Офіційний сайт Василівської міської ради

Пошук

Розділи

Календар

« Липень 2021 »
Пн   5 12 19 26
Вт   6 13 20 27
Ср   7 14 21 28
Чт 1 8 15 22 29
Пт 2 9 16 23 30
Сб 3 10 17 24 31
Нд 4 11 18 25  

Корисні посилання

 

Новини

“День територіальних громад”

Сьогодні, 21.07.2021 року, відбувся захід “День територіальних громад”,за участю міського голови Сергія Калімана, керівників громад та територій.

Онлайн до заходу долучилися керівники та спеціалісти Василівської міської ради.

Учасники зустрічі підбили підсумки виконання місцевих бюджетів Запорізької області за І півріччя 2021 року.
Як зазначив директор Департаменту фінансів облдержадміністрації Сергій Медвідь, до загального фонду бюджетів територіальних громад області протягом січня-червня 2021 року надійшло 5923,2 млн грн, що становить 51% від річної суми, затвердженої місцевими радами, або 106,8 % від плану на І півріччя.

Перевиконання затвердженого місцевими радами плану становить 379,1 млн грн.

За підсумками 6 місяців цього року виконані бюджети 56 територіальних громад.

З 67 територіальних громад 43 громади виконали затверджені плани більше ніж на 105% на загальну суму перевиконання 246,7 млн грн.

Олександр Старух відзначив позитивну динаміку перевиконання бюджетів та наголосив на необхідності ефективного використання коштів.

- Додатковий ресурс в громадах є, у другому півріччі теж необхідно забезпечити перевиконання бюджету. Тим громадам, де є перевиконання, необхідно забезпечити ефективне використання ресурсів та передбачити кошти на нормативно-грошову оцінку населених пунктів та залучати додаткові інвестиційні кошти.

Також всім громадам необхідно передбачити кошти для співфінансування програми Нової української школи, придбання для шкіл ноутбуків та шкільних автобусів, а також будівництва спортивних майданчиків у кожній громаді, - відзначив, підбиваючи підсумки обговорення, голова облдержадміністрації Олександр Старух.

Також учасники заходу обговорили перебіг вакцинальної кампанії у Запорізькій області та необхідність поширення спроможності компанії з імунізації населення.

В рамках Всеукраїнського соціального проєкту "Активні парки - локації здорової України" на території регіону вже обладнали девять перших спортмайданчиків. На черзі ще вісімнадцять. Питання їх підготовки обговорили під час “Дня громад”.

На першому етапі започаткованого Президентом України соціального проєкту в області заплановано найближчим часом запустити 9 локацій: в містах Запоріжжя, Мелітополь, Бердянськ, Енергодар, Токмак, Вільнянськ, селищі міського типу Веселе, селах Новому Мелітопольського району та Роздол Василівського району.

Другим етапом реалізації проєкту передбачається підготувати ще 18 локацій в Берестівській, Василівській, Воздвижівській, Гуляйпільській, Кам’янко-Дніпровській, Коларівській, Костянтинівській, Комишуваській, Кушугумській, Матвіївській, Михайлівській, Осипенківській, Пологівській, Приазовській, Приморській, Смирнівській, Тернуватській та Чернігівській громадах області.

Завершити роботи з облаштування активних парків мають вже наступного місяця.

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістюСереда, 21 Липня 2021 15:38 | Переглядів: 109 | Поділитися:

Міський головаКаліман Сергій Анатолійович

Офіційні сайти держ установ


ua en de