Офіційний сайт Василівської міської ради

Пошук

Розділи

Календар

« Жовтень 2021 »
Пн   4 11 18 25
Вт   5 12 19 26
Ср   6 13 20 27
Чт   7 14 21 28
Пт 1 8 15 22 29
Сб 2 9 16 23 30
Нд 3 10 17 24 31

Корисні посилання

 

Апарат міської ради

N п/п Прізвище, ім’я, по батькові Посада Робочий телефон
 
   Відділ забезпечення діяльності ради та виконкому  
1  Харченко Аліна Юріївна Начальник відділу
2 Соколова Інна Миколаївна Головний спеціаліст 7-32-01 
3 Чижик Ірина Ігорівна Головний спеціаліст 7-32-01 
4 Тесленко Світлана Дмитрівна  Головний спеціаліст 7-28-14 
5 Добруля Роман Вікторович  Провідний спеціаліст  -
6   Провідний спеціаліст  7-26-68
7 Несек'ян Аліна Руславівна Секретар керівника  
8 Ведмідь Ольга Юріївна Діловод  7-28-14

Відділ юридичного забезпечення, власності та персоналу

1 Грушко Андрій Сергійович  Начальник відділу 7-20-43
2 Крат Тетяна Ігорівна  Головний спеціаліст 7-27-49 
3 Крат Євген Олегович   Головний спеціаліст-юрисконсульт 7-20-43
4 Бичкова Світлана Вікторівна    Провідний спеціаліст 7-20-43
5 Корсун Світлана Георгіївна  Провідний спеціаліст 7-20-43
Відділ з питань публічних закупівель
1 Калоша Світлана Олександрівна Начальник відділу  
2 Бондаренко Катерина Сергіївна Головний спеціаліст  

Відділ економічного, агропромислового розвитку, інвестицій та регуляторної діяльності

1 Кривуля Віта Вікторівна

 Начальник відділу

7-27-49 
2 Деревянко Вікторія Юріївна  Головний спеціаліст 7-27-49
3 Беркета Світлана Анатоліївна   Головний спеціаліст 7-27-49
4 Євтенко Людмила Миколаївна Провідний спеціаліст  
Відділ «Центр надання адміністративних послуг»
1 Горовий Олександр Михайлович  Начальник відділу 7-25-83
2 Іващенко Анна Сергіївна  Адміністратор 7-34-63
3 Погребняк Ірина Василівна  Адміністратор  
4 Семенюк Олена Володимирівна

 Адміністратор

 
5 Семеренко Світлана Веніамінівна  Адміністратор  
6 Ткач Світлана Вікторівна  Адміністратор  
7 Федоренко Світлана Олександрівна   Адміністратор  
8 Біла Юлія Андріївна  Адміністратор  
9 Шибишій Ольга Ігорівна  Адміністратор  
10 Брик Людмила Павлівна  Державний реєстратор 7-37-43
11    Державний реєстратор  
Відділ земельних ресурсів
1

Рум'янцева Інна Володимирівна 

 Начальник відділу 7-29-61 
2

Лєкаркін Олександр Олександрович

 Головний спеціаліст 7-29-61
3

Яковлева Вікторія Юріївна

Головний спеціаліст 7-29-61

4

Голубєва Олена Федорівна  Провідний спеціаліст 7-29-61
5

Акбулатова Тетяна Володимирівна

 Спеціаліст І категорії  
6 Бугарь Алла Анатоліївна

 Спеціаліст І категорії

 
7 Демідова Олена Василівна   Спеціаліст І категорії  
8 Нагорна Ірина Іванівна   Спеціаліст І категорії  
9 Олійник Еллада Володимирівна    Спеціаліст І категорії  
Відділ бухгалтерського обліку, звітності та господарських питань
1 Калашнікова Ірина Петрівна Начальник відділу головний бухгалтер 7-32-34 
2 Трипадуш Катерина Станіславівна  Головний спеціаліст 7-32-34
3 Мушенко Наталія Миколаївна   Головний спеціаліст 7-32-34
4 Плохотнік Наталія Василівна   Головнийспеціаліст 7-32-34
5 Добруля Людмила Вікторівна  Провідний спеціаліст 7-32-34
6 Дєвочкіна Євгенія Степанівна  Завідувач господарством  
7 Головко Денис Сергійович  Завідувач господарством  
8 Гасенко Тетяна Миколаївна  Діловод  
9 Косенко Юлія Сергіївна  Діловод  
10 Філоненко Галина Володимирівна  Діловод  
11 Гритчина Анна Миколаївна  Діловод  
12 Польченко Інна Сергіївна  Спеціаліст І категорії (у вітпустці по догляду за   дитиною до досягнення нею - 3-х річного віку)  
13 Довженко Олександр Вікторович  Водій автотранспортних засобів  
14 Загоренко Олена Валеріївна  Прибиральник службових приміщень  
Відділ житлово-комунального господарства, благоустрою та цивільного захисту
1 Філіпенко Олексій Євгенович  Начальник відділу 7-25-83 
2 Фісун Олександр Вікторович

 Головний спеціаліст

 
3    Провідний спеціаліст  

 

Виконавчі органи ради:

 

                   Відділ соціального захисту  
1 Польченко Вікторія Олександрівна  Начальник відділу 7-29-61 
2 Булітко Олександр Валерійович  Головний спеціаліст  
3 Ситенко Світлана Миколаївна  Головний спеціаліст  

Відділ фінансів

1 Шаповал Наталія Вікторівна  Начальник відділу  7-35-14
2 Величко Людмила Василівна   Заступник начальника відділу  
3 Грицюк Наталія Сергіївна   Головний бухгалтер  
4 Швайко Світлана Миколаївна   Головний спеціаліст  
5 Антіпіна Оксана Іванівна   Головний спеціаліст  
 

Відділ освіти, культури, молоді та спорту

 

 
 1  Комлик Тамара Сергіївна  Начальник відділу  -
2

 Задорожна Наталія Вікторівна

 Головний спеціаліст

 
3

Музика Олена Миколаївна

 Провідний спеціаліст

 
4 Причиська Інна Анатоліївна  Діловод   
  Служба у справах дітей  
 1 Духонченко Людмила  Геннадіївна  Начальник   -
2 Федоренко Світлана Миколаївна  Головний спеціаліст   
  Відділ містобудування та архітектури  
 1 Коновалов Володимир Олександрович Начальник відділу   -
  2 

Сергійко Максим Вікторович 

Головний спеціаліст   

Міський голова



Каліман Сергій Анатолійович

Офіційні сайти держ установ


ua en de