Офіційний сайт Василівської міської ради

Розділи

Рішення міської ради

Двадцять перша сесія сьомого скликання Василівської міської ради

Перелік рішення.doc

№1. Про затвердження звіту про виконання міського бюджету за І квартал 2017 року

№2. Про внесення змін та доповнень в рішення сімнадцятої (позачергової) сесії Василівської міської ради сьомого скликання від 22.12.2016 року № 2 «Про міський бюджет на 2017 рік»

Додаток до рішення №2.rar

№3. Про внесення змін та доповнень до рішення дев’ятнадцятої сесії Василівської міської ради сьомого скликання від 02 березня 2017 року № 24 «Про затвердження Програми по ремонту будівель установ та закладів освіти і культури, які розташовані в м. Василівка на 2017 рік»

№4. Про затвердження Програми на 2017 рік, Порядку та Типового договору про відшкодування компенсації за перевезення окремих пільгових категорій громадян на приміських маршрутах загального користування автомобільним транспортом.

№5. Про внесення змін в рішення двадцятої (позачергової) сесії Василівської міської ради сьомого скликання від 13 квітня 2017 року № 21 «Про затвердження міської Програми розвитку первинної медико-санітарної допомоги населенню міста Василівка на 2017 рік»

Додаток до рішення №5.rar

№6. Про стан забезпечення питною водою м.Василівка в літній період 2017 року

№7. Про внесення змін в рішення сімнадцятої (позачергової) сесії Василівської міської ради сьомого скликання від 22 грудня 2016 року № 12 «Про затвердження Програми капітального будівництва та реконструкції об’єктів комунальної власності на 2017 рік, що фінансуються за рахунок бюджету розвитку»

№8. Про внесення змін та доповнень в рішення тринадцятої сесії Василівської міської ради сьомого скликання від 22 вересня 2016 року № 5 «Про затвердження Програми про фінансування природоохоронних заходів на території м. Василівки на 2017 рік, які фінансуються за рахунок залишків та запланованого екофонду на 2017 рік»

№9. Про внесення змін в рішення сімнадцятої (позачергової) сесії Василівської міської ради сьомого скликання від 22 грудня 2016 року № 10 «Про затвердження Програми по благоустрою міста Василівка на 2017 рік»

№10. Про внесення змін в рішення сімнадцятої (позачергової) сесії Василівської міської ради сьомого скликання від 22 грудня 2016 року № 22 «Про затвердження Програми підтримки розвитку водопровідно-каналізаційного та теплового господарств м. Василівка на 2017 рік»

№11. Про затвердження розпоряджень міського голови

№12. Про прийняття будівель до комунальної власності територіальної громади м.Василівка

№13. Про передачу табличок адресних з найменуванням вулиць та провулків на баланс КП «Добробут» Василівської міської ради Запорізької області

№14. Про внесення доповнень до рішення сімнадцятої (позачергової) сесії Василівської міської ради сьомого скликання від 22.12.2016 № 35 «Про затвердження Плану діяльності Василівської міської ради з питань підготовки проектів регуляторних актів на 2017 рік»

№15. Про внесення змін та доповнень до рішення двадцятої (позачергової) сесії Василівської міської ради сьомого скликання від 13.04.2017 № 20 «Про затвердження програми оздоровлення та відпочинку дітей міста Василівка на 2017 рік»

№16. Про поновлення договору оренди землі для обслуговування 9/100 частин комплексу будівель в м. Василівка, вул. Московська 53 ТОВ «Ремонтний завод»

№17. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд та передачу земельної ділянки безоплатно у власність в м. Василівка, пров. Гоголя 17 Білих Т.В.

№18. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд та передачу земельної ділянки безоплатно у спільну сумісну власність в м. Василівка, вул. Соборна 96 Мягкому С.І., Мягкому Ю.І.

№19. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу в оренду для обслуговування Василівського цеху експлуатації в м. Василівка, пров. Елеваторний 1 приватному підприємцю Сальнику П.П.

№20. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд та передачу земельної ділянки безоплатно у власність в м. Василівка, вул. Кошового 16 Чабану І.Г.

№21. Про затвердження містобудівної документації «Генеральний план м. Василівка Запорізької області. Оновлення з розширенням меж населеного пункту» з планом зонування території.

№22. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та укладання договору про встановлення земельного сервітуту для розміщення тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності в м. Василівка, вул. Соборна 18а Шаталінському В.В.

№23. Про повторний розгляд заяви ТОВ «Агрофірма Лан» про зниження ставки орендної плати за земельну ділянку м. Василівка, вул. Каховська 177 на ІІ-ІV квартал 2017 року

№24. Про розгляд заяви товариства з обмеженою відповідальність «МАРАГРО» про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для розміщення та обслуговування будівлі будинку культури в м. Василівка, вул. Соборна 75

Відомість поіменного голосування.docx

Протокол №19 від 08.06.2017.doc

13.06.2017 | Переглядів: 562

Офіційні сайти держ установ