Офіційний сайт Василівської міської ради

Пошук

Розділи

Календар

« Лютий 2020 »
Пн   3 10 17 24
Вт   4 11 18 25
Ср   5 12 19 26
Чт   6 13 20 27
Пт   7 14 21 28
Сб 1 8 15 22 29
Нд 2 9 16 23  

Рішення міської ради

Двадцять четверта сесія Василівської міської ради сьомого скликання

Перелік рішення.doc

№1. Про внесення змін та доповнень в рішення сімнадцятої (позачергової) сесії Василівської міської ради сьомого скликання від 22.12.2016 року № 2 «Про міський бюджет на 2017 рік»

Додаток до рішення №1.rar

№2. Про внесення змін в рішення сімнадцятої (позачергової) сесії Василівської міської ради сьомого скликання від 22 грудня 2016 року № 5 «Про затвердження комплексної Програми по удосконаленню благоустрою міста на 2017 рік»

№3. Про затвердження Програми про фінансування природоохоронних заходів на території м. Василівки на 2018 рік, які фінансуються за рахунок залишків та запланованого екологічного фонду на 2018 рік

№4. Про затвердження калькуляції вартості робіт, пов’язаних з похованням самотніх, невідомих громадян та осіб без певного місця проживання, калькуляції вартості робіт пов’язаних з транспортуванням померлих невідомих громадян в морг м. Дніпрорудне, м. Енергодар, м. Запоріжжя, м.Токмак.

№5. Про внесення змін в рішення сімнадцятої (позачергової) сесії Василівської міської ради сьомого скликання від 22 грудня 2016 року № 11 «Про затвердження Програми по капітальному ремонту житлового фонду, що знаходиться у комунальній власності територіальної громади м. Василівка, житлового фонду об’єднань співвласників багатоповерхових будівель в м. Василівка на 2017 рік»

№6. Про внесення змін в рішення сімнадцятої (позачергової) сесії Василівської міської ради сьомого скликання від 22 грудня 2016 року № 12 «Про затвердження Програми капітального будівництва та реконструкції об’єктів комунальної власності на 2017 рік, що фінансуються за рахунок бюджету розвитку»

№7. Про внесення змін в рішення сімнадцятої (позачергової) сесії Василівської міської ради сьомого скликання від 22.12.2016 року № 13 «Про затвердження Програми по фінансуванню робіт пов’язаних з будівництвом, реконструкцією, ремонтом і утриманням автомобільних доріг загального користування на 2017 рік»

№8. Про передачу об’єктів вуличного освітлення на баланс КП «Благоустрій – Василівка» Василівської міської ради Запорізької області

Додаток до рішення №8.rar

№9. Про передачу витратних матеріалів КП «Добробут» Василівської міської ради Запорізької області

№10. Про затвердження розпоряджень міського голови

№11. Про внесення змін та доповнень до рішення сімнадцятої (позачергової) сесії Василівської міської ради сьомого скликання від 22.12.2016 №30 «Про затвердження Програми з відзначення державних, міських свят та загальноміських заходів на 2017 рік»

№12. Про внесення змін до рішення дев’ятнадцятої сесії Василівської міської ради сьомого скликання від 02.03.2017 №10 «Про затвердження міської Програми «Підтримка розвитку дитячої творчості на 2017 рік»

№13. Про затвердження Статуту комунального дошкільного навчального закладу №2 «Малятко» Василівської міської ради Запорізької області (нова редакція)

№14. Про внесення доповнень до рішення сімнадцятої (позачергової) сесії Василівської міської ради сьомого скликання від 22.12.2016 № 35 «Про затвердження Плану діяльності Василівської міської ради з питань підготовки проектів регуляторних актів на 2017 рік»

№15. Про затвердження Положення про порядок присвоєння звання «Почесний громадянин міста Василівка»

№16. Про затвердження кількісного та персонального складу комісії міської ради по розгляду матеріалів про присвоєння звання «Почесний громадянин міста Василівка»

№17. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на умовах земельного сервітуту для розміщення групи тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності в м. Василівка, вул. Соборна 18а приватному підприємцю Ангелову В.В.

