Офіційний сайт Василівської міської ради

Пошук

Розділи

Календар

« Вересень 2020 »
Пн   7 14 21 28
Вт 1 8 15 22 29
Ср 2 9 16 23 30
Чт 3 10 17 24  
Пт 4 11 18 25  
Сб 5 12 19 26  
Нд 6 13 20 27  

Рішення міської ради

Двадцять восьма (позачергова) сесія Василівської міської ради сьомого скликання

Перелік рішень.doc

№1. Про міський бюджет на 2018 рік

Додаток до рішення №1.rar

№2. Про встановлення вартості харчування дітей у комунальних дошкільних навчальних закладах міста за один дітодень на 2018 рік

№3. Про встановлення плати для батьків за перебування дітей у комунальних дошкільних навчальних закладах міста на 2018 рік

№4. Про затвердження комплексної Програми по удосконаленню благоустрою міста на 2018 рік

№5. Про затвердження Програми на 2018 рік, Порядку та Типового договору про відшкодування компенсації за перевезення окремих пільгових категорій громадян на приміських маршрутах загального користування автомобільним транспортом.

№6. Про внесення змін в рішення сімнадцятої (позачергової) сесії Василівської міської ради сьомого скликання від 22 грудня 2016 № 9 «Про затвердження лімітів палива на службові автомобілі на 2017 рік»

№7. Про затвердження лімітів палива на службові автомобілі на 2018 рік

№8. Про затвердження Програми організації громадських та інших робіт тимчасового характеру Василівської міської ради на 2018 рік

№9. Про внесення змін в рішення другої (позачергової) сесії Василівської міської ради сьомого скликання від 27 листопада 2015 року № 10 «Про затвердження структури та штатної чисельності комунальних дошкільних навчальних закладів міста Василівка»

№10. Про затвердження Програми по капітальному ремонту житлового фонду, що знаходиться у комунальній власності територіальної громади м. Василівка, житлового фонду об’єднань співвласників багатоповерхових будівель в м. Василівка на 2018 рік

№11. Про затвердження Програми розвитку житлово-експлуатаційного господарства на 2018 рік

№12. Про затвердження Програми підтримки розвитку водопровідно-каналізаційного та теплового господарств м. Василівка на 2018 рік

№13. Про внесення змін до рішення сімнадцятої (позачергової) сесії Василівської міської ради Запорізької області сьомого скликання від 22.12.2016 № 19 «Про міську Програму нарощування місцевого матеріального резерву для запобігання і ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій на 2017-2019 роки»

Додаток до рішення №13.rar

№14. Про затвердження Програми по благоустрою міста Василівка на 2018 рік

№15. Про передачу зелених насаджень дерев на баланс КП «Благоустрій - Василівка» Василівської міської ради Запорізької області

№16. Про передачу піску з відсівів дроблення та солі КП «Благоустрій-Василівка» Василівської міської ради Запорізької області

№17. Про затвердження Програми по фінансуванню робіт пов’язаних з будівництвом, реконструкцією, ремонтом і утриманням автомобільних доріг загального користування на 2018 рік

№18. Про затвердження Програми реконструкції мереж вуличного освітлення в м. Василівка на 2018-2020 роки

№19. Про затвердження Програми капітального будівництва та реконструкції об’єктів комунальної власності на 2018 рік, що фінансуються за рахунок бюджету розвитку

№20. Про внесення змін в рішення двадцять сьомої сесії Василівської міської ради сьомого скликання від 30 листопада 2017 року № 37 « Про затвердження Програми робіт по стабілізації водопостачання в м. Василівка на 2018-2019 роки»

№21. Про затвердження міської Програми «Підтримка розвитку дитячої творчості на 2018 рік»

№22. Про затвердження Програми з відзначення державних, міських свят та загальноміських заходів на 2018 рік

№23. Про затвердження Комплексної Програми соціальної підтримки учасників антитерористичної операції та членів їх сімей – мешканців м. Василівка на 2018 рік

№24. Про затвердження Програми соціального захисту малозабезпечених громадян міста на 2018 рік

№25. Про формування кадрового резерву

№26. Про затвердження Програми розвитку фізичної культури і спорту в м. Василівка на 2018 рік

№27. Про затвердження плану роботи Василівської міської ради сьомого скликання на перше півріччя 2018 року

№28. Про поновлення договору про встановлення земельного сервітуту для розміщення тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності в м. Василівка, вул. Соборна 13 «а» Кобі І.О.

№29. Про поновлення договору про встановлення земельного сервітуту для розміщення тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності в м. Василівка, бульвар Центральний, біля будівлі № 6 Коваленку І.П.

№30. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд та передачу земельної ділянки безоплатно у власність в м. Василівка, вул. Каховська 264 Мірошніченко Н.П.

