Офіційний сайт Василівської міської ради

Пошук

Розділи

Календар

« Червень 2021 »
Пн   7 14 21 28
Вт 1 8 15 22 29
Ср 2 9 16 23 30
Чт 3 10 17 24  
Пт 4 11 18 25  
Сб 5 12 19 26  
Нд 6 13 20 27  

Корисні посилання

 

Новини

Підприємці громади обговорили проблемні питання у сфері підприємництва та можливості захисту своїх прав

09.06.2021 року відбулась зустріч представників малого та середнього бізнесу громади з депутатом Запорізької обласної ради Іриною Лєх та головою ГО “Бізнес - Союз “Порада” Оленою Єрьоменко.

Участь у зустрічі також взяли міський голова Сергій Каліман, депутат Запорізької обласної ради - Олег Каліман, депутат Василівської міської ради - Олександр Могилевцев, спеціалісти міської ради та представники різних підприємств області, які є членами ГО “Бізнес - Союз “Порада”.

На початку зустрічі Сергій Анатолійович відзначив, що сьогодення потребує підтримки та розвитку підприємництва на території громади і саме це є головним завданням місцевої влади, по.ки що відбувається процес напрацювання напрямів співпраці влади та бізнесу, але влада відкрита до пропозицій, вирішення проблемних питань.

Міський голова Сергій Каліман закликав присутніх активно долучитись до обговорення проблемних питань та першочергових завдань у сфері підприємництва.

Про обласну Програму розвитку малого і середнього підприємництва, її особливості поінформувала депутат Запорізької обласної ради Ірина Лєх. Вона зазначила, що метою візиту до Василівської територіальної громади є ознайомлення з проблемами підприємців і визначення можливих напрямів допомоги обласної влади для розвитку та підтримки бізнесу.. Як спільно вирішувати проблеми, лобіювати свої інтереси, які основні цілі та завдання ГО “Бізнес -Союз “Порада” та успішні практики із захисту інтересів бізнесу - розповіла голова ГО Олена Єрьоменко.

Представники малого та середнього підприємництва міста взяли активну участь в обговоренні проблемних питань. Лунали пропозиції від вирішення проблем реалізації виробленої продукції, підвищення тарифів на енергоносії та місцевих проблем стихійної торгівлі та благоустрою.

За результатами зустрічі було акцентовано на можливості консолідації представників бізнесу громади в громадську організацію та продовжувати налагоджувати взаємодію із малим та середнім бізнесом.Четвер, 10 Червня 2021 08:29 | Переглядів: 180 | Поділитися:

Міський головаКаліман Сергій Анатолійович

Офіційні сайти держ установ


ua en de