Офіційний сайт Василівської міської ради

Розділи

Рішення міської ради

Дев’ятнадцята сесія сьомого скликання Василівської міської ради

Перелік рішень.doc

№1. Про внесення змін та доповнень в рішення сімнадцятої (позачергової) сесії Василівської міської ради сьомого скликання від 22.12.2016 року № 2 «Про міський бюджет на 2017 рік»

Додаток до рішення №1.rar

№2. Про міську Програму відшкодування вартості проїзду хворим нефрологічного профілю на 2017 рік

№3. Про міську Програму «Компенсація фізичним особам, які надають соціальні послуги на 2017 рік»

№4. Про затвердження звіту про виконання міського бюджету за 2016 рік

№5. Про затвердження Програми профілактики правопорушень та забезпечення громадської безпеки на території Василівської міської ради, розвитку матеріально-технічної бази Василівського ВП ГУНП в Запорізькій області на 2017 рік

№6. Про уточнення статутного фонду КП «Добробут» Василівської міської ради Запорізької області

№7. Про затвердження переліку об’єктів комунальної власності територіальної громади м. Василівка.

№8. Про затвердження розпоряджень міського голови

№9. Про внесення змін в рішення чотирнадцятої сесії Василівської міської ради шостого скликання від 25 січня 2012 року № 39 «Про встановлення ставок єдиного податку»

№10. Про затвердження міської Програми «Підтримка розвитку дитячої творчості на 2017 рік»

№11. Про передачу контейнерів для збору твердих побутових відходів (сітчаних) на баланс КП «Добробут» Василівської міської ради Запорізької області

№12. Про внесення змін в додаток до рішення сьомої (позачергової) сесії Василівської міської ради сьомого скликання від 24 березня 2016 року № 15 «Про затвердження складу міської постійної комісії з обстеження зелених насаджень»

№13. Про затвердження калькуляції вартості робіт, пов’язаних з похованням самотніх, невідомих громадян та осіб без певного місця проживання, калькуляції вартості робіт пов’язаних з транспортуванням померлих невідомих громадян в морг м. Дніпрорудне, м. Енергодар, м. Запоріжжя,

№14. Про передачу зелених насаджень дерев, кущів на баланс КП «Благоустрій - Василівка» Василівської міської ради Запорізької області

№15. Про внесення змін до рішення шостої сесії Василівської міської ради Запорізької області сьомого скликання від 25.02.2016 № 13 «Про затвердження Програми захисту населення і територій м. Василівка від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру на 2016-2018 роки»

№16. Про передачу в тимчасове безоплатне користування комунального майна

№17. Про затвердження рішення виконавчого комітету від 24.01.2017 № 07 «Про передачу об’єктів на баланс КП «Благоустрій-Василівка» Василівської міської ради Запорізької області»

№18. Про затвердження складу та Положення міської постійної комісії з питань поводження з безхазяйними відходами

№19. Про затвердження розпорядження міського голови від 26 січня 2017 року № 11 «Про затвердження проектно-кошторисної документації на об’єкт «Реконструкція господарсько-питного водопроводу від бульвару Центрального до вул. Шевченка в м. Василівка Запорізької області»

№20. Про внесення змін в рішення сімнадцятої (позачергової) сесії Василівської міської ради сьомого скликання від 22 грудня 2016 року № 12 «Про затвердження Програми капітального будівництва та реконструкції об’єктів комунальної власності на 2017 рік, що фінансуються за рахунок бюджету розвитку»

№21. Про внесення змін в рішення сімнадцятої (позачергової) сесії Василівської міської ради сьомого скликання від 22.12.2016 року № 13 «Про затвердження Програми по фінансуванню робіт пов’язаних з будівництвом, реконструкцією, ремонтом і утриманням автомобільних доріг загального користування на 2017 рік»

№22. Про внесення змін в рішення сімнадцятої (позачергової) сесії Василівської міської ради сьомого скликання від 22 грудня 2016 року № 21 «Про затвердження Програми розвитку житлово-експлуатаційного господарства на 2017 рік»

