо вартості виконання робіт, калькуляції витрат, пов'язаних з виконанням робіт, а також терміну виконання робіт, якщо він не визначений в інформації про проведення конкурсу.
Кваліфікаційні вимоги до учасників конкурсу (вимоги щодо практичного досвіду з оцінки майна):
- відповідна кваліфікація оцінювачів стосовно оцінки об'єкта оцінки, що має підтверджуватися чинними кваліфікаційними документами оцінювачів та свідоцтвами про реєстрацію в Державному реєстрі оцінювачів;
- досвід суб'єкта оціночної діяльності у проведенні оцінки майна;
- наявність переліку оцінювачів, які будуть залучені до виконання робіт з оцінки майна та підписання звітів про оцінку майна, та їх особистого досвіду в проведенні оцінки подібного майна.

Додаток.doc

Понеділок, 09 Липня 2018 10:08 | Переглядів: 12

Оголошення

Офіційні сайти держ установ