Офіційний сайт Василівської міської ради

Розділи

Рішення міської ради

Двадцять друга (позачергова) сесія Василівської міської ради сьомого скликання

Перелік рішень.doc

№1. Про внесення змін та доповнень в рішення сімнадцятої (позачергової) сесії Василівської міської ради сьомого скликання від 22.12.2016 року № 2 «Про міський бюджет на 2017 рік»

Додаток до рішення №1.rar

№2. Про затвердження звіту про виконання міського бюджету за 6 місяців 2017 року

№3. Про затвердження Програми соціально-економічного розвитку м. Василівка на 2017 рік

№4. Про внесення змін в рішення другої (позачергової) сесії Василівської міської ради сьомого скликання від 27 листопада 2015 року № 10 «Про затвердження структури та штатної чисельності комунальних дошкільних навчальних закладів міста Василівка»

№5. Про внесення змін в рішення сімнадцятої (позачергової) сесії Василівської міської ради сьомого скликання від 22 грудня 2016 року № 5 «Про затвердження комплексної Програми по удосконаленню благоустрою міста на 2017 рік»

№6. Про уточнення статутного фонду КП «Благоустрій - Василівка» Василівської міської ради Запорізької області

№7. Про затвердження розпоряджень міського голови

№8. Про надання пільги щодо сплати державного мита

№9. Про внесення змін в рішення сімнадцятої (позачергової) сесії Василівської міської ради від 22 грудня 2016 року № 17 «Про затвердження Програми профілактики і боротьби зі сказом на території м. Василівка на 2017 – 2020 роки»

Додаток до рішення №9.rar

№10. Про внесення змін та доповнень в рішення тринадцятої сесії Василівської міської ради сьомого скликання від 22 вересня 2016 року № 5 «Про затвердження Програми про фінансування природоохоронних заходів на території м. Василівки на 2017 рік, які фінансуються за рахунок залишків та запланованого екофонду на 2017 рік»

№11. Про надання дозволу КП «Добробут» на списання з балансу основних засобів

№12. Про внесення змін в рішення сімнадцятої (позачергової) сесії Василівської міської ради сьомого скликання від 22 грудня 2016 року № 12 «Про затвердження Програми капітального будівництва та реконструкції об’єктів комунальної власності на 2017 рік, що фінансуються за рахунок бюджету розвитку»

№13. Про внесення змін в рішення сімнадцятої (позачергової) сесії Василівської міської ради сьомого скликання від 22 грудня 2016 року № 21 «Про затвердження Програми розвитку житлово-експлуатаційного господарства на 2017 рік»

№14. Про внесення змін в рішення сімнадцятої (позачергової) сесії Василівської міської ради сьомого скликання від 22 грудня 2016 року № 10 «Про затвердження Програми по благоустрою міста Василівка на 2017 рік»

№15. Про внесення змін в рішення сімнадцятої (позачергової) сесії Василівської міської ради сьомого скликання від 22 грудня 2016 року № 11 «Про затвердження Програми по капітальному ремонту житлового фонду, що знаходиться у комунальній власності територіальної громади м. Василівка, житлового фонду об’єднань співвласників багатоповерхових будівель в м. Василівка на 2017 рік»

№16. Про внесення змін в рішення сімнадцятої (позачергової) сесії Василівської міської ради сьомого скликання від 22 грудня 2016 року № 22 «Про затвердження Програми підтримки розвитку водопровідно-каналізаційного та теплового господарств м. Василівка на 2017 рік»

№17. Про внесення змін в рішення сімнадцятої (позачергової) сесії Василівської міської ради сьомого скликання від 22.12.2016 року № 13 «Про затвердження Програми по фінансуванню робіт пов’язаних з будівництвом, реконструкцією, ремонтом і утриманням автомобільних доріг загального користування на 2017 рік»

№18. Про встановлення дорожніх знаків

№19. Про передачу майна - витратних та будівельних матеріалів КП «Облводоканал» ЗОР

№20. Про передачу майна в позичку КП «Облводоканал» Запорізької обласної ради

Додаток до рішення №20.rar

№21. Про затвердження розпоряджень міського голови

№22. Про зміну назви та затвердження Статуту комунального дошкільного навчального закладу санаторного типу для ослаблених і часто хворіючих дітей та з вадами мови № 4 «Струмочок» Василівської міської ради Запорізької області

Додаток до рішення №22.rar

№23. Про передачу елемента спортивного майданчика на баланс КП «Добробут»

№24. Про передачу елементів спортивних майданчиків на баланс КП «Благоустрій-Василівка»

№25. Про внесення змін до рішення 01 сесії Василівської міської ради сьомого скликання від 17.11.2015 №5 «Про затвердження структури та штатної чисельності виконавчого апарату міської ради»

№26. Про затвердження плану роботи Василівської міської ради сьомого скликання на друге півріччя 2017 року

№27. Про затвердження територіальній громаді міста Василівка в особі Василівської міської ради технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки для обслуговування адмінбудівлі в м. Василівка, вул. Гагаріна 25

№28. Про затвердження територіальній громаді міста Василівка в особі Василівської міської ради технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки для обслуговування адмінбудівлі в м. Василівка, бульвар Центральний 49.