№23. Про внесення змін в рішення сімнадцятої (позачергової) сесії Василівської міської ради сьомого скликання від 22 грудня 2016 року № 10 «Про затвердження Програми по благоустрою міста Василівка на 2017 рік»

№24. Про затвердження Програми по ремонту будівель установ та закладів освіти і культури, які розташовані в м. Василівка на 2017 рік

№25. Про передачу табличок адресних з найменуванням вулиць та провулків на баланс КП «Благоустрій-Василівка» Василівської міської ради Запорізької області

№26. Про внесення змін в рішення сімнадцятої (позачергової) сесії Василівської міської ради сьомого скликання від 22 грудня 2016 року № 22 «Про затвердження Програми підтримки розвитку водопровідно-каналізаційного та теплового господарств м. Василівка на 2017 рік»

№27. Про передачу майна в позичку КП «Облводоканал» Запорізької обласної ради

№28. Про внесення змін в рішення першої сесії Василівської міської ради сьомого скликання від 17 листопада 2015 року № 3 «Про утворення постійних комісій міської ради, затвердження їх складу та обрання голів комісій»

№29. Про внесення змін в рішення другої (позачергової) сесії Василівської міської ради сьомого скликання від 27 листопада 2015 року № 2 «Про затвердження Положення про постійні комісії Василівської міської ради Запорізької області»

№30. Про затвердження Положення «Про опікунську раду при виконкомі Василівської міської ради та її складу»

№31. Про внесення змін в рішення сімнадцятої (позачергової) сесії Василівської міської ради від 22 грудня 2016 року № 38 «Про затвердження Програми розвитку фізичної культури і спорту в м. Василівка на 2017 рік»

№32. Про поновлення договору оренди землі для розміщення торгівельного кіоску в м. Василівка, вул. Соборна 18а Алієвій Рамілі Вели Кизи

№33. Про затвердження територіальній громаді міста Василівка в особі Василівської міської ради технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки для розміщення та обслуговування артезіанської свердловини № 17 в м. Василівка, вул. Партизанська

№34. Про затвердження територіальній громаді міста Василівка в особі Василівської міської ради технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки для розміщення та обслуговування артезіанської свердловини № 13 в м. Василівка, вул. Степна

№35. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд в м. Василівка, вул. Сагайдачного 35 Бородаю Р.В.

№36. Про поновлення договору оренди землі для розміщення кіоску «Ремонт взуття» в. Василівка, пров. Шкільний, біля будівлі № 8а, приватному підприємцю Гавві В.І.

№37. Про скасування рішення п’ятдесят восьмої (позачергової) сесії Василівської міської ради шостого скликання від 06.10.2015 року № 36 «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд в м. Василівка, вул. Славянська 24 Губі С.В.».

№38. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд в м. Василівка, вул. Дмитра Яворницького 16 Дметрині А.В.

№39. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд в м. Василівка, вул. Сагайдачного 5 Дметрині Я.О.

№40. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд в м. Василівка, вул. Славянська 24 Іванченко Є.О.

№41. Про розроблення технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельних ділянок комунальної форми власності під об’єктами комунальної власності Василівської міської ради

№42. Про розгляд заяви Карапетова А.Г. про внесення змін до договору оренди земельної ділянки м. Василівка, вул. Соборна 22 «б» для реконструкції металевого павільйону по ремонту взуття під крамницю продовольчих товарів з прибудовою металевого складського приміщення

№43. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки для розміщення та обслуговування будівлі котельні в м. Василівка, вул. Миру 179/2 територіальній громаді сіл, селища, міст Василівського району в особі Василівської районної ради Запорізької області

№44. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд в м. Василівка, вул. Дмитра Яворницького 46 Москаленку О.В.

№45. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд в м. Василівка, вул. Сагайдачного 2 Рибальченку В.В.

№46. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд в м. Василівка, вул. Дмитра Яворницького 32 Усенку Ю.М.

№47. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд в м. Василівка, вул. Набережна 4 Чабаненку В.Т.

