Офіційний сайт Василівської міської ради

Розділи

Рішення міської ради

Тринадцята сесія сьомого скликання Василівської міської ради

Перелік рішень.doc

№1. Про внесення змін в рішення одинадцятої (позачергової) сесії Василівської міської ради сьомого скликання від 28.07.2016 року № 3 «Про затвердження комплексної Програми по удосконаленню благоустрою міста на 2016 рік»

№2. Про уточнення статутного фонду КП «Добробут» Василівської міської ради Запорізької області та КП «Благоустрій – Василівка» Василівської міської ради Запорізької області

№3. Про створення ОСББ в місті Василівка

№4. Про внесення змін в рішення сорок третьої сесії Василівської міської ради шостого скликання від 24 квітня 2014 року № 15 «Про затвердження Порядку передачі в оренду майна, що є комунальною власністю територіальної громади м. Василівка»

№5. Про затвердження Програми про фінансування природоохоронних заходів на території м. Василівки на 2017 рік, які фінансуються за рахунок залишків та запланованого екофонду на 2017 рік

№6. Про передачу комунального майна на баланс КП «Благоустрій-Василівка»

№7. Про передачу теплолічильників в оренду ПРАТ «Василівкатепломережа»

№8. Про передачу майна в оренду КП «Облводоканал» ЗОР

№9. Про Стратегію розвитку міста Василівка на 2017-2021 роки

№10. Про внесення змін та доповнень до рішення третьої сесії Василівської міської ради сьомого скликання від 24 грудня 2015 року № 11 «Про затвердження міської Програми «Підтримка обдарованої молоді на 2016 рік»

№11. Про затвердження рішень виконавчого комітету Василівської міської ради

№12. Про затвердження списку присяжних Василівського районного суду Запорізької області

№13. Про внесення змін в рішення другої (позачергової) сесії Василівської міської ради сьомого скликання від 27.11.2015 року № 2 «Про затвердження Положення про постійні комісії Василівської міської ради Запорізької області»

№14. Про поновлення договорів оренди землі для розміщення торгівельного павільйону «Шашлична» в м. Василівка, 81км а/д К.Дніпровська-Василівка-Бердянськ (ліворуч) приватному підприємцю Арутюнян Т.М.

№15. Про внесення змін до рішення сьомої (позачергової) сесії Василівської міської ради сьомого скликання від 24.03.2016 року № 32 «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення в оренду земельної ділянки для будівництва та обслуговування гаражу в м. Василівка, бульвар Центральний1, гараж 3, колективному підприємству «Відділ капітального будівництва»

№16. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд та передачу земельної ділянки безоплатно у власність в м. Василівка, вул. Зарічна, 13 Дідяєву С.Ю.

№17. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд в м. Василівка, вул. Д.Яворницького 2 Єременку Р.В.

№18. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації та встановлення зовнішніх меж земельної ділянки для розміщення та обслуговування ремонтно-технічного пункту в м. Василівка, вул. Невського, 101 Кайдашеву О.А.

№19. Про внесення змін до рішення десятої (позачергової) сесії Василівської міської ради сьомого скликання від 24.06.2016 року № 33 «Про розгляд клопотання Коробової Н.І. про припинення Коробову В.В. права користування земельною ділянкою в м. Василівка, вул. Кошового 70».

№20. Про поновлення договору про встановлення земельного сервітуту для розміщення тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності в м. Василівка, вул. Соборна 7 «б» Кувічці О.Б.

№21. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд та передачу земельної ділянки безоплатно у власність в м. Василівка, пров. Урожайний 15 Маслєннікову В.О.

№22. Про передачу в оренду земельної ділянки для розміщення та обслуговування комплексу будівель (майстерні) в м. Василівка, вул. Московська 48д Полійчуку М.В.

№23. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд в м. Василівка, вул. Каштанова 47 Пархоменку О.В.

№24. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд та передачу земельної ділянки безоплатно у власність в м. Василівка, вул. Гагаріна 2 Піхоті В.К.

№25. Про уточнення площ земельних ділянок для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд та ведення особистого селянського господарства в м. Василівка, вул. Щаслива 49 .

№26. Про внесення змін до рішення сьомої (позачергової) сесії Василівської міської ради сьомого скликання від 24.03.2016 року № 37 «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на умовах земельного сервітуту для розміщення тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності в м. Василівка, бульвар Центральний, біля будівлі № 4 Серебряніковій Т.П»

№27. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд в м. Василівка, вул. Сагайдачного 8 Федоренку С.М.

№28. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд та передачу земельної ділянки безоплатно у власність в м. Василівка, пров. Гоголя 23 Ференець С.О.

№29. Про затвердження територіальній громаді міста Василівка в особі Василівської міської ради технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки для обслуговування будівлі «Адміністративна споруда» (водоканал) в м. Василівка, вул. Приморська 29.

№30. Про затвердження територіальній громаді міста Василівка в особі Василівської міської ради технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки для розміщення та обслуговування артезіанської свердловини в м. Василівка, пров. Лісний.

№31. Про затвердження територіальній громаді міста Василівка в особі Василівської міської ради технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки для розміщення та обслуговування артезіанської свердловини в м. Василівка, вул. Миру .

№32. Про розгляд звернення голови сільськогосподарського виробничого кооперативу ім. Ватутіна про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянок під об’єктами нерухомого майна в м. Василівка, вул. Миру, 197, вул. Миру 201, вул. Соборна ,67, вул. Соборна 75.

№33. Про розгляд звернення Василівської районної ради Запорізької області про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельних ділянок для розміщення та обслуговування комплексу будівель школи в м. Василівка, вул.Стадіонна 23 та будівлі котельні в м. Василівка, вул. Стадіонна 23а, що перебувають в оперативному управлінні комунального закладу «Василівська загальноосвітня школа I-III ступенів № 3» Василівської районної ради Запорізької області.

№34. Про розгляд звернення Василівської районної ради Запорізької області про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки для розміщення та обслуговування будівель школи в м. Василівка, вул. Шевченка 82, що перебуває в оперативному управлінні комунального закладу «Василівська гімназія Сузір’я - загальноосвітня школа I-III ступенів» Василівської районної ради Запорізької області

№35. Про оприлюднення проекту регуляторного акту «Про встановлення ставок земельного податку на території Василівської міської ради Запорізької області»

Відомість поіменного голосування.docx

протокол №13 від 22.09.2016.docx

27.09.2016 | Переглядів: 558

Офіційні сайти держ установ