Офіційний сайт Василівської міської ради

Розділи

Рішення міської ради

Четверта сесія сьомого скликання Василівської міської ради

Перелік рішень.doc

№01. Про затвердження Положення «Про опікунську раду при виконкомі Василівської міської ради» та її складу»

№02. Про внесення змін в рішення 43 сесії Василівської міської ради 6 скликання від 24.04.2014 року № 18 «Про затвердження Положення про конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності для оцінки майна, що є комунальною власністю територіальної громади м. Василівка»

№03. Про внесення доповнень до рішення 3 сесії Василівської міської ради сьомого скликання від 24.12.2015 року № 16 «Про затвердження Плану діяльності Василівської міської ради з питань підготовки проектів регуляторних актів на 2016 рік»

№04. Про надання згоди на укладання договору оренди легкового автомобіля

№05. Про встановлення ставок заробітної плати виконавчому апарату міської ради, службовцям, технічним працівникам у відповідності до Постанови Кабінету Міністрів України від 09.12.2015 № 1013 «Про упорядкування структури заробітної плати, особливості проведення індексації та внесення змін до деяких нормативно-правових актів».

№06. Про внесення змін до рішення третьої сесії Василівської міської ради сьомого скликання від 24.12.2015 року № 6 «Про встановлення плати для батьків за перебування дітей у комунальних дошкільних навчальних закладах міста на 2016 рік»

№07. Про затвердження лімітів палива на службовий автомобіль ВАЗ 21043 державний номер АР 9636 АН.

№08. Про передачу майна в оренду КП «Облводоканал» ЗОР

№09. Про надання дозволу на виготовлення проектно-кошторисної документації на об’єкти

№10. Про затвердження розпоряджень міського голови

№11. Про затвердження Статуту КП «Добробут» Василівської міської ради Запорізької області (нова редакція)

№12. Про внесення змін в рішення третьої сесії Василівської міської ради сьомого скликання від 24 грудня 2015 року № 23 «Про затвердження Програми капітального будівництва та реконструкції об’єктів комунальної власності на 2016 рік, що фінансуються за рахунок бюджету розвитку»

№13. Про затвердження переліку вулиць та провулків м. Василівка, назви яких містять символіку комуністичного тоталітарного режиму, що підлягають перейменуванню та демонтаж пам’ятника Леніну

№14. Про розроблення технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельних ділянок комунальної форми власності на території міста Василівка.

№15. Про перегляд ставки орендної плати за земельну ділянку для розміщення та обслуговування комплексу будівель ринку в м. Василівка, вул. Шевченка 24 Гамовій Н.А.

№16. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в м. Василівка, вул. Вишнева Коперчук А.О.

№17. Про внесення змін до рішення п’ятдесят восьмої (позачергової) сесії Василівської міської ради шостого скликання від 06.10.2015 року № 53 «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельних ділянок для будівництва та обслуговування багатоквартирного житлового будинку в м. Василівка, пров. Шкільний 2 ТОВ «Агенство-2», ТОВ «Аріал».

№18. Про передачу безоплатно у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд в м. Василівка, вул. Ліхачова 2 «б» Гедзенюк Ю.Ю.

№19. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення в оренду земельної ділянки для розміщення та обслуговування майстерні в м. Василівка, вул. Маяковського 1 «а» Фісуненку В.М.

№20. Про розгляд заяви ТОВ «Агрофірма Лан» про встановлення мінімальної ставки орендної плати за земельну ділянку в м. Василівка, вул.. Каховська 177

№21. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для розміщення групи тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності в м. Василівка, вул. Леніна 18а приватному підприємцю Ангелову В.В.

№22. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для розміщення та обслуговування об’єктів нерухомого майна в м. Василівка, вул. Чекістів 6 КП «Укрспецзв’язок».

№23. Про розгляд заяви Хотіної А.В. про вирішення земельного спору щодо меж земельної ділянки в м. Василівка, вул. Кошового 12.

№24. Про розгляд заяви Борівського В.І. про зменшення ставки орендної плати за земельну ділянку в м. Василівка, вул. Каховська 66.

№25. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для розміщення та обслуговування бару «Контакт» в м. Василівка, пров. Б.Хмельницького 1 «а» пп Райковій О.В.

№26. Про внесення змін до рішення двадцять першої сесії Василівської міської ради шостого скликання від 24.07.2012 року № 24 «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для розміщення та обслуговування гаражів в м. Василівка, пров. Дружби, 2 гараж 5, 6, вул.8 Березня 91, Центру культури та дозвілля в м. Василівка, вул. Чекістів 5, Дитячої музичної школи в м. Василівка, вул. Шевченка 93 територіальній громаді сіл, селищ, міст Василівського району в особі Василівської районної ради».

№27. Про внесення змін в рішення п’ятдесятої (позачергової) сесії (ІІ етап) Василівської міської ради шостого скликання від 27 січня 2015 року № 26 «Про встановлення ставок податку на нерухоме майно відмінне від земельної ділянки»

протокол №4 від 28.01.2016.doc

28.01.2016 | Переглядів: 719

Офіційні сайти держ установ