Офіційний сайт Василівської міської ради

Пошук

Розділи

Календар

« Вересень 2020 »
Пн   7 14 21 28
Вт 1 8 15 22 29
Ср 2 9 16 23 30
Чт 3 10 17 24  
Пт 4 11 18 25  
Сб 5 12 19 26  
Нд 6 13 20 27  

Рішення міської ради

Тридцять третя (позачергова) сесія Василівської міської ради сьомого скликання

Перелік рішень.doc

№1. Про внесення змін та доповнень в рішення двадцять восьмої (позачергової) сесії Василівської міської ради сьомого скликання від 21 грудня 2017 року № 1 «Про міський бюджет на 2018 рік»

Додаток до рішення №1.rar

№2. Про уточнення статутного фонду КП «Благоустрій – Василівка» Василівської міської ради Запорізької області

№3. Про внесення змін до рішення восьмої (позачергової) сесії Василівської міської ради сьомого скликання від 25 квітня 2016 № 2 «Про граничні суми витрат на придбання легкових автомобілів, меблів, іншого обладнання та устаткування, комп`ютерів, придбання і утримання мобільних телефонів»

№4. Про внесення змін в рішення тридцятої сесії Василівської міської ради сьомого скликання від 29 березня 2018 № 2 «Про затвердження Програми профілактики правопорушень та забезпечення громадської безпеки на території Василівської міської ради, розвитку матеріально-технічної бази Василівського ВП ГУНП в Запорізькій області на 2018 рік»

№5. Про внесення змін в рішення двадцять восьмої (позачергової) сесії Василівської міської ради сьомого скликання від 21 грудня 2017 № 4 «Про затвердження комплексної Програми по удосконаленню благоустрою міста на 2018 рік»

№6. Про передачу майна комунального підприємства «Благоустрій - Василівка» Василівської міської ради Запорізької області на баланс Василівської міської ради Запорізької області

№7. Про внесення змін в рішення двадцять дев’ятої (позачергової) сесії Василівської міської ради сьомого скликання від 22 лютого 2018 року № 13 «Про передачу в оренду нежитлового приміщення, що є комунальною власністю територіальної громади м. Василівки за адресою: м. Василівка, вул.Лікарняна, 12»

№8. Про внесення змін в рішення двадцять восьмої (позачергової) сесії Василівської міської ради сьомого скликання від 21 грудня 2017 року № 8 «Про затвердження Програми організації громадських та інших робіт тимчасового характеру Василівської міської ради на 2018 рік»

№9. Про затвердження лімітів палива на службові автомобілі на 2018 рік

№10. Про звільнення комунального підприємства «Благоустрій – Василівка Василівської міської ради Запорізької області від сплати частини чистого прибутку до міського бюджету у 2018 році

№11. Про затвердження Програми по впровадженню засобів обліку витрат та регулювання води та теплової енергії м. Василівка на 2018 рік

№12. Про внесення змін в рішення двадцять восьмої (позачергової) сесії Василівської міської ради сьомого скликання від 21 грудня 2017 року № 14 «Про затвердження Програми по благоустрою міста Василівка на 2018 рік»

№13. Про передачу майна на баланс КП «Благоустрій – Василівка» Василівської міської ради Запорізької області

№14. Про внесення змін в рішення двадцять восьмої (позачергової) сесії Василівської міської ради Запорізької області сьомого скликання від 21 грудня 2017 № 12 «Про затвердження Програми підтримки розвитку водопровідно-каналізаційного та теплового господарств м. Василівка на 2018 рік»

№15. Про встановлення дорожнього знаку

№16. Про безоплатну передачу лавок паркових «Роялта» на баланс КП «Благоустрій - Василівка» Василівської міської ради Запорізької області

№17. Про внесення змін в рішення двадцять восьмої (позачергової) сесії Василівської міської ради сьомого скликання від 21 грудня 2017 року № 11 «Про затвердження Програми розвитку житлово-експлуатаційного господарства на 2018 рік»

№18. Про внесення змін в рішення двадцять сьомої сесії Василівської міської ради сьомого скликання від 30 листопада 2017 року № 37 «Про затвердження Програми робіт по стабілізації водопостачання в м. Василівка на 2018-2019 роки»

№19. Про внесення змін в рішення двадцять восьмої (позачергової) сесії Василівської міської ради сьомого скликання від 21 грудня 2017 року № 19 «Про затвердження Програми капітального будівництва та реконструкції об’єктів комунальної власності на 2018 рік, що фінансуються за рахунок бюджету розвитку»

№20. Про внесення змін в рішення двадцять восьмої (позачергової) сесії Василівської міської ради сьомого скликання від 21 грудня 2017 року № 17 «Про затвердження Програми по фінансуванню робіт пов’язаних з будівництвом, реконструкцією, ремонтом і утриманням автомобільних доріг загального користування на 2018 рік»

№21. Про внесення змін та доповнень до рішення двадцять восьмої (позачергової) сесії Василівської міської ради сьомого скликання від 21 грудня 2017 № 22 «Про затвердження Програми з відзначення державних, міських свят та загальноміських заходів на 2018 рік»

№22. Про затвердження плану роботи Василівської міської ради сьомого скликання на друге півріччя 2018 року

№23. Про внесення змін в рішення двадцять дев’ятої (позачергової) сесії Василівської міської ради сьомого скликання від 22 лютого 2018 року № 54 «Про затвердження проміжного ліквідаційного балансу КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА «ДОБРОБУТ» ВАСИЛІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ»

№24. Про розгляд заяви Вінника О.А. про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для дачного будівництва в м. Василівка, в районі вул. Кравця.

