Офіційний сайт Василівської міської ради

Розділи

Рішення міської ради

Шістнадцята сесія сьомого скликання Василівської міської ради

Перелік рішень.doc

№1. Про затвердження звіту про виконання міського бюджету за 9 місяців 2016 року

№2. Про внесення змін та доповнень в рішення третьої сесії Василівської міської ради сьомого скликання від 24.12.2015 року № 1 «Про міський бюджет на 2016 рік»

Додаток до рішення №2.rar

№3. Про внесення змін в рішення третьої сесії Василівської міської ради сьомого скликання від 24.12.2015 року № 3 «Про затвердження Програми по благоустрою міста Василівка на 2016 рік»

№4. Про внесення змін в рішення третьої сесії Василівської міської ради сьомого скликання від 24.12.2015 року № 27 «Про затвердження Програми по фінансуванню робіт пов’язаних з будівництвом, реконструкцією, ремонтом і утриманням автомобільних доріг загального користування на 2016 рік»

№5. Про внесення змін в рішення третьої сесії Василівської міської ради сьомого скликання від 24 грудня 2015 року № 26 «Про затвердження Програми підтримки розвитку водопровідно-каналізаційного та теплового господарств м. Василівка на 2016 рік»

№6. Про передачу майна на баланс КП «Благоустрій – Василівка» Василівської міської ради Запорізької області

№7. Про надання дозволу на виготовлення проектно-кошторисної документації на об’єкт «Капітальний ремонт самопливної каналізаційної мережі від мкр-ну 40 років Перемоги до пров.Лісного в м. Василівка Запорізької області»

№8. Про надання дозволу на виготовлення проектно-кошторисної документації на об’єкт «Реконструкція господарсько-питного водопроводу від мкр-ну 40 років Перемоги до вул.Шевченка в м. Василівка Запорізької області».

№9. Про надання дозволу на виготовлення проектно-кошторисної документації на об’єкт «Реконструкція повітряної лінії електромереж по вул.Чарівній в м. Василівка Запорізької області».

№10. Про надання дозволу на виготовлення проектно-кошторисної документації на об’єкт «Реконструкція будівлі друкарні під Свято-Покровський храм по вул. Лікарняна,12 м. Василівка Запорізької області».

№11. Про передачу табличок адресних з найменуванням вулиць та провулків на баланс КП «Добробут» Василівської міської ради Запорізької області та КП «Благоустрій-Василівка» Василівської міської ради Запорізької області

№12. Про надання дозволу на виготовлення проектно-кошторисної документації на об’єкт «Капітальний ремонт м’якої покрівлі житлового будинку за адресою: вул. Соборна, 71 м. Василівка Запорізької області»

№13. Про надання дозволу на виготовлення проектно-кошторисної документації на об’єкт «Реконструкція повітряної лінії електромереж по вул. Приморській в м. Василівка Запорізької області»

№14. Про внесення змін в рішення сьомої (позачергової) сесії Василівської міської ради сьомого скликання від 24.03.2016 № 12 «Про затвердження Програми по капітальному ремонту житлового фонду, що знаходиться у комунальній власності територіальної громади м. Василівка, житлового фонду об’єднань співвласників багатоповерхових будівель в м. Василівка на 2016 рік»

№15. Про внесення змін в рішення третьої сесії Василівської міської ради сьомого скликання від 24 грудня 2015 року № 23 «Про затвердження Програми капітального будівництва та реконструкції об’єктів комунальної власності на 2016 рік, що фінансуються за рахунок бюджету розвитку»

№16. Про надання дозволу КП «Добробут» на списання з балансу основних засобів

№17. Про внесення змін в рішення першої сесії Василівської міської ради сьомого скликання від 17.11.2015 року №10 «Про утворення виконавчого комітету міської ради, визначення його чисельності та затвердження персонального складу»

№18. Про затвердження списку присяжних Василівського районного суду Запорізької області

№19. Про затвердження Положення про звіт депутатів Василівської міської ради Запорізької області

№20. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення та передачу безоплатно у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в м. Василівка, вул. Каховська 133 Гармашу В.П.

№21. Про поновлення договору оренди землі для розміщення торгівельного павільйону з літнім майданчиком в м. Василівка пров. Лісний, 1а приватному підприємцю Діденку С.В.

№22. Про затвердження територіальній громаді міста Василівка в особі Василівської міської ради технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки для обслуговування цвинтарю, що знаходиться на території Василівської міської ради в контурі 382.

№23. Про надання згоди на відновлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд в м. Василівка, вул. Дніпровська 27 Левченко М.Ф.

№24. Про поновлення договору оренди землі для розміщення та обслуговування торгівельного павільйону в м. Василівка. вул. Соборна 24 «б» Мінкіній Т.І.

№25. Про затвердження територіальній громаді сіл, селищ, міст Василівського району в особі Василівської районної ради проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для розміщення та обслуговування гаражу в м. Василівка, вул. 8 Березня 91.

№26. Про затвердження територіальній громаді сіл, селищ, міст Василівського району в особі Василівської районної ради проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для розміщення та обслуговування музичної школи в м. Василівка, вул. Шевченка, 93.

№27. Про затвердження територіальній громаді сіл, селищ, міст Василівського району в особі Василівської районної ради проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для розміщення центру культури та дозвілля та будівництва танцювального майданчику в м. Василівка, бульвар Центральний, 5

№28. Про прийняття регуляторного акту «Про встановлення ставок земельного податку на території Василівської міської ради Запорізької області»

№29. Про розгляд заяви ТОВ «Нью Сервіс» про зменшення ставки орендної плати за земельну ділянку в м. Василівка, вул. Ліхачова 2-Г.

№30. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд в м. Василівка, вул. Д.Яворницького 30 Хромогіну В.С.

№31. Про розгляд листа Щербака В.В. про встановлення ставки орендної плати за земельну ділянку в м. Василівка, вул. Московська 57

№32. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд в м. Василівка, вул. Сагайдачного 19 Мисюрі Д.О.

№33. Про поновлення договору оренди землі для реконструкції гуртожитку під ремонтно-виробничий цех гідравлічних агрегатів в м. Василівка, пров. Жовтневий 8 приватному підприємцю Шевченку В.І.

№34. Про розгляд звернення ліквідатора сільськогосподарського виробничого кооперативу ім. Ватутіна про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянок під об’єктами нерухомого майна в м. Василівка, вул. Миру, 197, вул. Миру 201, вул. Соборна ,67, вул. Соборна 75.

№35. Про розгляд листа Щербак К.В. та Щербак О.В. про встановлення ставки орендної плати за земельну ділянку в м. Василівка, м-н 40 років Перемоги 11 .

Відомість поіменного голосування.docx

протокол №16 від 24.11.2016.docx.docx

30.11.2016 | Переглядів: 510

Офіційні сайти держ установ