Офіційний сайт Василівської міської ради

Пошук

Розділи

Календар

« Вересень 2020 »
Пн   7 14 21 28
Вт 1 8 15 22 29
Ср 2 9 16 23 30
Чт 3 10 17 24  
Пт 4 11 18 25  
Сб 5 12 19 26  
Нд 6 13 20 27  

Рішення міської ради

Тридцять п'ята (позачергова) сесія Василівської міської ради сьомого скликання

Перелік рішень.doc

№1. Про внесення змін та доповнень в рішення двадцять восьмої (позачергової) сесії Василівської міської ради сьомого скликання від 21 грудня 2017 року № 1 «Про міський бюджет на 2018 рік»

Додаток до рішення №1.rar

№2. Про внесення змін в рішення другої (позачергової) сесії Василівської міської ради сьомого скликання від 27 листопада 2015 року № 10 «Про затвердження структури та штатної чисельності комунальних дошкільних навчальних закладів міста Василівка»

№3. Про внесення змін в рішення двадцять восьмої (позачергової) сесії Василівської міської ради сьомого скликання від 21 грудня 2017 № 4 «Про затвердження комплексної Програми по удосконаленню благоустрою міста на 2018 рік»

№4. Про внесення змін в рішення двадцять восьмої (позачергової) сесії Василівської міської ради Запорізької області сьомого скликання від 21 грудня 2017 № 12 «Про затвердження Програми підтримки розвитку водопровідно-каналізаційного та теплового господарств м. Василівка на 2018 рік»

№5. Про затвердження Програми про фінансування природоохоронного заходу на території м. Василівки на 2019 рік, який фінансуються за рахунок запланованих надходжень до екологічного фонду у 2019 році

№6. Про безоплатну передачу урн для збору побутових відходів на баланс КП «Благоустрій - Василівка» Василівської міської ради Запорізької області

№7. Про безоплатну передачу лавок паркових «Роялта» на баланс КП «Благоустрій - Василівка» Василівської міської ради Запорізької області

№8. Про безоплатну передачу брухту чорних металів на баланс КП «Благоустрій - Василівка» Василівської міської ради Запорізької області

№9. Про встановлення дорожніх знаків

№10. Про внесення змін в рішення двадцять сьомої сесії Василівської міської ради сьомого скликання від 30 листопада 2017 року № 37 «Про затвердження Програми робіт по стабілізації водопостачання в м. Василівка на 2018-2019 роки»

№11. Про внесення змін в рішення двадцять восьмої (позачергової) сесії Василівської міської ради сьомого скликання від 21 грудня 2017 року № 19 «Про затвердження Програми капітального будівництва та реконструкції об’єктів комунальної власності на 2018 рік, що фінансуються за рахунок бюджету розвитку»

№12. Про внесення змін в рішення двадцять восьмої (позачергової) сесії Василівської міської ради сьомого скликання від 21 грудня 2017 року № 17 «Про затвердження Програми по фінансуванню робіт пов’язаних з будівництвом, реконструкцією, ремонтом і утриманням автомобільних доріг загального користування на 2018 рік»

№13. Про клопотання щодо передачі до комунальної власності територіальної громади міста Василівка завершеного будівництвом об’єкта «Господарсько-питний водопровід по вул. Миру в м. Василівці - реконструкція»

№14. Про внесення змін та доповнень до рішення двадцять восьмої (позачергової) сесії Василівської міської ради сьомого скликання від 21 грудня 2017 № 22 «Про затвердження Програми з відзначення державних, міських свят та загальноміських заходів на 2018 рік»

№15. Про передачу обладнання для дитячого майданчика на баланс КП «Благоустрій-Василівка» Василівської міської ради Запорізької області

№16. Про дострокове припинення повноважень депутата Василівської міської ради Запорізької області сьомого скликання Арутюняна О.Е.

№17. Про затвердження проміжного ліквідаційного балансу КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА «ДОБРОБУТ» ВАСИЛІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ

№18. Про внесення змін до рішення двадцять восьмої (позачергової) сесії Василівської міської ради сьомого скликання від 21 грудня 2017 року № 35 «Про затвердження Програми інвентаризації земель Василівської міської ради на 2018 рік»

№19. Про внесення змін до рішення двадцять восьмої (позачергової) сесії Василівської міської ради сьомого скликання від 21 грудня 2017 року № 37 «Про затвердження Програми розроблення проектів землеустрою та оцінки земель на території Василівської міської ради на 2018 рік»

№20. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд та передачу земельної ділянки безоплатно у власність в м. Василівка, вул. Сагайдачного 10 Галілєєву І.Ю.

№21. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд та передачу земельної ділянки безоплатно у власність в м. Василівка, вул. Довженка 71 Добрулі О.О.

№22. Про поновлення договору про встановлення земельного сервітуту для розміщення тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності в м. Василівка, вул. Соборна 7 «б» Кувічкі О.Б.

№23. Про надання згоди на відновлення меж земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд та ведення особистого селянського господарства м. Василівка, вул. Миру 154 Носачу М.О., Носачу О.М.

№24. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання та передачу у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд в м. Василівка, вул. Джерельна 68 Пацалю К.К.

№25. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення та передачу у власність земельної ділянки для будівництва індивідуального гаражу в м. Василівка, вул. Шевченка, біля будинку № 77, Пінчуку В.В.

№26. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд та передачу земельної ділянки безоплатно у власність в м. Василівка, вул. Софіївська 141 Селезньову І.В.

№27. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд та передачу земельної ділянки безоплатно у власність в м. Василівка, вул. Софіївська 143 Степанову Є.В.

№28. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для розміщення та обслуговування комплексу будівель в м. Василівка, пров. Лісний 13 приватній організації «Василівський районний спортивно-технічний клуб товариства сприяння обороні України»

№29. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки в оренду для будівництва та обслуговування будівель закладів побутового обслуговування в м. Василівка, вул. Соборна 30 Юсту С.І.

№30. Про продаж земельної ділянки несільськогосподарського призначення в м. Василівка, мікрорайон 40 років Перемоги 5/1 ТОВ «Пересувна механізована колона № 19»

№31. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, як додаткової для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) в м. Василівка, вул. Шевченка 15/2 Лобачову А.Ю.

№32. Про внесення змін до рішення дев’ятнадцятої сесії Василівської міської ради сьомого скликання від 02 березня 2017 року № 40 «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд в м. Василівка, вул. Славянська 24 Іванченко Є.О.»

№33. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) та передачу земельної ділянки безоплатно у власність в м. Василівка, вул. Партизанська 74 Лемешку О.В.

№34. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд та передачу земельної ділянки безоплатно у власність в м. Василівка, вул. Соборна, 15/3 Мартіросян Л.Р.

№35. Про поновлення договору оренди землі для будівництва магазину в м. Василівка, м-н 40 років Перемоги 3а малому приватному підприємству «Червень»

Протокол від 04.10.2018.docx

Відомість поіменного голосування.docx

08.10.2018 | Переглядів: 527

Офіційні сайти держ установ