№31. Про внесення доповнень до рішення двадцять другої (позачергової) сесії Василівської міської ради сьомого скликання від 1 серпня 2017 року № 57 «Про затвердження переліку земельних ділянок комунальної власності, які виставляються на земельні торги окремими лотами на території міста Василівка»

№32. Про внесення змін до рішення сімнадцятої (позачергової) сесії Василівської міської ради сьомого скликання від 22.12.2016 року № 41 «Про затвердження Програми поетапного виготовлення проектів по встановленню і винесенню в натуру прибережних захисних смуг та водоохоронних зон навколо водних об’єктів розташованих на території Василівської міської ради Запорізької області на 2017-2018 роки»

№33. Про внесення змін до рішення дев’ятнадцятої сесії Василівської міської ради сьомого скликання від 02.03.2017 року № 53 «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення в оренду земельної ділянки для розміщення та обслуговування бази в м. Василівка, вул. Миру 183 Приймаку С.В.»

№34. Про проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки несільськогосподарського призначення в м. Василівка, вул. Московська 50 для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд будівельних організацій та підприємств, для будівництва виробничої бази з адміністративною будівлею, побутовими приміщеннями, гаражами з метою продажу земельної ділянки на земельних торгах.

№35. Про затвердження Програми інвентаризації земель Василівської міської ради на 2018 рік

№36. Про затвердження Програми проведення нормативної грошової оцінки земель міста Василівка на 2018 рік

№37. Про затвердження Програми розроблення проектів землеустрою та оцінки земель на території Василівської міської ради на 2018 рік

№38. Про затвердження Програми по розробленню топографо-геодезичних зйомок земельних ділянок на території Василівської міської ради на 2018 рік

№39. Про затвердження Програми по виплаті винагороди виконавцю земельних торгів при продажі земельних ділянок комунальної власності або прав на них (оренди, суперфіцію, емфітевзису) на конкурентних засадах (земельних торгах) на території Василівської міської ради на 2018 рік.

№40. Про надання дозволу на проведення інвентаризації земельної ділянки для розміщення та обслуговування станції юних туристів КПНЗ «Центр дитячої та юнацької творчості і туризму» в м. Василівка, вул. Щаслива 12а територіальній громаді сіл, селища, міст Василівського району в особі Василівської районної ради Запорізької області.

№41. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд та передачу земельної ділянки безоплатно у спільну сумісну власність в м. Василівка, вул. Тополина 23 Сусленкову В.В. та Лаврову О.С.

№42. Про передачу права оренди на земельну ділянку для будівництва та обслуговування будівель торгівлі в м. Василівка, вул.Ліхачова ТОВ «КАЛІПСО-ПЛЮС».

№43. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд та передачу земельної ділянки безоплатно у власність в м. Василівка, вул. Щаслива 20 Топорковій О.В.

№44. Про внесення змін до рішення двадцятої сесії Василівської міської ради п’ятого скликання від 27.03.2008 року № 39 «Про передачу безоплатно у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування гаражу в м. Василівка, вул. Театральна1 гр. Чураковій С.Я.»

№45. Про припинення договору оренди землі для будівництва та обслуговування торгівельно-побутового комплексу в м. Василівка, бульвар Центральний, 9 «б» комунальним підприємством «Добробут» Василівської міської ради Запорізької області та передачу земельної ділянки в оренду ФОП Шостак С.Г.

№46. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд в м. Василівка, вул. Сагайдачного 10 Галілєєву І.Ю.

№47. Про поновлення договору оренди землі для розміщення крамниці з виставочним майданчиком по продажу сільськогосподарської техніки в м. Василівка, вул. Ліхачова 3а Кайдашеву О.А.

№48. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд та передачу земельної ділянки безоплатно у власність в м. Василівка, вул. Весняна 46 Кириченку В.О.

№49. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для розміщення тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності в м. Василівка, вул. Соборна 22 «б» Міськовій Т.К

№50. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення та передачу безоплатно у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування індивідуального гаражу в м. Василівка, пров. Лісний Бакланову С.М.

№51. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва індивідуального гаражу в м. Василівка, вул. Дніпровська (в районні райвідділу поліції) Астаховій О.І..

№52. Про затвердження міської Програми «Підтримка обдарованої молоді на 2018 рік»

№53. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення на умовах земельного сервітуту земельної ділянки для розміщення тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності в м. Василівка, перехрестя бульвару Центрального та пров. Богдана Хмельницького Тихому Ю.В.

№54. Про розгляд заяви ФОП Мезенцева Г.В. щодо зниження ставки орендної плати за земельну ділянку під об’єктами ринкової інфраструктури на 2018 рік

№55. Про внесення змін в рішення сімнадцятої (позачергової) сесії Василівської міської ради сьомого скликання від 22 грудня 2016 року № 12 «Про затвердження Програми капітального будівництва та реконструкції об’єктів комунальної власності на 2017 рік, що фінансуються за рахунок бюджету розвитку»

№56. Про внесення змін в рішення двадцять шостої (позачергової) сесії Василівської міської ради сьомого скликання від 30 листопада 2017 року № 8 «Про передачу майна комунального підприємства «Добробут» Василівської міської ради Запорізької області на баланс Василівської міської ради Запорізької області»

Відомість поіменного голосування.docx

Протокол №28 від 21.12.2017.doc

26.12.2017 | Переглядів: 835

Офіційні сайти держ установ