Офіційний сайт Василівської міської ради

Пошук

Розділи

Календар

« Вересень 2021 »
Пн   6 13 20 27
Вт   7 14 21 28
Ср 1 8 15 22 29
Чт 2 9 16 23 30
Пт 3 10 17 24  
Сб 4 11 18 25  
Нд 5 12 19 26  

Корисні посилання

 

Новини

Чергове засідання регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

13 вересня відбулось чергове засідання регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій під керівництвом голови облдержадміністрації - Олександра Старуха в режимі онлайн.
У заході взяли участь міський голова Сергій Каліман, голова районної ради - Олена Здор, заступники міського голови та члени міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.
Під час засідання комісії обговорювалися такі питання:
• Про внесення змін до персонального складу регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Запорізької області.
• Про епідемічний стан на території Запорізької області, пов’язаний з поширенням гострої респіраторної хвороби СОVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2.
• Про виконання заходів щодо запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби СОVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2.
• Про стан готовності до дій в умовах виникнення надзвичайних ситуацій на об'єктах критичної інфраструктури, у тому числі забезпечення сталої роботи транспортної інфраструктури та паливно-енергетичного комплексу.
• Про стан готовності до дій в умовах виникнення надзвичайних ситуацій, пов'язаних із забезпеченням теплопостачання споживачам, під час проведення опалювального сезону 2021/2022 року.
• Про стан поводження з небезпечними відходами, у тому числі непридатними до використання та забороненими до застосування хімічними засобами захисту рослин.
• Про стан пожежної безпеки в закладах, установах, організаціях, в яких можливе масове перебування людей.
• Про виділення пально-мастильних матеріалів з регіонального матеріального резерву.
Заступник директора ДУ «Запорізький обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України» Олександр Мащак, звітуючи про стан захворюваності на COVID-19, охарактеризував ситуацію як неоднозначну. Регіон, як і вся Україна, перебуває у "зеленій" зоні, однак за показниками останніх чотирнадцяти днів обласний показник виріс у 1,5 рази та відповідає критеріям переходу в "помаранчеву" зону. Олександр Мащак наголосив, що найбільш ефективним засобом протидії COVID-19 та недопущення погіршення ситуації залишається вакцинація.
За оперативними даними ДУ «Запорізький обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України» на сьогодні в області щеплено 204 642 людини. Однак, темпи варто збільшувати.
Директор Департаменту охорони здоров'я ОДА Олексій Кулинич, в свою чергу, поінформував комісію щодо показників завантаження ліжкового фонду та готовності закладів медицини до загострення ситуації з COVID. За його словами, наразі рівень завантаження лікарень рівний 21%. На сьогодні госпіталізовано 324 людини. З них 278 пацієнтів перебувають на кисневій терапії, а 50 знаходяться у відділеннях інтенсивного лікування.
Олексій Кулинич зазначив, що у випадку заповнення 40% ліжкового фонду всі ковідні госпіталі мають резерв ліжок, а за потреби - для лікування хворих на COVID залучать й інші медзаклади.
Очільник області також зазначив, що актуальним для всіх громад залишається питання вакцинації освітян.
На сьогодні щеплення в області пройшли лише 23 022 працівника галузі. Найгірші показники серед працівників дитсадків. Трохи краща ситуація у школах та професійно-технічних закладах. Найкращі показники відповідального ставлення до вакцинації у Мелітопольському районі, а найгірші - Василівському та Бердянському.
На сьогодні 90 відсотків медпрацівників вакциновані. Відповідально до власного здоров'я та безпеки інших поставилися і працівники нашого медичного університету. Вже минулого тижня щеплення там пройшли 81% працівників, - прокоментував ситуацію з вакцинацією Олександр Старух.
Такого ж відповідального ставлення до вакцинації представники обласної влади очікують і від решти освітян.
Є чітке рішення Уряду. Щоб школа чи дитсадок працювали, у них має бути вакциновано не менше 80% працівників. Якщо ці вимоги виконані, то заклад працюватиме у звичному режимі, а якщо ні, то переходить на дистанційний формат, - додав керівник ОДА.Вівторок, 14 Вересня 2021 11:56 | Переглядів: 67 | Поділитися:

Міський головаКаліман Сергій Анатолійович

Офіційні сайти держ установ


ua en de