Офіційний сайт Василівської міської ради

Розділи

Рішення міської ради

Дев’ята сесія сьомого скликання Василівської міської ради

Перелік рішень.doc

Додаток до рішення №1.rar

№1. Про внесення змін та доповнень в рішення третьої сесії Василівської міської ради сьомого скликання від 24.12.2015 року № 1 «Про міський бюджет на 2016 рік»

№2. Про стан забезпечення питною водою м.Василівка в літній період 2016 року

№3. Про внесення змін в рішення третьої сесії Василівської міської ради сьомого скликання від 24.12.2015 року № 27 «Про затвердження Програми по фінансуванню робіт пов’язаних з будівництвом, реконструкцією, ремонтом і утриманням автомобільних доріг загального користування на 2016 рік»

№4. Про внесення змін в рішення сьомої (позачергової) сесії Василівської міської ради сьомого скликання від 24.03.2016 № 12 «Про затвердження Програми по капітальному ремонту житлового фонду, що знаходиться у комунальній власності територіальної громади м. Василівка, житлового фонду об’єднань співвласників багатоповерхових будівель в м. Василівка на 2016 рік»

№5. Про внесення змін в рішення третьої сесії Василівської міської ради сьомого скликання від 24 грудня 2015 року № 23 «Про затвердження Програми капітального будівництва та реконструкції об’єктів комунальної власності на 2016 рік, що фінансуються за рахунок бюджету розвитку»

№6. Про внесення змін в рішення третьої сесії Василівської міської ради сьомого скликання від 24.12.2015 року № 28 «Про затвердження Програми розвитку житлово-експлуатаційного господарства на 2016 рік»

№7. Про затвердження рішення виконавчого комітету Василівської міської ради

№8. Про внесення змін до рішення четвертої (позачергової) сесії Василівської міської ради сьомого скликання від 28.01.2016 року № 21 «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для розміщення групи тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності в м. Василівка, вул. Леніна 18а приватному підприємцю Ангелову В.В.»

№9. Про розгляд заяви Єременко Т.М. про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд в м. Василівка, вул. Польова 29/1

№10. Про внесення змін до рішення п’ятдесят восьмої (позачергової) сесії Василівської міської ради шостого скликання від 06.10.2015 року № 45 «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд в м. Василівка, вул. Героя Радянського Союзу Давидкова 22 Желябіну О.В.»

№11. Про розгляд заяви ТОВ «Запоріжспецтрансгаз» про припинення договору оренди землі для обслуговування 67/100 частин комплексу будівель та споруд в м. Василівка, вул. Московська 57

№12. Про розгляд заяви приватного підприємця Коломоєць О.М. про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та укладання договору про встановлення земельного сервітуту для розміщення тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності в м. Василівка, вул. Миру

№13. Про поновлення договору оренди землі для розміщення торгівельного кіоску в м. Василівка, пров. Урожайний (Колгоспний) 13а приватному підприємцю Лагоді Н.Д.

№14. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд в м. Василівка, пров. Шкільний 16 Нагорній І.В. та Іл’яшенко В.Д.

№15. Про розгляд заяви Нагорної І.І. про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд в м. Василівка, вул. Сонячна.

№16. Про розгляд заяви Піхоти В.К. про вирішення спірного питання стосовно межі між земельними ділянками по вул. Гагаріна 2 та пров. Космічному 2.

№17. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд та передачу земельної ділянки безоплатно у власність в м. Василівка, пров. Чехова 24 Плюйку Г.П.

№18. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд в м. Василівка, вул. Софіївська 141 Селезньову І.В.

№19. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд в м. Василівка, вул. Софіївська 143 Степанову Є.В.

№20. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд в м. Василівка, вул. Сонячна 11 Шкорубському Д.А.

№21. Про розгляд заяви Харченко С.Ю. про зменшення площі орендованої земельної ділянки в м. Василівка, вул. Ліхачова 2А/1.

№22. Про розгляд заяв Колесника О.Ф. та Кирильчук А.І. про припинення договорів оренди землі для добудови незавершеного будівництвом житлового будинку з частковим переплануванням та для реконструкції незавершеного будівництвом житлового будинку під житлово-готельний комплекс в м. Василівка, м-н 40 років Перемоги 11

№23. Про розгляд клопотання Коробової Н.І. про припинення Коробову В.І. права користування земельною ділянкою в м. Василівка, вул. Кошового 70.

Відомість поіменного голосування.docx

протокол №9 від 26.05.2016.docx.docx

26.05.2016 | Переглядів: 482

Офіційні сайти держ установ