Офіційний сайт Василівської міської ради

Пошук

Розділи

Календар

« Вересень 2021 »
Пн   6 13 20 27
Вт   7 14 21 28
Ср 1 8 15 22 29
Чт 2 9 16 23 30
Пт 3 10 17 24  
Сб 4 11 18 25  
Нд 5 12 19 26  

Корисні посилання

 

Проекти рішень міської ради

 

13.09.2021R187.docx

ПОРЯД. ДЕННИЙ — 16 сесія.docx

1.Про хід підготовки об’єктів житлово-комунального господарства та соціальної сфери громади до осінньо-зимового періоду 2021/2022 років

2.Про затвердження програми розвитку житлово - комунального господарства Василівської територіальної громади на 2021-2024 роки

3.Про внесення змін та доповнень в рішення четвертої (позачергової) сесії Василівської міської ради восьмого скликання від 25 січня 2021 року № 25 «Про затвердження складу постійної комісії з обстеження зелених насаджень на території Василівської міської ради»

4.Про внесення змін та доповнень в рішення п’ятої сесії Василівської міської ради восьмого скликання від 25 березня 2021 року № 22 «Про затвердження Положення та складу міської постійної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Василівської міської ради»

5.Про внесення змін та доповнень до рішення другої (позачергової) сесії Василівської міської ради восьмого скликання від 24 грудня 2020 № 16 «Про затвердження Програми про відшкодування компенсації за перевезення окремих пільгових категорій громадян на міських та приміських маршрутах загального користування автомобільним транспортом на 2021 рік»

6.Про затвердження Правил благоустрою, забезпечення чистоти, порядку на території Василівської міської ради Запорізької області

ПРАВИЛА благоустрою, забезпечення чистоти, порядку на території Василівської міської ради Запорізької області

7. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення та передачу безоплатно у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в с. Тернувате, Василівської міської ради Запорізької області, Бабак І.В.

8. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення та передачу у власність земельної ділянки для будівництва індивідуального гаражу в м. Василівка, м-н 40 років Перемоги, біля буд. №5 Білоконь О.В.

9. Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства за межами с. Грозове, Василівської міської ради Василівського району Запорізької області, Власенку А.О.

10. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення та передачу безоплатно у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства на території Василівської міської ради Василівського району Запорізької області Головку Д.С.

11. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення та передачу безоплатно у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства за межами с. Широке, Василівської міської ради Запорізької області Гриценку М.М.

12. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення та передачу безоплатно у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства за межами с.Широке Василівської міської ради Запорізької області Дремасовій С.М.

13. Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства за межами с. Широке, Василівського району, Запорізької області , Єлізаровій В.В.

14. Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства за межами с. Широке, Василівського району, Запорізької області Єлізарову В.М.

15. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення та передачу безоплатно у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в с. Долинка вул. Перемоги, Василівської міської ради Запорізької області гр. Завгородній Н.А.

16. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення та передачу безоплатно у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства за межами с. Широке Василівської міської ради Запорізької області Захаровій К.П.

17. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення та передачу безоплатно у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в с. Тернувате Василівської міської ради Запорізької області, Зобову О.О.

18. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення та передачу безоплатно у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в с. Долинка вул. Перемоги Василівської міської ради Запорізької області Кабаченку С. М.

19. Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства в с. Широке, вул. Космічна 13, Василівського району Запорізької області, Кучмію А.В.

20. Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) в с. Широке, вул. Космічна 13, Василівського району Запорізької області Кучмій О.А.

21. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу безоплатно у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в с. Широке вул. Садова, 45 Василівської міської ради Запорізької області Ларькіній О.П.

22. Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства в с. Скельки, вул. Партизанська, 2 Василівської міської ради Василівського району Запорізької області Латипову О.О.

23. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення та передачу безоплатно у власність земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства в с. Долинка Василівського району Запорізької області Лисенку В.В., Сірому В.О., Несвіту М.Л., Медвідю Р.В., Медвідю В.С.

24. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення та передачу безоплатно у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства на території Василівської міської ради Василівського району Запорізької області гр. Медвідь І.Ю.

25. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення та передачу безоплатно у власність земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства в с. Долинка, Василівського району, Запорізької області Мовчан Л.О., Волошину С.О., Шукаєвій Л.Л.

26. Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства в с. Широке вул. Зарічна, 38 Василівської міської ради Василівського району Запорізької області гр. Панфілову О. О.

