Офіційний сайт Василівської міської ради

Розділи

Новини

ЗНОВУ КРАДІЖКА. НАХАБСТВУ НЕ МАЄ МЕЖІ

    Знову на міській площі м. Василівка здійснено крадіжку зелених насаджень – двох кущів Ялівцю горизонтального «Хіглі». Невідомий чоловік нахабно, не зважаючи на присутність поблизу сторонніх людей, вирвав кущі на клумбах і пішов у напрямку вул.Приморської вздовж адмінбудинку Василівської районної ради. Злочинець намагався викрасти ще один кущ, але цьому завадило втручання небайдужого літнього чоловіка.
      Знову одне і те ж питання - для чого це було зроблено? Для продажу? Чи може Аби нашкодити?
    Дуже прикро спостерігати таке відношення до загального майна василівців, адже все що робиться міською радою в місті, робиться для міста та всіх городян, для нашого з вами благополуччя.
      Василівська міська рада має відеозаписи скоєного та звернулась за допомогою до поліції.
    Також звертаємося до усіх, хто може впізнати цього чоловіка, адже навкруги були люди, надати будь-яку інформацію з даного питання або до поліції, або звернутись особисто чи телефоном до відділу комунального господарства та містобудування виконавчого комітету за телефонами 7-25-83, 7-26-68.
      Сподіваємося на порозуміння та будемо вдячні за співпрацю. Конфідиційність гарантуємо.Вівторок, 14 Травня 2019 16:46 | Переглядів: 1486

Офіційні сайти держ установ