Офіційний сайт Василівської міської ради

Розділи

Новини

Святкування Дня міста.

28 жовтня 2017 року в м. Василівка пройшли заходи з відзначення 74-ї річниці визволення міста від фашистських загарбників та 229 –ї річниці заснування міста!
Свято виявилося багатим на культурно-мистецькі заходи і масовим за кількістю учасників та гостей. У вирії подій протягом дня перебували жителі та гості міста.
Вранці у міській раді відбулася зустріч міського голови Людмили Цибульняк з Почесними громадянами міста. У зустрічі також прийняли участь голова Василівської райдержадміністрації Валерій Кошеленко та заступник голови районної ради Андрій Дашковський.
Урочисті заходи розпочалися на міській площі мітингом з відзначення 74 річниці визволення міста від фашистських загарбників, після чого відбулося покладання квітів до Меморіалу загиблих воїнів. Віддати данину поваги та вшанувати пам’ять захисників прийшли всі покоління міста – представники міської та районної влади, трудових, педагогічних та учнівських колективів, ветеранська організація міста та району.
Продовженням став концерт під час якого жителі міста отримали поздоровлення та подарунки від міської, районної ради та райдержадміністрації.
За активну трудову, багаторічну сумлінну працю, громадську діяльність, вагомий внесок у вирішенні проблем соціально-економічного розвитку територіальної громади міста Василівка та з нагоди відзначення 74-ї річниці визволення м. Василівка від нацистких загарбників
- Почесною грамотою обласної ради нагороджено Харченка Павла Івановича, директора Приватного малого виробничого комерційного підприємства «Ассоль».
- Подяку Запорізької обласної державної адміністрації оголошено Речці Ніні Опанасівні – фізичній особі-підприємцю.
- Почесною грамотою Василівської районної державної адміністрації нагороджено :
Кобу Віталія Вікторовича – головного інженера товариства з обмеженою відповідальністю «Василівський завод МК»
Палигу Олену Валеріївну– директора Державного навчального закладу «Василівський професійний ліцей»
Фольц Аделлу Вікторівну – інженера комунального підприємства «Добробут» Василівської міської ради
- Грамотою Василівської районної ради нагороджено:
Волошину Людмилу Федорівну – головного бухгалтера централізованої бухгалтерії комунальної установи «Василівська центральна районна лікарня» Василівської районної ради
Карєву Тетяну Олексіївну – заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, начальника відділу економічного розвитку виконавчого апарату Василівської міської ради
Лисенко Марину Вікторівну – завідувача денного стаціонару комунальної установи «Василівська центральна районна лікарня» Василівської районної ради
Пишається рідне місто своїми мешканцями. Пишається і з повагою та гордістю відзначає, заохочує і вітає.
Почесні грамоти Василівської міської ради отримали люди, які віддають нашому місту силу, енергію, любов і натхненну, кропітку, щоденну працю:
-Мірошніченко Андрій Анатолійович - начальник комунального підприємства "Василівка-Благоустрій".
Дадікян Геворг Мігранович директор товариства з обмеженою відповідальністю "Континент»
Сіра Клара Костянтинівна — директора споживчого товариства "Чарівниця"
Галілєєв Андрій Юрійович - фізична особа підприємець
Ковальова Валентина Семенівна — депутат Василівської міської ради.
Литвиненко Ніна Петрівна квартальна виборчого округу №18 міста Василівка
Москот Олексій Миколайович - начальник Таврійського експлуатаційного цеху водопостачання та водовідведення комунального підприємства "Облводоканал".
Стаднік Сергій Володимирович - слюсарь аварійно-відновлюваних робіт на дільниці "Водопровідні мережі" Василівського експлуатаційного цеху водопостачання та водовідведення комунального підприємства "Облводоканал».
Чернігівський Сергій Анатолійович —- директор товариства з обмеженою відповідальністю "Моноліт 2011".
Грачова Галина Федорівна - керівника приватного підприємства "Фарма Плюс".
Шевченко Василь Іванович - фізична особа підприємець.
Майковська Лариса Григорівна - фізична особа підприємець.
Всі нагороджені отримали подарунки від міської ради.
Василівська міська рада висловила глибоку і безмежну вдячність людям щирого серця. Справжнім меценатам ХХ1 століття!
Шеремет Орест Михайлович- генеральний директор ТОВ «Василівський завод МК»
Кунденко Сергій Володимирович - приватний підприємець
У будь яку годину ці люди допомагають міській владі у вирішенні проблемних питань і кризових ситуацій.
Не обійшла міська рада увагою тих хто прикрашаючи свій будинок, присадибну ділянку, робить красивішим рідне місто.
До дня визволення міста міською радою проводився щорічний огляд-конкурс «Гарне місто – гарна Україна». В цьому році було зареєстровано на участь в конкурсі 31 учасник. Всі учасники отримали від міської ради таблички на подвір’я та подарунки.

З 2007 року Василівською міською радою запроваджено і з успіхом реалізується спеціальна міська програма , згідно якої кращим представникам учнівської і студентської молоді призначаються стипендії від міської ради. В 2017-2018 році стипендія у розмірі 600, 500 та 400 грн. призначена 9 учням та вихованцям закладів міста.
Зранку василівчани та гості міста мали змогу придбати продукти харчування на сільськогосподарському ярмарку, який було організовано за ініціативи міської ради та за підтримки голови райдержадміністрації Валерія Кошеленка, заступника голови райдержадміністрації Василя Зайцева та начальника управління агропромислового розвитку Володимира Самойленка.
А потім, протягом дня, всі бажаючі відвідали виставки майстрів прикладного мистецтва, КЗ «Василівська ЗОШ І-ІІІ ст..№3», КЗ Василівська ЗОШ І-ІІІ ст..№1», посмакували ласощів, які були представлені на ярмарку ВСП «Василівський коледж Таврійського державного агротехнологічного університету», КДНЗ №2, №4, №5, №6, КЗ Василівська гімназія «Сузірья» - ЗОШ І-ІІІ ст..». вул. Каховською, вул.Кірова , колективом позашкільного навчального закладу міста.
Ввечері для жителів різних вікових категорій за участю MC «KSUTA», dj Волошин, гурту #СиСиКе4 (м.Запоріжжя), гурт «SVD» відбулася святкова дискотека.
Та найбільше задоволення мабуть отримали жителі міста під час феєрверку, спонсором якого був Народний депутат Володимир Бандуров.
Василівська міська рада дякує голові райдержадміністрації Валерію Кошеленку та голові районної ради Денису Калініну за сприяння в організації та проведення свята.
Особливу вдячність висловлюємо головним спонсорам свята Народному депутату України Бандурову В.В., голові правління благодійного фонду «Розвиток Василівки» Шеремету О.М.
Разом з тим велике спасибі говоримо КЗ «Центр культури і дозвілля» на чолі з директором Шаталінським В.М. та заступником Безруковою М.Л. за прекрасний святковий концерт.
Слова подяки всім хто долучився проведенні загальноміських заходів.Вівторок, 31 Жовтня 2017 08:51 | Переглядів: 448

Офіційні сайти держ установ