Офіційний сайт Василівської міської ради

Розділи

Рішення міської ради

Третя сесія сьомого скликання Василівської міської ради

Перелік рішень.doc

№1. Про міський бюджет на 2016 рік

Додаток до рішення №1.rar

№2. Про фінансування видатків міського бюджету в І кварталі 2016 року

№3. Про затвердження Програми по благоустрою міста Василівка на 2016 рік

№4. Про внесення змін в рішення другої (позачергової) сесії Василівської міської ради сьомого скликання від 27 листопада 2015 року № 10 «Про затвердження структури та штатної чисельності комунальних дошкільних навчальних закладів міста Василівка»

№5. Про уточнення статутного фонду КП «Добробут» Василівської міської ради Запорізької області

№6. Про встановлення плати для батьків за перебування дітей у комунальних дошкільних навчальних закладах міста на 2016 рік

№7. Про затвердження лімітів палива на автомобіль ЗАЗ 1102, державний номер АР 6317 АІ на 2016 рік

№8. Про встановлення вартості харчування дітей у комунальних дошкільних навчальних закладах міста за один дітодень на 2016 рік

№9. Про затвердження Комплексної Програми соціальної підтримки учасників антитерористичної операції та членів їх сімей – мешканців м. Василівка на 2016 рік

№10. Про затвердження Програми соціального захисту малозабезпечених громадян міста на 2016 рік

№11. Про затвердження міської Програми «Підтримка обдарованої молоді на 2016 рік»

№12. Про затвердження Програми «Підтримка дитячого спорту в м.Василівка на 2016 рік»

№13. Про затвердження Програми з відзначення державних, міських свят та загальноміських заходів на 2016 рік

№14. Про оголошення громадських обговорень щодо проведення декомунізації території міста

№15. Про затвердження рішень виконавчого комітету Василівської міської ради

№16. Про затвердження Плану діяльності Василівської міської ради з питань підготовки проектів регуляторних актів на 2016 рік.

№17. Про внесення змін та доповнень до рішення 01 сесії Василівської міської ради сьомого скликання від 17.11.2015 № 5 «Про затвердження структури та штатної чисельності виконавчого апарату міської ради»

№18. Про вступ Василівської міської ради до Запорізької обласної асоціації органів місцевого самоврядування

№19. Про формування кадрового резерву

№20. Про затвердження плану роботи Василівської міської ради сьомого скликання на перше півріччя 2016 року

№21. Звіт начальника КП «Добробут» Василівської міської ради Запорізької області за 11 місяців 2015 року

№22. Про затвердження Положення та складу міської постійної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Василівської міської ради

№23. Про затвердження Програми капітального будівництва та реконструкції об’єктів комунальної власності на 2016 рік, що фінансуються за рахунок бюджету розвитку

№24. Про затвердження Програми по капітальному ремонту житлового фонду в м.Василівка на 2016 рік

№25. «Про затвердження Програми по впровадженню засобів обліку витрат та регулювання води та теплової енергії м. Василівка на 2016 рік»

№26. Про затвердження Програми підтримки розвитку водопровідно-каналізаційного та теплового господарств м. Василівка на 2016 рік

№27. Про затвердження Програми по фінансуванню робіт пов’язаних з будівництвом, реконструкцією, ремонтом і утриманням автомобільних доріг загального користування на 2016 рік

№28. Про затвердження Програми розвитку житлово-експлуатаційного господарства на 2016 рік

№29. Про передачу матеріалів в оренду КП «Облводоканал» ЗОР

№30. Про передачу матеріалів в оренду КП «Облводоканал» ЗОР

№31. Про передачу залізобетонної огорожі на баланс КП «Добробут»

№32. Про затвердження Програми проведення профілактичних і протиепідемічних заходів на території м. Василівка на 2016 рік

№33. Про передачу металевих урн для збору побутових відходів на баланс КП «Добробут»

№34. Про внесення змін в рішення 42 сесії Василівської міської ради шостого скликання від 06 березня 2014 року № 11 «Про затвердження міської Програми створення та нарощування місцевого матеріально-технічного резерву для запобігання, ліквідації надзвичайних ситуацій техногенно-екологічного і природного характеру та їх наслідків в м. Василівка на 2014-2016 роки»

Додаток до рішення №34.rar

№35. Про надання дозволу на проведення поточного ремонту орендованого майна.

№36. Про передачу очисних споруд в с. Верхня Криниця у власність територіальних громад Запорізької області

№37. Про затвердження Програми розроблення проектів землеустрою та оцінки земель на території Василівської міської ради на 2016 рік

№38. Про затвердження Програми інвентаризації земель комунальної власності Василівської міської ради на 2016 рок

№39. Про затвердження Програми встановлення та зміну меж м. Василівка на 2016 рік

№40. Про затвердження складу комісії по вирішенню земельних спорів у м. Василівка

№41. Про затвердження складу конкурсної комісії по закупівлі послуг з виконання робіт із землеустрою, оцінки земель та визначення виконавця земельних торгів

№42. Про внесення змін до рішення двадцять дев’ятої сесії Василівської міської ради п’ятого скликання від 27.01.2008 року № 46 «Про затвердження Положення про конкурсну комісію з відбору суб’єктів оціночної діяльності»

№43. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд та передачу земельної ділянки безоплатно у власність в м. Василівка, вул. Польова 8, Краснокутській В.О.

№44. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд та передачу земельної ділянки безоплатно у власність в м. Василівка, пров. Лісний 7 Ковальській Л.А.

№45. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд та передачу земельної ділянки безоплатно у власність в м. Василівка, пров. Космічний 3 Саєнко Г.І.

