Офіційний сайт Василівської міської ради

Пошук

Розділи

Календар

« Лютий 2020 »
Пн   3 10 17 24
Вт   4 11 18 25
Ср   5 12 19 26
Чт   6 13 20 27
Пт   7 14 21 28
Сб 1 8 15 22 29
Нд 2 9 16 23  

Рішення міської ради

Двадцять сьома сесія Василівської міської ради сьомого скликання

Перелік рішень.doc

№1. Про затвердження звіту про виконання міського бюджету за 9 місяців 2017 року

№2. Про припинення КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА «ДОБРОБУТ» ВАСИЛІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ шляхом ліквідації

№3. Про затвердження Схеми теплопостачання м.Василівка Запорізької області

№4. Про надання дозволу КП «Благоустрій - Василівка» Василівської міської ради Запорізької області та підприємствам міста на складування опалого листя та гілля дерев для біодеградації на частині земельної ділянки, що відведена для полігону твердих побутових відходів в м. Василівка по вул. Невського, 105-а.

№5. Про надання дозволу ПРАТ «Василівкатепломережа» на передачу в суборенду підйомного агрегату комунальному підприємству «Благоустрій-Василівка» Василівської міської ради Запорізької області

№6. Про безоплатну передачу урн для збору побутових відходів на баланс КП «Благоустрій - Василівка» Василівської міської ради Запорізької області

№7. Про затвердження калькуляції вартості наданих послуг, пов’язаних з похованням самотніх, невідомих громадян та осіб без певного місця проживання з моргу м. Дніпрорудне, м. Енергодар, м. Запоріжжя, м. Токмак, м. Василівка, калькуляції вартості наданих послуг пов’язаних з транспортуванням померлих невідомих громадян в морг м. Дніпрорудне, м. Енергодар, м. Запоріжжя, м. Токмак.

№8. Про затвердження розпоряджень міського голови

№9. Про передачу дитячого спортивно-ігрового обладнання на баланс КП «Благоустрій-Василівка» Василівської міської ради Запорізької області

№10. Про поновлення договору про встановлення земельного сервітуту для розміщення тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності в м. Василівка, вул. Соборна, 18 «а» Ангелову В.В.

№11. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення та передачу безоплатно у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в м. Василівка, пров. Медовий, біля будинку № 6 Бабак С.І.

№12. Про затвердження територіальній громаді міста Василівка в особі Василівської міської ради технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки для розміщення та обслуговування об’єкту нерухомого майна в м. Василівка, вул. Приморська 28

№13. Про поновлення договору про встановлення земельного сервітуту відносно земельної ділянки для розміщення тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності в м. Василівка, вул. Театральна 12 Донченко Г.Ю.

№14. Про затвердження територіальній громаді міста Василівка в особі Василівської міської ради технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки для розміщення та обслуговування міського кладовища № 3 в м. Василівка, вул. Каховська

№15. Про затвердження територіальній громаді міста Василівка в особі Василівської міської ради технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки для розміщення та обслуговування каналізаційно-насосної станції № 2 в м. Василівка, пров. Черняховського

№16. Про затвердження територіальній громаді міста Василівка в особі Василівської міської ради технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки для розміщення та обслуговування каналізаційно-насосної станції № 4 в м. Василівка, пров. Михайла Коцюбинського

№17. Про затвердження територіальній громаді міста Василівка в особі Василівської міської ради технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки для розміщення та обслуговування каналізаційно-насосної станції № 6 в м. Василівка, вул. Театральна 11-13

№18. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення та передачу у власність земельної ділянки для будівництва індивідуального гаражу в м. Василівка, обслуговуючий гаражний кооператив «Лада-6», гараж № 24 Кравченку О.О.

№19. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення на умовах земельного сервітуту земельної ділянки для розміщення тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності в м. Василівка, вул. Шевченка, біля будинку № 26 Кугуку О.Ю.

№20. Про уточнення площ земельних ділянок для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд та ведення особистого селянського господарства в м. Василівка, вул. Каховська 222 .

№21. Про проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки для розміщення та обслуговування гаражу-офісу в м. Василівка, бульвар Центральний 53 «а», що перебуває в оренді у Левченка О.М.

№22. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд в м. Василівка, вул. Зарічна 63 Листопаду Є.Б.

№23. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд в м. Василівка, вул. Запорізька 4 Носенко С.О.

№24. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд в м. Василівка, вул. Джерельна 68 Пацалю К.К.

№25. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд в м. Василівка, вул. Запорізька 25 Притулі В.В.

№26. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для розміщення та обслуговування адміністративної будівлі в м. Василівка, вул. Приморська 34 Птухі В.О.

№27. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд та передачу земельної ділянки безоплатно у власність в м. Василівка, вул. Весняна 46 «а» Сидоренко Л.В.

№28. Про внесення змін до договору оренди землі укладеного з Відділенням виконавчої дирекції Фоонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України.

№29. Про уточнення площ земельних ділянок для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд та ведення особистого селянського господарства в м. Василівка, вул. Степна 1.

№30. Про внесення змін до рішення дев’ятнадцятої сесії Василівської міської ради сьомого скликання від 02 березня 2017 року № 47 «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд в м. Василівка, вул. Набережна 4 Чабаненку В.Т.»

№31. Про уточнення площ земельних ділянок для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд та ведення особистого селянського господарства в м. Василівка, вул. Миру, 163 .

№32. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд та передачу земельної ділянки безоплатно у власність в м. Василівка, вул. Довженка, 101 Щербині І.І.

№33. Про продаж земельної ділянки несільськогосподарського призначення в м. Василівка, вул. Ліхачова 2з Шашку М.М.

№34. Про поновлення договорів оренди землі для розміщення торговельного павільйону «Прогрес» в м. Василівка, вул.Соборна 34 «б» Якубовському Ю.А. та Якубовській Т.В.

№35. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельних ділянок для розміщення групи тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності в м. Василівка, вул. Соборна, 18 «а» Ангелову В.В.

№36. Про проведення конкурсу з призначення управителя багатоквартирних будинків міста Василівка

№37. Про затвердження Програми робіт по стабілізації водопостачання в м. Василівка на 2018-2019 роки

Відомості поіменного голосування.docx

Протокол №27 від 30.11.2017.doc

07.12.2017 | Переглядів: 590

Офіційні сайти держ установ