№18. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд та передачу земельної ділянки безоплатно у власність в м. Василівка, вул. Щаслива 27 Гаврилюку О.Ф.

№19. Про внесення змін до рішення двадцять другої (позачергової) сесії Василівської міської ради сьомого скликання від 1 серпня 2017 року № 33 « Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва індивідуального гаражу в м. Василівка, вул. Шевченка 77с Діденку Д.І.»

№20. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення та передачу безоплатно у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд в м. Василівка, вул. Польова 28а Дметрині О.М.

№21. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення та передачу безоплатно у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд в м. Василівка, вул. Польова 28а Дметрині О.М.

№22. Про уточнення площ земельних ділянок для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд та ведення особистого селянського господарства в м. Василівка, вул. Садова 4.

№23. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та укладання договору про встановлення земельного сервітуту для розміщення тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності в м. Василівка, перехрестя вул. Миру та вул. Соборної Коваленку І.П.

№24. Про поновлення договору про встановлення земельного сервітуту для розміщення тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності в м. Василівка, вул. Соборна 7 «б» Кувічці О.Б.

№25. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд та передачу земельної ділянки безоплатно у власність в м. Василівка, вул. Молодіжна 14 Лихачовій Л.О.

№26. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд в м. Василівка, вул. Сагайдачного 3 Максаку В.С.

№27. Про передачу права оренди на земельну ділянку в м. Василівка, вул. Невського 97А ТОВ «НЬЮПОРТ ХОЛДІНГ».

№28. Про внесення змін до рішення двадцять другої (позачергової) сесії Василівської міської ради сьомого скликання від 1 серпня 2017 року № 45 «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд в м. Василівка, вул. Набережна 4 Редько О.В.»

№29. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення та передачу безоплатно у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд в м. Василівка, вул. Сагайдачного 2 Рибальченку В.В.

№30. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд в м. Василівка, вул. Сагайдачного 17 Середі В.В.

№31. Про розгляд заяви Ситенка В.Л. про продовження терміну дії рішення двадцять першої сесії Василівської міської ради шостого скликання від 24.07.2012 року № 36.

№32. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу в оренду для будівництва та обслуговування багатоквартирного житлового будинку з вбудованими адмінприміщеннями в м.Василівка, вул. Лікарняна 9 Тарану І.В.

№33. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для розміщення торгівельного кіоску «Пошта» в м. Василівка, вул. Соборна, біля будівлі № 18 Публічному акціонерному товариству «Укрпошта»

№34. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення та передачу безоплатно у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд в м. Василівка, вул. Сагайдачного 35 Бородаю Р.В.

№35. Про внесення змін до рішення сімнадцятої (позачергової) сесії Василівської міської ради сьомого скликання від 22.12.2016 року № 44 «Про затвердження Програми розроблення проектів землеустрою та оцінки земель на території Василівської міської ради на 2017 рік»

№36. Про розгляд заяви Сусленкова В.В. та Лаврова О.С. про вирішення спірного питання щодо меж земельної ділянки в м. Василівка, вул. Тополина 23.

№37. Про внесення змін до рішення 51 (позачергової) сесії Василівської міської ради шостого скликання від 26 лютого 2015 року № 31 «Про затвердження Програми розроблення генерального плану міста Василівка».

№38. Про надання згоди на передачу в суборенду земельної ділянки для розміщення та обслуговування комплексу будівель в м. Василівка, вул. Невського 89 ТОВ «ХОРС-2017»

№39. Про поновлення договору оренди землі для будівництва і обслуговування багатоквартирного житлового будинку в м. Василівка, пров. Шкільний 2 ТОВ «Аріал»

№40. Про поновлення договорів оренди землі в м. Василівка, вул. Невського 18 та вул. Невського 59 ТОВ «Запорізька механізована колона № 14»

№41. Про розроблення проекту землеустрою щодо встановлення та зміну меж населеного пункту міста Василівка Запорізької області

№42. Звіт про роботу КП «Благоустрій – Василівка» Василівської міської ради Запорізької області в 2016-2017 р.р.

Відомість поіменного голосування.docx

Протокол №24 від 28.09.2017.doc

04.10.2017 | Переглядів: 558

Офіційні сайти держ установ