№48. Про розгляд заяви Шашка М.М. про продаж у власність земельної ділянки для обслуговування майстерні по ремонту агрегатів в м. Василівка, вул. Ліхачова 2з

№49. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки для розміщення та обслуговування комплексу будівель школи в м. Василівка, вул. Шевченка, 82 територіальній громаді сіл, селища, міст Василівського району в особі Василівської районної ради Запорізької області

№50. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки для розміщення та обслуговування комплексу будівель школи в м. Василівка, вул. Стадіонна 23 територіальній громаді сіл, селища, міст Василівського району в особі Василівської районної ради Запорізької області

№51. Про поновлення договору оренди землі для розміщення та обслуговування магазину продовольчих товарів в м. Василівка, вул. Театральна 7а приватному підприємцю Бібі І.Л.

№52. Про поновлення договору оренди землі для розміщення торгівельного кіоску в м. Василівка, вул. Соборна 9а Денисюку О.Д.

№53. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення в оренду земельної ділянки для розміщення та обслуговування виробничої бази в м. Василівка, вул. Миру 183 Приймаку С.В.

№54. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для розміщення та обслуговування адміністративного приміщення в м. Василівка, пров. Елеваторний 2 та для розміщення та обслуговування комплексу будівель в м. Василівка, пров. Елеваторний 4 Костюкову О.І.

№55. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для розміщення та обслуговування об’єкту нерухомого майна в м. Василівка. пров. Елеваторний 1 Сальнику П.П.

№56. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для розміщення тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності в м. Василівка, вул. Соборна 18а Шаталінському В.В.

№57. Про розгляд заяви приватного підприємця Мезенцева Г.В. про встановлення ставки орендної плати за земельну ділянку для розміщення Василівської міського ринку на 2017 рік.

№58. Про розгляд клопотання ТОВ «Ремонтний завод» про зменшення ставки орендної плати за земельну ділянку в м. Василівка, вул. Московська 53

№59. Про розгляд клопотання ТОВ «Запоріжжя - Авто» про зменшення ставки орендної плати за земельні ділянки для обслуговування автосервісного центру в м. Василівка, бульвар Центральний 41 та обслуговування існуючого майданчику для демонстрації товарних автомобілів з автостоянкою м. Василівка, напроти будівлі № 41 по бульвару Центральному Василівської дільниці ТОВ «Запоріжжя-Авто».

№60. Про розгляд заяви ТОВ «Нью Сервіс» про зменшення ставки орендної плати за земельну ділянку в м. Василівка, вул. Ліхачова 2-Г.

№61. Про розгляд заяви ТОВ «Агрофірма Лан» про встановлення ставки орендної плати за земельну ділянку м. Василівка, вул. Каховська 177 на 2017 рік.

№62. Про розгляд заяви Шевченка В.І. про зменшення ставки орендної плати за земельну ділянку для реконструкції гуртожитку під ремонтно-виробничий цех гідравлічних агрегатів в м. Василівка, пров. Медовий 8.

№63. Про розгляд пропозицій щодо скасування рішення шістнадцятої сесії Василівської міської ради сьомого скликання від 24.11.2016 року № 35 «Про розгляд листа Щербак К.В. та Щербак О.В. про встановлення ставки орендної плати за земельну ділянку в м. Василівка, м-н 40 років Перемоги 11».

№64. Про надання згоди на відновлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд в м. Василівка, бульвар Центральний 19 Костюкову О.І.

№65. Про передачу в оренду земельної ділянки для розміщення та обслуговування комплексу будівель в м. Василівка, вул. Невського 89 ТОВ «ХОРС-2017»

№66. Про передачу в оренду земельної ділянки для розміщення та обслуговування суспільно-побутової будівлі з магазином в м. Василівка, бульвар Центральний 43 ТОВ «ХОРС-2017»

№67. Про внесення змін в рішення тридцять четвертої сесії Василівської міської ради шостого скликання від 23.07.2013 року № 36 «Про поновлення договорів оренди землі для обслуговування комплексу будівель в м. Василівка, вул. Залізнична 121 гр. Смердову О.В.»

Відомість поіменного голосування.docx

Протокол №19 від 02.03.2017.docx

09.03.2017 | Переглядів: 467

Офіційні сайти держ установ