Офіційний сайт Василівської міської ради

Пошук

Розділи

Календар

« Липень 2021 »
Пн   5 12 19 26
Вт   6 13 20 27
Ср   7 14 21 28
Чт 1 8 15 22 29
Пт 2 9 16 23 30
Сб 3 10 17 24 31
Нд 4 11 18 25  

Корисні посилання

 

Новини

Чергове засідання регіональної комісії з ТЕБ та НС

21.07.2021 року відбулось чергове засідання регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Запорізької області, під керівництвом голови облдержадміністрації Олександра Старуха.

Онлайн до заходу долучилися заступник міського голови Олександр Бондаренко, спеціалісти відділу житлово-комунального господарства, благоустрою та цивільного захисту, директор КНП "Василівський центр ПМСД" ВМР ЗО - Тарас Тищенко.

Було обговорено питання щодо стабілізації епідемічної ситуації з керованих інфекцій.
Мова йде про такі захворювання як дифтерія, кір, краснуха, правець тощо. Від них необхідно щепити як дітей, так і доросле населення.
Як повідомив директор Департаменту охорони здоров'я облдержадміністрації Олексій Кулинич, у 2020 році не зареєстровано випадків захворювання на дифтерію, кір, краснуху, правець, поліомієліт, гемофільну інфекцію. Зареєстровано 32 випадки кашлюку та 14 випадків епідпаротиту.
За 3 місяці цього року не зареєстровано випадків захворювання на дифтерію, кір, кашлюк, краснуху, поліомієліт, гемофільну інфекцію. Зареєстрований 1 випадок епідпаротиту та 1 випадок правцю у дорослого.
Показники охоплення щепленнями населення у Запорізькій області за переважною більшістю видів вакцин нижчі, ніж у цілому по Україні. План щеплень виконано приблизно на 31%.
- Запорізька область забезпечена вакцинами для профілактичних щеплень, вакцини відправлені на території, - зазначив Олексій Кулинич.
Щодо вакцинації на COVID, то темпи імунізації населення будуть пришвидшені. Наразі щеплення будуть робитися одночасно всім віковим групам. Планується масове щеплення освітян, працівників міських та селищних адміністрацій, працівників транспортної інфраструктури та торгівельної мережі.
Як відзначив Олександр Старух, необхідно забезпечити доступність щеплення для населення. Зокрема, планується виїзд бригади медиків у сільську місцевість для масового щеплення місцевих жителів.
- Або ми пришвидшуємо темпи вакцинації, або ми восени отримаємо повний локдаун та велике зростання кількості хворих. Треба самим йти до людей, якщо вони до пунктів щеплень не доходять. Також необхідно проробити логістику вакцинування, щоб у нас не було черг, щоб було зручно людям та медикам, - наголосив, підбиваючи підсумки, Олександр Старух.
На сьогодні у Запорізькій області центри масової вакцинації відкрито у Запоріжжі, Мелітополі, Василівці та Бердянську. Найближчим часом центри масової вакцинації запрацюють у Пологах, Оріхові та Токмаку.
Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістюЧетвер, 22 Липня 2021 08:15 | Переглядів: 58 | Поділитися:

Міський головаКаліман Сергій Анатолійович

Офіційні сайти держ установ


ua en de