Офіційний сайт Василівської міської ради

Розділи

Рішення міської ради

Чотирнадцята (позачергова) сесія сьомого скликання Василівської міської ради

Перелік рішень.doc

№1. Про внесення змін та доповнень в рішення третьої сесії Василівської міської ради сьомого скликання від 24.12.2015 року № 1 «Про міський бюджет на 2016 рік»

Додаток до рішення №1.rar

№2. Про внесення доповнень в рішення третьої сесії Василівської міської ради сьомого скликання від 24 грудня 2015 року № 6 «Про встановлення плати для батьків за перебування дітей у комунальних дошкільних навчальних закладах міста на 2016 рік»

№3. Про внесення змін в рішення третьої сесії Василівської міської ради сьомого скликання від 24 грудня 2015 року № 8 «Про встановлення вартості харчування дітей у комунальних дошкільних навчальних закладах міста за один дітодень на 2016 рік»

№4. Про затвердження Програми «Внески органів місцевого самоврядування в статутні фонди суб’єктів підприємницької діяльності у 2016 році»

№5. Про внесення змін в рішення одинадцятої (позачергової) сесії Василівської міської ради сьомого скликання від 28.07.2016 року № 3 «Про затвердження комплексної Програми по удосконаленню благоустрою міста на 2016 рік»

№6. Про внесення змін в рішення третьої сесії Василівської міської ради сьомого скликання від 24.12.2015 року № 3 «Про затвердження Програми по благоустрою міста Василівка на 2016 рік»

№7. Про внесення змін в рішення шостої сесії Василівської міської ради сьомого скликання від 25.02.2016 № 4 «Про затвердження Програми «Фінансування інших видатків пов’язаних з виконанням власних повноважень Василівської міської ради на 2016 рік»

№8. Про внесення змін в рішення сьомої (позачергової) сесії Василівської міської ради сьомого скликання від 24.03.2016 № 12 «Про затвердження Програми по капітальному ремонту житлового фонду, що знаходиться у комунальній власності територіальної громади м. Василівка, житлового фонду об’єднань співвласників багатоповерхових будівель в м. Василівка на 2016 рік»

№9. Про внесення змін в рішення третьої сесії Василівської міської ради сьомого скликання від 24 грудня 2015 року № 23 «Про затвердження Програми капітального будівництва та реконструкції об’єктів комунальної власності на 2016 рік, що фінансуються за рахунок бюджету розвитку»

№10. Про внесення змін в рішення третьої сесії Василівської міської ради сьомого скликання від 24.12.2015 року № 27 «Про затвердження Програми по фінансуванню робіт пов’язаних з будівництвом, реконструкцією, ремонтом і утриманням автомобільних доріг загального користування на 2016 рік»

№11. Про внесення змін в рішення третьої сесії Василівської міської ради сьомого скликання від 24 грудня 2015 року № 26 «Про затвердження Програми підтримки розвитку водопровідно-каналізаційного та теплового господарств м. Василівка на 2016 рік»

№12. Про внесення змін в рішення третьої сесії Василівської міської ради Запорізької області сьомого скликання від 24.12.2015 № 25 «Про затвердження Програми по впровадженню засобів обліку витрат та регулювання води та теплової енергії м. Василівка на 2016 рік»

№13. Про надання дозволу на виготовлення проектно-кошторисної документації на об’єкт «Капітальний ремонт самопливної каналізаційної мережі до житлового будинку № 12 по вул. Державній в м. Василівка Запорізької області»

№14. Про надання дозволу на виготовлення проектно-кошторисної документації на об’єкт «Реконструкція повітряної лінії електромереж по вул. Невського в м. Василівка Запорізької області»

№15. Про надання дозволу на виготовлення проектно-кошторисної документації на об’єкт «Реконструкція повітряної лінії електромереж по вул. Довженка в м. Василівка Запорізької області»

№16. Про надання дозволу на виготовлення проектно-кошторисної документації на об’єкт «Реконструкція повітряних лінії електромереж по вул. Сергія Морозова, пров. Механічному та пров. Михайла Коцюбинського в м. Василівка Запорізької області»

№17. Про надання дозволу на виготовлення проектно-кошторисної документації на об’єкт «Реконструкція господарсько-питного водопроводу від бульвару Центрального до вул. Шевченка в м. Василівка Запорізької області».

№18. Про надання дозволу на виготовлення проектно-кошторисної документації на об’єкт «Реконструкція господарсько-питного водопроводу по вул. Каховській в м. Василівка Запорізької області».

