Офіційний сайт Василівської міської ради

Пошук

Розділи

Календар

« Вересень 2020 »
Пн   7 14 21 28
Вт 1 8 15 22 29
Ср 2 9 16 23 30
Чт 3 10 17 24  
Пт 4 11 18 25  
Сб 5 12 19 26  
Нд 6 13 20 27  

Рішення міської ради

Тридцять друга сесія Василівської міської ради сьомого скликання

Перелік рішень

№1. Про роботу КП «Благоустрій – Василівка» Василівської міської ради Запорізької області

Додаток до рішення №1.rar

№2. Про затвердження звіту про виконання міського бюджету за І квартал 2018 року

№3. Про внесення змін та доповнень в рішення двадцять восьмої (позачергової) сесії Василівської міської ради сьомого скликання від 21 грудня 2017 року № 1 «Про міський бюджет на 2018 рік»

Додаток до рішення №3.rar

№4. Про внесення змін в рішення двадцять восьмої (позачергової) сесії Василівської міської ради сьомого скликання від 21 грудня 2017 № 4 «Про затвердження комплексної Програми по удосконаленню благоустрою міста на 2018 рік»

№5. Про затвердження рішень виконавчого комітету Василівської міської ради

№6. Про внесення змін в рішення дев’ятнадцятої сесії Василівської міської ради сьомого скликання від 02 березня 2017 року № 7 «Про затвердження переліку об’єктів комунальної власності територіальної громади м. Василівка»

№7. Про передачу майна в позичку КП «Облводоканал» Запорізької обласної ради

Додаток до рішення №7.rar

№8. Про затвердження Положення про проведення реконструкції, капітальних ремонтів, технічного переоснащення спільного майна у багатоповерхових будинках міста Василівка

№9. Про оприлюднення регуляторного акту «Про надання дозволу Василівському експлуатаційному цеху водопостачання та водовідведення комунального підприємства «Облводоканал» Запорізької обласної ради на встановлення пломб-індикаторів (антимагнітних стрічок)»

№10. Про затвердження Програми поводження з твердими побутовими відходами на території міста Василівка на 2018 – 2021 рр.

№11. Про внесення змін та доповнень до рішення двадцять восьмої (позачергової) сесії Василівської міської ради сьомого скликання від 21 грудня 2017 № 24 «Про затвердження Програми соціального захисту малозабезпечених громадян міста на 2018 рік»

№12. Про внесення змін в рішення двадцять сьомої сесії Василівської міської ради сьомого скликання від 30 листопада 2017 року № 37 «Про затвердження Програми робіт по стабілізації водопостачання в м. Василівка на 2018-2019 роки»

№13. Про внесення змін в рішення двадцять восьмої (позачергової) сесії Василівської міської ради сьомого скликання від 21 грудня 2017 року № 17 «Про затвердження Програми по фінансуванню робіт пов’язаних з будівництвом, реконструкцією, ремонтом і утриманням автомобільних доріг загального користування на 2018 рік»

№14. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва індивідуального гаражу в м. Василівка, вул. Дніпровська, біля райвідділу поліції Булгаку С.В.

№15. Про поновлення договору оренди землі для розміщення торгівельного кіоску в м. Василівка, перехрестя вул. Миру та вул. Соборної приватному підприємцю Гайченя Л.М.

№16. Про надання дозволу на складання технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельних ділянок для будівництва та обслуговування індивідуального гаражу в м. Василівка, вул. Шевченка 77 с Діденку Д.І.

№17. Про розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для організації зони відпочинку містян (будівництва та обслуговування об’єктів рекреаційного призначення) в м. Василівка, вул. Каховська

№18. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд та передачу земельної ділянки безоплатно у власність в м. Василівка, вул. Сімферопольська 8 Лиманській О.М.

№19. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та передачу земельної ділянки безоплатно у власність в м. Василівка, вул. Сімферопольська 8 Лиманській О.М.

№20. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд та передачу земельної ділянки безоплатно у власність в м. Василівка, вул. Зарічна 63 Листопаду Є.Б.

№21. Про поновлення договору оренди землі для розміщення та обслуговування 7/20 частин будівлі в м. Василівка, вул. Гагаріна 18 Василівському районному товариству Українського товариства мисливців і рибалок

№22. Про скасування рішення двадцять дев’ятої (позачергової) сесії Василівської міської ради сьомого скликання від 22 лютого 2018 року № 42 «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд в м. Василівка, вул. Українська 14 Пархоменко Н.Є.»

№23. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва індивідуального гаражу в м. Василівка, вул. Шевченка, біля будинку № 77 Пінчуку В.В.

№24. Про внесення змін до рішення дев’ятої сесії Василівської міської ради сьомого скликання від 26 травня 2016 року № 18 «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд в м. Василівка, вул. Софіївська 141 Селезньову І.В.»

№25. Про внесення змін до рішення дев’ятої сесії Василівської міської ради сьомого скликання від 26 травня 2016 року № 19 «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд в м. Василівка, вул. Софіївська 143 Степанову Є.В.»

№26. Про розгляд клопотання ТОВ «Пересувна механізована колона № 19» про викуп земельної ділянки для розміщення та обслуговування торгівельно-виставкового комплексу в м. Василівка, м-н 40 років Перемоги 5/1

№27. Про внесення змін до рішення сімнадцятої (позачергової) сесії Василівської міської ради сьомого скликання від 22 грудня 2016 року № 46 «Про розгляд заяви Філіпенка О.Є. про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд в м. Василівка, вул. Зарічна 28»

№28. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для розміщення та обслуговування торгівельного павільйону –закусочної в м. Василівка, вул. Соборна 34а Хоролю С.Ю.

№29. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування індивідуального гаражу та передачу земельної ділянки безоплатно у власність в м. Василівка, обслуговуючий гаражний кооператив «Лада-6» гараж № 21 Чернявському В.В.

№30. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості в м. Василівка, пров. Кам’янський 11 Ситнику В.В.

№31. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для розміщення та обслуговування частини комплексу будівель в м. Василівка, вул. Невського, 89 Чижику І.О.

№32. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд та передачу земельної ділянки безоплатно у власність в м. Василівка, вул. Софіївська 48 Дренку П.І.

№33. Про внесення змін до рішення двадцять восьмої (позачергової) сесії Василівської міської ради сьомого скликання від 21 грудня 2017 року № 37 «Про затвердження Програми розроблення проектів землеустрою та оцінки земель на території Василівської міської ради на 2018 рік

№34. Про внесення змін до рішення двадцять четвертої сесії Василівської міської ради сьомого скликання від 28 вересня 2017 року № 26 «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд в м. Василівка, вул. Сагайдачного 3 Максаку В.С.»

Відомості поіменного голосування.docx

Протокол.doc

31.05.2018 | Переглядів: 666

Офіційні сайти держ установ