№29. Про затвердження територіальній громаді міста Василівка в особі Василівської міської ради технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки для обслуговування артезіанської свердловини № 21 в м. Василівка, вул. Сімферопольська.

№30. Про розгляд заяви Борівського В.І. про продаж у власність земельної ділянки для обслуговування будівельного майданчику в м. Василівка, вул. Каховська 66

№31. Про внесення змін в рішення п’ятдесят восьмої (позачергової) сесії Василівської міської ради шостого скликання від 06.10.2015 року № 54 «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд в м. Василівка, вул. Героя Радянського Союзу Давидкова 51 Булгаку С.В.

№32. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд та передачу земельної ділянки безоплатно у спільну сумісну власність в м. Василівка, вул. Тополина 43 Гвінджілії Г.І. та Гвінджілії А.А.

№33. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва індивідуального гаражу в м. Василівка, вул. Шевченка 77с Діденку Д.І.

№34. Про розроблення проекту землеустрою щодо відведення додаткової земельної ділянки для розміщення міського кладовища в м. Василівка, вул. Каховська .

№35. Про затвердження територіальній громаді міста Василівка в особі Василівської міської ради технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки для розміщення міського кладовища № 1 в м. Василівка, пров. Гетьманський.

№36. Про затвердження територіальній громаді міста Василівка в особі Василівської міської ради технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки для розміщення міського кладовища № 2 в м. Василівка, вул. Партизанська.

№37. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд та передачу земельної ділянки безоплатно у власність в м. Василівка, бульвар Центральний 19 Костюкову О.І.

№38. Про поновлення договору оренди землі для розміщення та обслуговування крамниці промислових товарів в м. Василівка, бульвар Центральний 6/3,4 приватному підприємцю Костюковій А.А.

№39. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва індивідуального гаражу в м. Василівка, обслуговуючий гаражний кооператив « Лада-6», гараж № 24.

№40. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд та передачу земельної ділянки безоплатно у власність в м. Василівка, вул. Дніпровська 27 Левченко М.Ф.

№41. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельних ділянок для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд та передачу земельної ділянки безоплатно у власність в м. Василівка, пров. Шкільний 16 Нагорній І.В.

№42. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в м. Василівка, вул. Соборна 132 Нечет О.А.

№43. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд та передачу земельної ділянки безоплатно у власність в м. Василівка, вул. Соборна 132 Нечет О.А.

№44. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки для обслуговування будівлі дитячої поліклініки в м. Василівка, вул. Державна 6, територіальній громаді сіл, селища, міст Василівського району в особі Василівської районної ради .

№45. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд в м. Василівка, вул. Набережна 4 Редько О.В.

№46. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд в м. Василівка, вул. Каштанова 45 Романенку О.О.

№47. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва багатоквартирного житлового будинку з вбудованими адмінприміщеннями в м. Василівка, вул. Лікарняна 9 Тарану І.В.

№48. Про поновлення договору про встановлення земельного сервітуту для розміщення тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності в м. Василівка,бульвар Центральний 14 А/1 Височиній О.В.

№49. Про припинення права оренди на частину земельної ділянки для обслуговування виробничої бази в м. Василівка, вул. 8 Березня 75 ТОВ «Василівка-Агро»

№50. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд та передачу земельної ділянки безоплатно у власність в м. Василівка, вул. Сімферопольська 17 Голець О.І.

№51. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для розміщення та обслуговування заготівельного пункту в м. Василівка, вул. Шевченка 33а Паніній В.С.

№52. Про надання згоди на передачу земельної ділянки для розміщення торгівельного кіоску в м. Василівка, вул. Соборна 18а, в суборенду Алієвій Рамілі Вели Кизи

№53. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд та передачу земельної ділянки безоплатно у власність в м. Василівка, вул. Софіївська 27а Козачкову П.І.

№54. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд в м. Василівка, вул. Каштанова 29 Зеленому О.О.

№55. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд в м. Василівка, вул. Нова 6 Пилишенку Д.О.

№56. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд в м. Василівка, вул. Нова Пилишенко О.О.

№57. Про затвердження переліку земельних ділянок комунальної власності, які виставляються на земельні торги окремими лотами на території м. Василівка

№58. Про зобов’язання начальника КП «Добробут» Василівської міської ради Запорізької області вчинити дії

№59. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд та передачу земельної ділянки безоплатно у власність в м. Василівка, вул. Сонячна 11 Шкорубському Д.А.

№60. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення садівництва та передачу земельної ділянки безоплатно у власність в м. Василівка, вул. Сонячна 11 Шкорубському Д.А.

№61. Про розгляд звернення депутата Василівської міської ради Чумака О.О. щодо зниження ставки податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки

Протокол №20 від 01.08.2017.doc

Відомість поіменного голосування

07.08.2017 | Переглядів: 385

Офіційні сайти держ установ