Офіційний сайт Василівської міської ради

Розділи

Рішення міської ради

Двадцята (позачергова) сесія сьомого скликання Василівської міської ради

Перелік рішень.doc

№1. Про внесення змін та доповнень в рішення сімнадцятої (позачергової) сесії Василівської міської ради сьомого скликання від 22.12.2016 року № 2 «Про міський бюджет на 2017 рік»

Додаток до рішення №1.rar

№2. Про затвердження Програми організації громадських та інших робіт тимчасового характеру Василівської міської ради на 2017 рік

№3. Про внесення змін в рішення сімнадцятої (позачергової) сесії Василівської міської ради сьомого скликання від 22 грудня 2016 року № 5 «Про затвердження комплексної Програми по удосконаленню благоустрою міста на 2017 рік»

№4. Про прийняття до комунальної власності територіальної громади м. Василівка міської центральної сцени (в т.ч. задньої стінки)

№5. Про внесення змін та доповнень в рішення сорокової (позачергової) сесії Василівської міської ради шостого скликання від 06.02.2014 № 09 «Про затвердження Програми регулювання чисельності безпритульних тварин гуманними методами в м. Василівка до 2020 року»

Додаток до рішення №5.doc

№6. Про внесення змін в рішення сімнадцятої (позачергової) сесії Василівської міської ради від 22 грудня 2016 року № 17 «Про затвердження Програми профілактики і боротьби зі сказом на території м. Василівка на 2017 – 2020 роки»

Додаток до рішення №6.docx

№7. Про внесення змін в рішення сімнадцятої (позачергової) сесії Василівської міської ради сьомого скликання від 22 грудня 2016 року № 21 «Про затвердження Програми розвитку житлово-експлуатаційного господарства на 2017 рік»

№8. Про передачу витратних матеріалів КП «Облводоканал» ЗОР

№9. Про прийняття міських вуличних доріг в комунальну власність територіальної громади міста та передачу їх на баланс комунального підприємства «Благоустрій-Василівка» Василівської міської ради Запорізької області

Додаток до рішення №9.docx

№10. Про внесення змін в рішення сімнадцятої (позачергової) сесії Василівської міської ради сьомого скликання від 22 грудня 2016 року № 22 «Про затвердження Програми підтримки розвитку водопровідно-каналізаційного та теплового господарств м. Василівка на 2017 рік»

№11. Про внесення змін в рішення сімнадцятої (позачергової) сесії Василівської міської ради сьомого скликання від 22 грудня 2016 року № 10 «Про затвердження Програми по благоустрою міста Василівка на 2017 рік»

№12. Про внесення змін в рішення сімнадцятої (позачергової) сесії Василівської міської ради сьомого скликання від 22.12.2016 року № 13 «Про затвердження Програми по фінансуванню робіт пов’язаних з будівництвом, реконструкцією, ремонтом і утриманням автомобільних доріг загального користування на 2017 рік»

№13. Про внесення змін в рішення сімнадцятої (позачергової) сесії Василівської міської ради сьомого скликання від 22 грудня 2016 року № 12 «Про затвердження Програми капітального будівництва та реконструкції об’єктів комунальної власності на 2017 рік, що фінансуються за рахунок бюджету розвитку»

№14. Про затвердження розпоряджень міського голови

№15. Про надання згоди міському голові на укладання договору оренди нежитлового приміщення з ПАТ «Державний ощадний банк України» в новій редакції

№16. Про внесення змін та доповнень до рішення сімнадцятої (позачергової) сесії Василівської міської ради сьомого скликання від 22.12.2016 №30 «Про затвердження Програми з відзначення державних, міських свят та загальноміських заходів на 2017 рік»

№17. Про внесення змін та доповнень до рішення сімнадцятої (позачергової) сесії Василівської міської ради сьомого скликання від 22.12.2016 № 31 «Про затвердження Комплексної Програми соціальної підтримки учасників антитерористичної операції та членів їх сімей – мешканців м. Василівка на 2017 рік»

№18. Про внесення змін до рішення сімнадцятої (позачергової) сесії Василівської міської ради сьомого скликання від 22.12.2016 №10 «Про затвердження Програми соціального захисту малозабезпечених громадян міста на 2017 рік»

№19. Про внесення змін в рішення сімнадцятої (позачергової) сесії Василівської міської ради сьомого скликання від 22 грудня 2016 року №28 «Про затвердження міської Програми «Підтримка обдарованої молоді на 2017 рік»

№20. Про затвердження Програми оздоровлення та відпочинку дітей міста Василівка на 2017 рік

№21. Про затвердження міської Програми розвитку первинної медико-санітарної допомоги населенню міста Василівка на 2017 рік

Додаток до рішення №21.doc

№22. Про поновлення договору оренди землі для розміщення та обслуговування торговельного комплексу «АТБ» в м. Василівка, бульвар Центральний 14а ТОВ «АТБ-Інвест»

№23. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для розміщення тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності в м. Василівка, перехрестя вул. Миру та вул. Соборної приватному підприємцю Коваленку І.П.

№24. Про поновлення договору оренди землі для розміщення торгівельного кіоску «Хліб» приватному підприємцю Іванюхі А.В.

№25. Про уточнення площ земельних ділянок для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд та ведення особистого селянського господарства в м. Василівка, вул. Садова 2.

№26. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд та передачу земельної ділянки безоплатно у власність в м. Василівка, вул. Дніпровська 6 Костюкову А.О.

№27. Про внесення змін до рішення сьомої (позачергової) сесії Василівської міської ради сьомого скликання від 24.03.2016 року № 34 «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд та ведення особистого селянського господарства в м. Василівка, вул. Каховська 183 гр. Луговському Є.В.»

№28. Про поновлення договору оренди землі для розміщення торговельно-виставочного майданчику з продажу сільськогосподарських машин та сільськогосподарського обладнання в м. Василівка, 343 км а/д Харків-Сімферополь Огорєлкову С.А.

№29. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд та передачу земельної ділянки безоплатно у власність в м. Василівка, бульвар Центральний 15 Шандер О.В.

№30. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд та передачу земельної ділянки безоплатно у власність в м. Василівка, вул. Ватутіна 28 Шунтовій О.С.

№31. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд та передачу земельної ділянки безоплатно у власність в м. Василівка, вул. Ватутіна 69 Фомічовій О.О.

№32. Про розгляд заяви Фісуненка С.В. про зниження ставки орендної плати за земельну ділянку для будівництва комплексу дорожнього сервісу в м. Василівка, бульвар Центральний 47в .

№33. Про передачу пішохідних мостиків з балансу комунального підприємства «Добробут» Василівської міської ради Запорізької області на баланс комунального підприємства «Благоустрій-Василівка» Василівської міської ради Запорізької області.

№34. Про звернення депутатів Василівської міської ради Запорізької області сьомого скликання до Президента України, Кабінету Міністрів України, Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, щодо скасування грабіжницького і необґрунтованого рішення НКРЕКП від 28 березня 2017 року, яким введено щомісячну абонплату за підключення до системи газопостачання.

Відомість поіменного голосування.docx

Протокол №18 від 13.04.2017.doc

19.04.2017 | Переглядів: 461

Офіційні сайти держ установ