№46. Про розгляд заяви Сивоголовка М.О. про виділення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд в м. Василівка

№47. Про розгляд заяви Форковця С.С. пр. виділення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд в м. Василівка

№48. Про розгляд заяви Іванченка Є.О. про виділення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд в м. Василівка

№49. Про розгляд заяви Гедзенюк Ю.Ю. про передачу безоплатно у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд в м. Василівка, вул. Ліхачова 2 «б»

№50. Про розгляд заяв Луговського Є.В. щодо надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд та ведення особистого селянського господарства в м. Василівка, вул. Каховська 183 .

№51. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд та передачу земельної ділянки безоплатно у власність в м. Василівка, вул. Кірова 136 Шевченку О.О.

№52. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку в м. Василівка, вул. Невського 18 ТОВ «Запорізька механізована колона № 14».

№53. Про розгляд заяви Релігійної громади Української православної церкви Київського Патріархату при Свято-Покровському храмі щодо поновлення договору оренди землі для будівництва Свято-Покровського храму в м. Василівка, перехрестя вул. Леніна та вул. Чкалова

№54. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд та передачу земельної ділянки безоплатно у власність в м. Василівка, вул. Комсомольська 84 Фісуненку В.М.

№55. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд та передачу земельної ділянки безоплатно у власність в м. Василівка, вул. Залізнична 56 Лєньовій А.В.

№56. Про поновлення договору оренди землі для розміщення та обслуговування торговельного комплексу «АТБ» в м. Василівка, вул. Чекістів 14а ТОВ «АТБ-Інвест»

№57. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування індивідуального гаражу в м. Василівка, пров. Лісний Бакланову С.М.

№58. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для розміщення та обслуговування адміністративного будинку та гаражу на 8 автомобілів в м. Василівка, вул. Чекістів 4 територіальній громаді сіл, селища, міст Василівського району в особі Василівської районної ради Запорізької області.

№59. Про розгляд заяви Яковлєва О.Ю. про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в м. Василівка, вул.. Степна 15.

№60. Про розгляд заяви Коробової Н.І. щодо оформлення права власності на земельну ділянку для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд в м. Василівка, вул.Кошового 70.

№61. Про затвердження форми погосподарського обліку на території Василівської міської ради.

№62. Про поновлення договору оренди землі для реконструкції гуртожитку під ремонтно-виробничий цех гідравлічних агрегатів в м. Василівка, пров. Жовтневий 8 приватному підприємцю Шевченку В.І.

№63. Про розгляд заяви Коробова В.В. щодо оформлення права власності на земельну ділянку для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд в м. Василівка, вул.Кошового 70.

№64. Про затвердження територіальній громаді міста Василівка в особі Василівської міської ради технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки для обслуговування будівель комунального дошкільного навчального закладу № 2 «Малятко» в м.Василівка, вул. Чекістів 13.

№65. Про затвердження територіальній громаді міста Василівка в особі Василівської міської ради технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки для обслуговування комплексу будівель комунального дошкільного навчального закладу № 4 «Струмочок» м. Василівка, вул. Шевченка 84

№66. Про затвердження територіальній громаді міста Василівка в особі Василівської міської ради технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки для обслуговування будівель комунального дошкільного навчального закладу № 5 «Сонечко» в м.Василівка, вул. Шевченка 81.

№67. Про затвердження територіальній громаді міста Василівка в особі Василівської міської ради технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки для обслуговування комплексу будівель комунального дошкільного навчального закладу № 6 «Васильок» в м. Василівка, м-н 40 років Перемоги 7.

№68. Про затвердження територіальній громаді міста Василівка в особі Василівської міської ради технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки для обслуговування будівлі «Будинок молоді» в м. Василівка, вул. Леніна 7

№69. Про затвердження територіальній громаді міста Василівка в особі Василівської міської ради технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки для обслуговування будівлі міської ради «Адміністративна споруда» в м. Василівка, вул. Чекістів 1.

№70. Про затвердження територіальній громаді міста Василівка в особі Василівської міської ради технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки для обслуговування артезіанської свердловини № 23 в м. Василівка, вул. Степна

№71. Про затвердження територіальній громаді міста Василівка в особі Василівської міської ради технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки для обслуговування артезіанської свердловини № 1 в м. Василівка, вул. Лікарняна

№72. Про затвердження територіальній громаді міста Василівка в особі Василівської міської ради технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки для обслуговування артезіанської свердловини № 2 в м. Василівка, вул. Чапаєва.

№73. Про затвердження територіальній громаді міста Василівка в особі Василівської міської ради технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки для обслуговування артезіанської свердловини № 10 в м. Василівка, вул. Кошового

№74. Про затвердження територіальній громаді міста Василівка в особі Василівської міської ради технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки для обслуговування артезіанської свердловини № 11 в м. Василівка, вул. Миру

№75. Про затвердження територіальній громаді міста Василівка в особі Василівської міської ради технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки для обслуговування артезіанської свердловини № 18 в м. Василівка, вул. Миру

№76. Про поновлення договору оренди землі для розміщення та обслуговування 53/100 частини складу матеріально-технічного забезпечення в м. Василівка, вул. Ліхачова 2а гр.Харченко С.Ю.

№77. Про поновлення договору оренди землі для розміщення та обслуговування матеріального складу в м. Василівка, вул.Чекістів 47 «з» гр. Істоміну Ю.В.

№78. Про уточнення площ земельних ділянок для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд та ведення особистого селянського господарства в м. Василівка, вул. Кірова 118

№79. Про внесення змін та доповнень в рішення 51 (позачергової) сесії Василівської міської ради шостого скликання від 26 лютого 2015 року № 31 «Про затвердження Програми розроблення генерального плану міста Василівка»

протокол №3 від 24.12.2015.doc

24.12.2015 | Переглядів: 526

Офіційні сайти держ установ