Офіційний сайт Василівської міської ради

Пошук

Розділи

Календар

« Вересень 2020 »
Пн   7 14 21 28
Вт 1 8 15 22 29
Ср 2 9 16 23 30
Чт 3 10 17 24  
Пт 4 11 18 25  
Сб 5 12 19 26  
Нд 6 13 20 27  

Рішення міської ради

Тридцять четверта сесія Василівської міської ради сьомого скликання

Перелік рішень.doc

№1. Про затвердження звіту про виконання міського бюджету за 6 місяців 2018 року

№2. Про внесення змін та доповнень в рішення двадцять восьмої (позачергової) сесії Василівської міської ради сьомого скликання від 21 грудня 2017 року № 1 «Про міський бюджет на 2018 рік»

Додаток до рішення №2.rar

№3. Про внесення змін в рішення двадцять дев’ятої (позачергової) сесії Василівської міської ради сьомого скликання від 22 лютого 2018 року № 10 «Про затвердження Програми соціально-економічного розвитку м. Василівка на 2018 рік»

№4. Про надання дозволу Василівському експлуатаційному цеху водопостачання та водовідведення комунального підприємства «Облводоканал» Запорізької обласної ради на встановлення пломб-індикаторів (антимагнітних стрічок)

№5. Про передачу майна в позичку КП «Облводоканал» Запорізької обласної ради

Додаток до рішення №5.rar

№6. Про внесення змін в рішення двадцять восьмої (позачергової) сесії Василівської міської ради сьомого скликання від 21 грудня 2017 року № 14 «Про затвердження Програми по благоустрою міста Василівка на 2018 рік»

№7. Про внесення змін в рішення двадцять восьмої (позачергової) сесії Василівської міської ради Запорізької області сьомого скликання від 21 грудня 2017 № 12 «Про затвердження Програми підтримки розвитку водопровідно-каналізаційного та теплового господарств м. Василівка на 2018 рік»

№8. Про затвердження Схеми санітарного очищення та прибирання території м. Василівка, Василівського району, Запорізької області

№9. Про клопотання щодо передачі із спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Запорізької області до комунальної власності територіальної громади міста Василівка завершеного будівництвом об’єкта

№10. Про внесення змін в рішення двадцять восьмої (позачергової) сесії Василівської міської ради сьомого скликання від 21 грудня 2017 року № 19 «Про затвердження Програми капітального будівництва та реконструкції об’єктів комунальної власності на 2018 рік, що фінансуються за рахунок бюджету розвитку»

№11. Про внесення змін до рішення сорок першої сесії Василівської міської ради п’ятого скликання від 23.02.2006 року № 22 «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення та передачу в оренду земельної ділянки для розміщення торгівельно-виставочного майданчику з офісом, службовими приміщеннями та кафетерію з літнім майданчиком в м. Василівка, вул. Мисливська 20 приватному підприємцю Ващенко Д.Д.»

№12. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення та передачу у власність земельної ділянки для будівництва індивідуального гаражу в м. Василівка, в районі райвідділу поліції, Астаховій О.І.

№13. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення та передачу у власність земельної ділянки для будівництва індивідуального гаражу в м. Василівка, вул. Дніпровська, біля райвідділу поліції, Булгаку С.В.

№14. Про надання дозволу на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд в м. Василівка, вул. Степна 2 Ганюк К.В.

№15. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельних ділянок для будівництва та обслуговування індивідуального гаражу та передачу земельних ділянок безоплатно у власність в м. Василівка, вул. Шевченка 77с та вул. Шевченка 77с/4 Діденку Д.І. та Борисенко Н.Д.

№16. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд та передачу земельної ділянки безоплатно у власність в м. Василівка, вул. Каховська 10, Зінченко Т.В.

№17. Про передачу права оренди на земельну ділянку для будівництва та обслуговування будівель торгівлі в м. Василівка, вул. Соборна 22 «б» Мягкій М.Г.

№18. Про внесення змін до рішення тридцять третьої (позачергової) сесії Василівської міської ради сьомого скликання від 27 червня 2018 року № 34 «Про надання дозволу на складання технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельних ділянок для розміщення та обслуговування боксу в матеріально-технічному складі в м. Василівка,вул. Ліхачова 2н Сірому В.І.»

№19. Про внесення змін до рішення тридцять третьої (позачергової) сесії Василівської міської ради сьомого скликання від 27 червня 2018 року № 29 «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для розміщення тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності в м. Василівка, бульвар Центральний, біля будинку № 10 ПАТ «Мелітопольський м’ясокомбінат».

№20. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд в м. Василівка, пров. Заводський, 46 Бондаренку В.В.

№21. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу в оренду земельної ділянки для будівництва та обслуговування будівель торгівлі в м. Василівка, вул. Соборна 34 «а» Хоролю С.Ю.

№22. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) та передачу земельної ділянки безоплатно у власність в м. Василівка, вул. Набережна 4 Чабаненку В.Т.

№23. Про внесення змін до рішення третьої сесії Василівської міської ради сьомого скликання від 24 грудня 2015 року № 42 «Про внесення змін до рішення двадцять дев’ятої сесії Василівської міської ради п’ятого скликання від 27.01.2008 року № 46 «Про затвердження Положення про конкурсну комісію з відбору суб’єктів оціночної діяльності»

№24. Про роботу Василівського ВП ГУНП в Запорізькій області

№25. Про проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки для розміщення та обслуговування підсобного приміщення в м. Василівка, вул. Соборна 9 «б»

№26. Про поновлення договору про встановлення земельного сервітуту для розміщення тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності в м. Василівка,бульвар Центральний 14 А/1 Височиній О.В.

№27. Про припинення договору оренди землі для будівництва перукарні в м. Василівка, вул. Дніпровська, біля будинку № 28, Фомічовій Л.А.

№28. Про поновлення договору про встановлення земельного сервітуту для розміщення тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності в м. Василівка, вул. Соборна, 18а Добрулі В.П.

№29. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельних ділянок та проведення експертної грошової оцінки для будівництва та обслуговування крамниці промислових товарів з торгівельно-виставочним майданчиком в м. Василівка, вул. Ліхачова 13 «а» Титаренку Ю.М.

№30. Про проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки для будівництва та обслуговування торгівельно-побутового комплексу в м. Василівка, бульвар Центральний 9а, Шостак С.Г.

Відомість поіменного голосування .docx

Протокол №34 від 30.08.2018.docx

05.09.2018 | Переглядів: 1049

Офіційні сайти держ установ