Офіційний сайт Василівської міської ради

Розділи

Рішення міської ради

Десята (позачергова) сесія сьомого скликання Василівської міської ради

Перелік рішень.doc

№1. Про внесення змін та доповнень в рішення третьої сесії Василівської міської ради сьомого скликання від 24.12.2015 року № 1 «Про міський бюджет на 2016 рік»

Додаток до рішення №1.rar

№2. Про розгляд листа ПРАТ «Василівкатепломережа» щодо звільнення від орендної плати за цілісний майновий комплекс за 2016 рік

№3. Про затвердження розпоряджень міського голови

№4. Про внесення змін в рішення третьої сесії Василівської міської ради сьомого скликання від 24 грудня 2015 року № 23 «Про затвердження Програми капітального будівництва та реконструкції об’єктів комунальної власності на 2016 рік, що фінансуються за рахунок бюджету розвитку»

№5. Про внесення змін в рішення третьої сесії Василівської міської ради сьомого скликання від 24 грудня 2015 року № 26 «Про затвердження Програми підтримки розвитку водопровідно-каналізаційного та теплового господарств м. Василівка на 2016 рік»

№6. Про внесення змін в рішення сьомої (позачергової) сесії Василівської міської ради сьомого скликання від 24.03.2016 № 12 «Про затвердження Програми по капітальному ремонту житлового фонду, що знаходиться у комунальній власності територіальної громади м. Василівка, житлового фонду об’єднань співвласників багатоповерхових будівель в м. Василівка на 2016 рік»

№7. Про внесення змін в рішення третьої сесії Василівської міської ради сьомого скликання від 24.12.2015 року № 3 «Про затвердження Програми по благоустрою міста Василівка на 2016 рік»

№8. Про внесення змін в рішення третьої сесії Василівської міської ради сьомого скликання від 24.12.2015 року № 27 «Про затвердження Програми по фінансуванню робіт пов’язаних з будівництвом, реконструкцією, ремонтом і утриманням автомобільних доріг загального користування на 2016 рік»

№9. Про внесення змін в рішення третьої сесії Василівської міської ради Запорізької області сьомого скликання від 24.12.2015 №25 «Про затвердження Програми по впровадженню засобів обліку витрат та регулювання води та теплової енергії м. Василівка на 2016 рік»

№10. Про утворення комунального підприємства «Благоустрій - Василівка» Василівської міської ради Запорізької області

№11. Про внесення змін та доповнень до рішення третьої сесії Василівської міської ради сьомого скликання від 24.12. 2015 № 9 «Про затвердження Комплексної Програми соціальної підтримки учасників антитерористичної операції та членів їх сімей – мешканців м. Василівка на 2016 рік»

№12. Про внесення доповнень до рішення 3 сесії Василівської міської ради сьомого скликання від 24.12.2015 року № 16 «Про затвердження Плану діяльності Василівської міської ради з питань підготовки проектів регуляторних актів на 2016 рік»

№13. Про внесення доповнень до рішення 01 сесії Василівської міської ради сьомого скликання від 17.11.2015 №5 «Про затвердження структури та штатної чисельності виконавчого апарату міської ради»

№14. Про внесення змін в рішення 43 сесії Василівської міської ради 6 скликання від 24.04.2014 року № 18 «Про затвердження Положення про конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності для оцінки майна, що є комунальною власністю територіальної громади м. Василівка»

№15. Про затвердження плану роботи Василівської міської ради сьомого скликання на друге півріччя 2016 року

№16. Про припинення договору оренди землі для обслуговування комплексу будівель в м. Василівка, вул. Московська 48д Батовському І.І.

№17. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та укладання договору про встановлення земельного сервітуту для розміщення тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності в м. Василівка, вул. Соборна 18а Беху В.І.

№18. Про внесення змін до рішення п’ятдесят восьмої (позачергової) сесії Василівської міської ради шостого скликання від 06.10.2015 року № 36 «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд в м. Василівка, вул. Славянська 24 Губі С.В. »

№19. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою що встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для розміщення та обслуговування 15 державної пожежно-рятувальної частини в м. Василівка, вул. Щаслива 21 Головному управлінню державної служби України з надзвичайних ситуацій у Запорізькій області

№20. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд та передачу земельної ділянки безоплатно у власність в м. Василівка, вул. Каховська 44 Карпенку А.Г.

№21. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва індивідуального гаражу № 21 в обслуговуючому гаражному кооперативі «Лада-6» м. Василівка Кисельову В.О.

№22. Про поновлення договору оренди землі для розміщення та обслуговування магазину «Комп’ютерний всесвіт» в м. Василівка, вул. Соборна 5 «б» ТОВ «КНК-ІНВЕСТ»

№23. Про розгляд клопотання ТОВ «Нью Сервіс» про зменшення ставки орендної плати за земельну ділянку в м. Василівка, вул. Ліхачова 2г

№24. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для розміщення та обслуговування об’єктів нерухомого майна електрозв’язку в м. Василівка, вул. Шевченка 5/1, вул. Залізнична 11 ПАТ «Укртелеком»

№25. Про поновлення договору оренди землі для розміщення та обслуговування виробничої бази в м. Василівка, вул. Московська 53 приватному акціонерному товариству «Василівкатепломережа»

№26. Про поновлення договору оренди землі для розміщення та обслуговування адмінприміщення в м. Василівка, вул. Шевченка 85а, приватному акціонерному товариству «Василівкатепломережа»

№27. Про затвердження Порядку розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності на території міста Василівка Запорізької області

№28. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд та передачу земельної ділянки безоплатно у власність в м. Василівка, вул. Кошового 12 Хотіній А.В.

№29. Про припинення договору оренди та передачу безоплатно у спільну сумісну власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд в м. Василівка, вул. Дніпровська 3а Шаховському П.М. та Шаховському П.М.

№30. Про передачу в оренду земельної ділянки для розміщення та обслуговування комплексу будівель в м. Василівка, вул. Московська 57 Щербаку В.В.

№31. Про передачу в оренду земельної ділянки для розміщення та обслуговування комплексу будівель в м. Василівка, вул. Невського 103 Щербаку В.В.

№32. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд в м. Василівка, вул. Каховська 339 Луньову С.В.

№33. Про розгляд клопотання Коробової Н.І. про припинення Коробову В.В. права користування земельною ділянкою в м. Василівка, вул. Кошового 70.

Відомість поіменного голосування.docx

протокол №9 від 24.06.2016.docx

24.06.2016 | Переглядів: 511

Офіційні сайти держ установ