Офіційний сайт Василівської міської ради

Пошук

Розділи

Календар

« Травень 2021 »
Пн   3 10 17 24 31
Вт   4 11 18 25  
Ср   5 12 19 26  
Чт   6 13 20 27  
Пт   7 14 21 28  
Сб 1 8 15 22 29  
Нд 2 9 16 23 30  

Корисні посилання

Новини

Виїзний прийом громадян

Сьогодні, 28.04.2021 року, міський голова Сергій Каліман провів виїзний прийом громадян та поспілкувався з жителями у селі Підгірне. В прийомі також взяли участь перший заступник міського голови Денис Калінін та староста с. Підгірне, с. Зелений Гай, с. Гладке, с. Широке, с. Долинка, с . Грозове, с. Коновалова, с. Переможне, с. Тернувате – Олександр Стародубов.

Мешканці звертались до Сергія Анатолійовича з питань, які їх турбують в першу чергу, а саме допомога ветеранським організаціям, земельні питання, комунальні питання, містобудівні питання, отримання матеріальної допомоги тощо.

Також до міського голови звернулись занепокоєні батьки та вчителі стосовно майбутнього Підгірненської школи. Контингент школи радикально зменшився, кількість дітей не відповідає вимогам для утримання навчального закладу. Сергієм Анатолійовичем були надані роз’яснення стосовно планів міської ради по реформуванню малокомплектних шкіл, в тому числі й Підгірненської школи. Батькам та педагогічним працівникам запропоновано подумати щодо можливих освітніх маршрутів дітей, або до шкіл у м. Василівка (для цього будуть створені всі необхідні умови), або в інші навчальні заклади за вибором батьків та дітей. Міським головою гарантовано, що всі права дітей будуть дотримані та перебуватимуть під особистим контролем міської ради.

Сергій Анатолійович детально відповів на всі питання, що турбують мешканців сіл. Звернення, які потребують додаткового розгляду, були взяті в подальшу роботу.

Прийом був проведений з дотриманням всіх карантинних обмежень та норм.

Дякуємо всім, хто прийшов та озвучив питання та проблеми, які турбували!Середа, 28 Квітня 2021 15:52 | Переглядів: 217 | Поділитися:

Міський головаКаліман Сергій Анатолійович

Офіційні сайти держ установ


ua en de