27. Про надання згоди на поділ земельної ділянки та надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства, що розташовані за межами с. Широке Василівської міської ради Василівського району Запорізької області, Пірєєвій А.Р., Мартиненко Ю.Р., Колесніку Ф.А.

28. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення та передачу безоплатно у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства на території Василівської міської ради Василівського району Запорізької області, Постолу В.К.

29. Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства в межах с.Скельки, Василівської міської ради Василівського району Запорізької області, Притулу І.В.

30. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою, щодо інвентаризації земельних ділянок кадастрові номери: 2320988800:03:067:0004, 2320988800:03:067:0004.

31. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення та передачу безоплатно у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства на території Василівської міської ради Василівського району Запорізької області Терещенко К.В.

32. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення та передачу безоплатно у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в с. Тернувате Василівського району Запорізької області Тимофіївій О.В.

33. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення та передачу безоплатно у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства на території Василівської міської ради Василівського району Запорізької області Тіпцову А.Л.

34. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення та передачу безоплатно у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства на території м. Василівка (за межами населеного пункту) Василівського району Запорізької області Федоренко О.М., Федоренко С.М.

35. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення та передачу безоплатно у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства за межами с.Широке Василівської міської ради Запорізької області Ходирєву В.П.

36. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення та передачу безоплатно у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в с. Широке вул. Садова, 65 Василівської міської ради Запорізької області гр. Чабан Н.Й.

37. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення та передачу безоплатно у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в с. Підгірне вул. Чкалова, 184 Василівської міської ради Запорізької області гр. Чабану О.О.

38. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення та передачу у власність земельної ділянки для будівництва індивідуального гаражу в м. Василівка вул. Гоголя, 5-«б» Черновій Л.В.

39. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення та передачу безоплатно у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в с. Долинка вул. Моносова Василівської міської ради Запорізької області гр. Шевченко І.О.

40. Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства в с. Долинка вул. Перемоги, навпроти будинку № 22 Василівської міської ради Василівського району Запорізької області Шевченко Т.А.

41. Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства в с. Долинка вул. Перемоги, 22 Василівської міської ради Василівського району Запорізької області Шевченку В.М.

42. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення та передачу безоплатно у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства за межами с. Підгірне у контурі № 254, Василівської міської ради Запорізької області гр. Яковлєвій О.В.

43. Про припинення дії договорів на управління спадщиною укладених з СФГ «НИВАРІС» на території Кам’янського старостинського округу Василівської міської ради Василівського району Запорізької області

44. Про розгляд заяви Білецької Н.В. щодо надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства в межах с. Кам’янське, Василівської міської ради Василівського району Запорізької області

45. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення та передачу безоплатно у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в с. Грозове, вул. Нахімова 13, Василівської міської ради Запорізької області, Власенку С.О.

46. Про внесення змін в рішення чотирнадцятої сесії Василівської ради восьмого скликання сесії від 19 серпня 2021 року № 61 «Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства»

47. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу безоплатно у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в м. Василівка, вул. Івана Сірка, 9 Василівського району Запорізької області Живиці Ю.В.

48. Про внесення змін в рішення четвертої (позачергової) сесії Василівської міської ради восьмого скликання від 25.02.2021 року № 116 «Про затвердження Переліку земельних ділянок комунальної власності Василівської міської ради Запорізької області право оренди, на які виставляється на земельні торги окремими лотами»

49. Про внесення змін в рішення четвертої сесії Василівської ради восьмого скликання від 25 лютого 2021 року № 70 «Про проведення інвентаризації земельної ділянки із земель сільськогосподарського призначення (землі колишнього КСП ім.. Ватутіна) на території Василівської міської ради Запорізької області»

50. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) в с. Підгірне, вул. Зарічна, Василівського району Запорізької області, Кулику В.В.

51. Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства в с. Широке, вул. Космічна 13, Василівського району Запорізької області, Кучмій А.В.

52. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) в с. Широке, вул. Космічна 13, Василівського району Запорізької області, Кучмій О.А.

53. Про розгляд заяви Лінтур Н.О. про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для будівництва індивідуального гаражу в м. Василівка, вул. Незалежності, біля будинку №3

54. Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для сінокосіння і випасання худоби в с. Підгірне, Василівського району Запорізької області, Мєлібаєву Р.Т.

55. Про розгляд заяви гр. Мироненко Г. М. про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва індивідуального гаражу в м. Василівка, вул. Радянська 3 гараж «19».

56. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення та передачу безоплатно у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в с. Кам’янське, вул. Освітнянська, 18 «а» Василівського району Запорізької області Голобінці С.І.

57. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення та передачу безоплатно у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в с. Кам’янське, вул. Каховська, 181 «а» Василівського району Запорізької області Григоренко Т.І.

58. Про розгляд заяви Завгородньої Л.В. щодо надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства за межами с. Кам’янське, Василівської міської ради Василівського району Запорізької області

59. Про розгляд заяви Романюка В.М. щодо надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства за межами с. Кам’янське, Василівської міської ради Василівського району Запорізької області

60. Про розгляд заяви Романюк Ю.С. щодо надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства за межами с. Кам’янське, Василівської міської ради Василівського району Запорізької області

61. Про розгляд заяви Романюка М.В. щодо надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства в межах с. Кам’янське, Василівської міської ради Василівського району Запорізької області

62. Про розгляд заяви Першина В.М. щодо надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в м. Василівка, вул. Лісний, 6, Василівської міської ради Василівського району Запорізької області

63. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення та передачу безоплатно у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) по вулиці Набережна, 20 у м. Василівка, Василівської міської ради Запорізької області Прищепі В.М.

64. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у разі зміни цільового призначення для будівництва та обслуговування будівель закладів охорони здоров’я, що знаходиться за адресою м. Василівка, вул. Шевченко, 45, Василівського району Запорізької області Работенко С.М.

65. Про проведення інвентаризації земельної ділянки 2320985300:01:036:0010 на території Василівської міської ради Запорізької області

66. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення та передачу безоплатно у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства на території Василівської міської ради Василівського району Запорізької області Терещенко В.Г.

67. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою, щодо інвентаризації земельних ділянок кадастрові номери: 2320988800:03:067:0004, 2320988800:03:067:0004.

68. Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства в м. Василівка, пров. Покровський, Василівської міської ради Василівського району Запорізької області, Фойна Ю.О.

69. Про надання згоди на поділ земельної ділянки та надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства, що розташовані за межами с. Широке Василівської міської ради Василівського району Запорізької області, Филипу А.Ю., Шостаку В.Л.

70. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення та передачу безоплатно у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства на території Василівської міської ради Василівського району Запорізької області Щербаку В.В.

71. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення та передачу безоплатно у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства на території Василівської міської ради Василівського району Запорізької області Щербак О.В.

72. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення та передачу безоплатно у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства на території Василівської міської ради Василівського району Запорізької області Щербак Т.М.

73. Про затвердження переліку адміністративних послуг, які надаються через відділ «Центр надання адміністративних послуг» Василівської міської ради Запорізької області

74. Про внесення змін та доповнень до рішення другої (позачергової) сесії Василівської міської ради восьмого скликання від 24 грудня 2020 № 77 «Про затвердження Програми соціального захисту громадян Василівської міської територіальної громади на 2021 рік»

75. Про затвердження логотипу та брендбуку Василівської міської територіальної громади

76. Про внесення змін в рішення другої (позачергової) сесії Василівської міської ради восьмого скликання від 24 грудня 2020 року № 74 «Про затвердження Програми по благоустрою населених пунктів Василівської міської територіальної громади на 2021 рік»

Розпорядження Про скликання сімнадцятої (позачергової) сесії Василівської міської ради восьмого скликання

Порядок денний сімнадцятої (позачергової) сесії Василівської міської ради Запорізької області восьмого скликання

1. Про затвердження Положення, про порядок укладення договорів на право користування місцем для розташування тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності та засобу пересувної дрібно роздрібної торговельної мережі та сфери послуг на території Василівській міській раді Запорізької області та визначення розміру плати за цими договорами

ПОЛОЖЕННЯ Про порядок укладення договорів на право користування місцем для розташування стаціонарної тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності та засобу пересувної дрібнороздрібної торговельної мережі та сфери послуг у м. Василівка та в межах відповідних населених пунктів визначення розміру плати за цими договорами

2. Про передачу майна в господарське відання та на баланс КП «Благоустрій – Василівка» Василівської міської ради Запорізької області

3. Про внесення змін до рішення четвертої (позачергової) сесії Василівської міської ради восьмого скликання від 25 лютого 2021 року № 39 «Про деякі питання оренди комунального майна, що є власністю Василівської міської ради Запорізької області»

4. Про відмову у наданні згоди на внесення змін до Договору оренди нерухомого майна від 16.06.2014 № 16

5. Про затвердження переліку соціальних послуг, які надаються за рахунок бюджетних коштів

Міський головаКаліман Сергій Анатолійович

Офіційні сайти держ установ


ua en de