№19. Про передачу комунального майна з КП «Добробут» на баланс КП «Благоустрій – Василівка»

№20. Про передачу майна на баланс КП «Добробут» Василівської міської ради Запорізької області

№21. Про передачу майна в оренду КП «Облводоканал» ЗОР

№22. Про внесення змін в рішення третьої сесії Василівської міської ради сьомого скликання від 24.12.2015 року № 28 «Про затвердження Програми розвитку житлово-експлуатаційного господарства на 2016 рік»

№23. Про клопотання щодо передачі до комунальної власності Василівської міської ради пожежного резервуару комунального закладу «Василівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3» Василівської районної ради Запорізької області.

№24. Про внесення змін в рішення третьої сесії Василівської міської ради сьомого скликання від 24 грудня 2015 року № 11 «Про затвердження міської Програми «Підтримка обдарованої молоді на 2016 рік»

№25. Про затвердження рішень виконавчого комітету Василівської міської ради

№26. Про внесення змін в рішення шостої сесії Василівської міської ради сьомого скликання від 25 лютого 2016 року № 8 «Про міську Програму відшкодування вартості проїзду хворим нефрологічного профілю на 2016 рік»

№27. Про внесення змін до рішення третьої сесії Василівської міської ради сьомого скликання від 24.12.2015 №13 «Про затвердження Програми з відзначення державних, міських свят та загальноміських заходів на 2016 рік»

№28. Про внесення змін до рішення третьої сесії Василівської міської ради сьомого скликання від 24.12.2015 №10 «Про затвердження Програми соціального захисту малозабезпечених громадян міста на 2016 рік»

№29. Про внесення змін та доповнень до рішення третьої сесії Василівської міської ради сьомого скликання від 24.12. 2015 № 9 «Про затвердження Комплексної Програми соціальної підтримки учасників антитерористичної операції та членів їх сімей – мешканців м. Василівка на 2016 рік»

№30. Про внесення змін в рішення шостої сесії Василівської міської ради сьомого скликання від 25 лютого 2016 року № 26 «Про затвердження Програми «Влада і громада» на 2016 рік».

№31. Про внесення змін в рішення третьої сесії Василівської міської ради сьомого скликання від 24 грудня 2015 року № 12 «Про затвердження Програми «Підтримка дитячого спорту в м.Василівка на 2016 рік»

№32. Про затвердження територіальній громаді міста Василівка в особі Василівської міської ради технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки для розміщення та обслуговування артезіанської свердловини в м. Василівка, вул. Невського

№33. Про затвердження територіальній громаді міста Василівка в особі Василівської міської ради технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки для розміщення та обслуговування артезіанської свердловини в м. Василівка, пров.Шкільний

№34. Про поновлення договору оренди землі для розміщення та обслуговування торгівельного павільйону «Смак» в м. Василівка, бульвар Центральний 14/8 Коваленку А.О., Коваленку С.О.

№35. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд та передачу земельної ділянки безоплатно у власність в м. Василівка, вул. Нова 31 Печці П.О.

№36. Про внесення змін до рішення третьої сесії Василівської міської ради сьомого скликання від 24.12.2015 року № 38 «Про затвердження Програми інвентаризації земель комунальної власності Василівської міської ради на 2016 рік»

№37. Про внесення змін до рішення третьої сесії Василівської міської ради сьомого скликання від 24.12.2015 року № 37 «Про затвердження Програми розроблення проектів землеустрою та оцінки земель на території Василівської міської ради на 2016 рік»

№38. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельних ділянок для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості в м. Василівка, вул. Ліхачова 2А/1 Харченко С.Ю.

№39. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд в м. Василівка, вул. Д.Яворницького 27 Гостіщеву С.С.

№40. Про поновлення договору оренди землі для розміщення торгівельного кіоску в м. Василівка, бульвар Центральний (в районі ринку «Південний») ФОП Денисюку О.Д.

№41. Про внесення змін до рішення сьомої (позачергової) сесії Василівської міської ради сьомого скликання від 24.03.2016 року № 34 «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд та ведення особистого селянського господарства в м. Василівка, вул. Каховська 183 гр. Луговському Є.В.»

№42. Про поновлення договору оренди землі для розміщення та обслуговування комплексу будівель та споруд в м. Василівка, пров. Елеваторний 4 ТОВ «Моноліт 2011»

№43. Про розроблення технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки комунальної форми власності для розміщення та обслуговування адміністративної будівлі в м. Василівка, бульвар Центральний 49.

№44. Про розроблення технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки комунальної форми власності для розміщення та обслуговування адміністративної будівлі в м. Василівка, вул. Гагаріна 25.

№45. Про внесення змін до рішення третьої сесії Василівської міської ради сьомого скликання від 24.12.2015 року № 40 «Про затвердження складу комісії по вирішенню земельних спорів у м. Василівка»

Відомість поіменного голосування.docx

Протокол №14 від 13.10.2016.docx

20.10.2016 | Переглядів: 398

Офіційні сайти держ установ