№25. Про внесення змін в рішення п’ятдесят восьмої (позачергової) сесії Василівської міської ради шостого скликання від 06 жовтня 2015 року № 45 «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд в м. Василівка, вул. Героя Радянського Союзу Давидкова 22 Желябіну О.В.»

№26. Про поновлення договору оренди землі для розміщення торгівельного кіоску «Хліб» приватному підприємцю Іванюсі А.В.

№27. Про поновлення договору оренди землі для розміщення та обслуговування фізкультурно-оздоровчого комплексу «Атлет» в м. Василівка, вул. Невського 61/1 Казачок Ю.М.

№28. Про поновлення договору оренди землі для будівництва та обслуговування будівель торгівлі в м. Василівка, вул. Соборна 77 «б» Литвиненко Н.Ф.

№29. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для розміщення тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності в м. Василівка, бульвар Центральний, біля будинку № 10 ПАТ «Мелітопольський м’ясокомбінат»

№30. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства в м. Василівка, вул. Сімферопольська 14 Мовчан Н.І.

№31. Про поновлення договору про встановлення земельного сервітуту для розміщення тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності в м. Василівка, вул. Соборна, біля будинку № 15, Нагорному К.С.

№32. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення та надання дозволу на складання технічної документації із землеустрою щодо об’єднання земельних ділянок для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд в м. Василівка, вул. Джерельна, 68 Пацалю К.К.

№33. Про внесення змін в рішення дев’ятнадцятої сесії Василівської міської ради сьомого скликання від 02 березня 2017 року № 53 «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення в оренду земельної ділянки для розміщення та обслуговування виробничої бази в м. Василівка, вул. Миру 183 Приймаку С.В.»

№34. Про надання дозволу на складання технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельних ділянок для розміщення та обслуговування боксу в матеріально-технічному складі в м. Василівка, вул. Ліхачова 2н Сірому В.І.

№35. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу в користування на умовах земельного сервітуту для розміщення тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності в м. Василівка, перехрестя бульвару Центрального та провулку Богдана Хмельницького, Тихому Ю.В.

№36. Про розгляд клопотання малого приватного підприємства «Червень» про поновлення договору оренди землі для будівництва магазину в м. Василівка, м-н 40 років Перемоги 3а.

№37. Про надання дозволу на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для розміщення та обслуговування будівлі фотографії в м. Василівка, вул. Соборна, 30 Юсту С.І.

№38. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд та передачу земельної ділянки безоплатно у власність в м. Василівка, вул. Софіївська 46 Яхно В.Л.

№39. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) та передачу земельної ділянки безоплатно у власність в м. Василівка, вул. Зарічна 39 Бабаю С.П.

№40. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельних ділянок, а саме: поділу земельної ділянки в м. Василівка, вул. Московська 53 ПРАТ «Василівкатепломережа».

№41. Про несення змін в рішення тридцятої сесії Василівської міської ради сьомого скликання від 29 березня 2018 року № 22 «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в м. Василівка, вул. Довженка 97а Горенко В.Ф.»

№42. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) та передачу земельної ділянки безоплатно у власність в м. Василівка, вул. Запорізька 25 Притулі В.В.

№43. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для розміщення та обслуговування 1/100 частини комплексу будівель в м. Василівка, пров. Елеваторний 4 Ситенку В.Л.

№44. Про поновлення договору оренди землі для розміщення торгівельного павільйону з продажу продовольчих товарів з літнім майданчиком в м. Василівка, вул. 8 Березня, біля будинку № 49 Тихому Ю.В.

№45. Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) в м. Василівка, вул. Василькова 1б Чижик Т.О.

№46. Про поновлення договору про встановлення земельного сервітуту для розміщення тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності в м. Василівка, вул. Соборна 18а Шаталінському В.В.

№47. Про внесення змін до рішення двадцять восьмої (позачергової) сесії Василівської міської ради сьомого скликання від 21 грудня 2017 року № 37 «Про затвердження Програми розроблення проектів землеустрою та оцінки земель на території Василівської міської ради на 2018 рік»

№48. Про внесення змін в рішення двадцять восьмої (позачергової) сесії Василівської міської ради сьомого скликання від 21 грудня 2017 року № 39 «Про затвердження Програми по виплаті винагороди виконавцю земельних торгів при продажі земельних ділянок комунальної власності або прав на них (оренди, суперфіцію, емфітевзису) на конкурентних засадах (земельних торгах) на території Василівської міської ради на 2018 рік»

№49. Про внесення змін в рішення двадцять восьмої (позачергової) сесії Василівської міської ради сьомого скликання від 21 грудня 2017 року № 36 «Про затвердження Програми проведення нормативної грошової оцінки земель міста Василівка на 2018 рік

№50. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для розміщення та обслуговування адміністративної будівлі в м. Василівка, вул. Приморська 34 Птусі В.О. та ТОВ «Роджерс»

№51. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення та передачу у власність земельної ділянки для будівництва індивідуального гаражу в м. Василівка, м-н 40 років Перемоги, напроти будинку № 10 Токарському Я.А.

№52. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд та передачу земельної ділянки безоплатно у власність в м. Василівка, вул. Щаслива 4 Лєбєдєвій М.С.

№53. Про звернення депутатів Василівської міської ради Запорізької області сьомого скликання до Верховної Ради України

№54. Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на 2019 рік на території Василівської міської ради Запорізької області згідно з КОАТУУ 2320910100

№55. Про роботу ТОВ «Керуюча компанія «Наш дім Запоріжжя»

Протокол.docx

Відомість поіменного голосування.docx

05.07.2018 | Переглядів: 705

Офіційні сайти держ установ