Офіційний сайт Василівської міської ради

Розділи

Новини

З ювілеєм – «СТРУМОЧОК»!

28 лютого 2018 року у комунальному дошкільному навчальному закладі № 4 «Струмочок» комбінованого типу Василівської міської ради відбулося святкування 40-річного ювілею від Дня заснування закладу.
Рів¬но 40 років тому (у 1978 році) ма¬ленькі дитячі рученята вперше відчинили двері новозбудо¬ва¬ного дитсадка, а оче¬нята почали звикати до диво¬виж¬ного світу, де оселилося без¬турботне дитинство. Чимало цікавого було за цей час, багато вихованців вийшло з цих стін — перші випускники приводять вже своїх дітей в садок, мабуть і онуків приведуть.
Понад 30 років, з дня відкриття, завідуючою дитячого садочка тут була Надія Петрівна Чабан (світла їй пам’ять). А вже сім років поспіль очолює колектив "Струмочка" Олена Васи¬лівна Духонченко. Нині у колективі — 42 працівники, з них 16 — досвідчені педагоги-вихователі, які мають високий професійний рівень. 69% педагогічного складу з вищою освітою, 38% мають звання "вихователь-методист", "старший вихователь". Щодня колектив "Струмочка" опікується вихованням і розвитком понад 100 дітлахів.
Сам же дитсадок, розквітнув до невпізнання і тепер радує діток і їхніх батьків сучас-ними, затишними і теплими кімна¬тами, зручними меблями, казко¬вими майданчиками, розмаїттям ігра¬шок та пізнавальних ігор. Для дітей створені прекрасні умови для перебування. Батьки можуть бути спокійними за своїх малят.
Протягом багатьох років КДНЗ "Струмочок" віддає перевагу втіленню фізкультурно-оздоровчих заходів, що робить його по-своєму особливим дитсадком. Адже лише у "Струмочку":
- З вересня 2017 р. діє логопедична група для дітей з вадами мовлення.
- З грудня 2017 р. введена в дію соляна кімната, відвідування якої забезпечує малечі профілактику простудних захворювань.
- Вихованці "Струмочка" при відповідному температурному режимі мають змогу відвідувати хлюпальну ванну (басейн).
- Працює фізіотерапевтичний кабінет, оснащений сучасною медичною апаратурою. Тож після перенесених простудних захворювань, за призначенням лікаря, діти можуть проходити лікувально-профілактичні процедури під наглядом кваліфікованої медсестри. Щонайменше двічі на рік фізіотерапевтична медсестра проводить усім вихованцям дитсадка профілактичні масажі, а за рекомендаціями лікарів — лікувальні.
- Для зміцнення імунітету щомісяця діти вживають кисневі коктейлі, які також покращують роботу шлунково-кишкового тракту.
Святкування Дня народження садочка – це традиція, яка об’єднує дітей, педагогів та батьків в один колектив, в одну сім’ю. Ювілей дитячого саду - це особливе свято, це справжній калейдоскоп дитячих голосів, бешкетних очей, посмішок і сміху, відкриттів і гри! Саме з таким настроєм і зустрічав дитячий садочок свій ювілей і приймав поздоровлення від гостей.
На цьому святі було по родинному затиш¬но, цікаво, радісно, просто казково! Свій ювілей працівники та вихованці КДНЗ №4 святкували у тісному колі друзів. Правда привітати іменинників завітало чимало гостей, зокрема міський голова Людмила Цибульняк, перший заступник голови райдержадміністрації Андрій Холоша, начальник відділу освіти райдержадміністрації Наталія Задорожня , виконуючий директор ТОВ «Завод МК» Вадим Цибульняк , ветерани дошкільної освіти, хто працював у цьому дитячому садочку з початку його заснування, випускники й вихованці садочку, батьківський колектив.
На День народження прийнято ходити з подарунками, це правило дотримали всі запрошені.
З нагоди відзначення 40-річчя, колектив дитячого закладу отримав подарунок від міського голови Людмили Цибульняк - сучасний телевізор. Людмила Михайлівна привітала усіх працівників садочку, діток та їхніх батьків зі святом, побажала усім здоров’я, невичерпної наснаги та енергії, благополуччя, миру й злагоди.
За багаторічну сумлінну працю, вагомі трудові здобутки, за вагомий внесок в розвиток дошкільної освіти та з нагоди 40-річчя від дня заснування КДНЗ № 4 міський голова Людмила Цибульянк вручила Почесні грамоти Василівської міської ради
- Ширіній Олені Анатоліївні – помічнику вихователя КДНЗ № 4 «Струмочок»;
- Омельченко Ользі Володимирівні - фізіомедсестрі КДНЗ № 4 «Струмочок»;
- Шкадлубицькій Зінаїді Людвіговні - медичній сестрі КДНЗ № 4 «Струмочок»;
- Ткачуку Костянтину Афанасійовичу – сторожу КДНЗ № 4 «Струмочок».
Даруючи дитсадку-імениннику подарун¬ки, гості зичили йому достатку, про¬цвітання, довголіття, пра¬ців¬ни¬кам – задоволення від улюб¬леної роботи, а маленьким вихо¬ванцям – рости здоровими, ро¬зум¬ними і не забувати дороги до світлого Дому їхнього дитин¬ства. Слова для привітань було надано всім запрошеним гостям.
Для присутніх і гостей була представлена концертна програма - справжнє свято за участю вихованців та педагогів, які є головним активом дитячого садка. У такий чудовий день у дитячому садку панувала прекрасна атмосфера. На святі приємно було бачити усміхнені, щасливі обличчя тих, для кого стіни садочка у різний час були рідними, хто відкривав садочок, хто віддавав частинку своєї душі і серця дошкільному закладу та вихованцям. Побажання процвітання, творчих успіхів, здоров'я співробітникам, дітям і батькам звучали протягом всього свята!
Під час святкування гості мали змогу передивитись інтерактивну мультимедійну презентацію , яку створили з нагоди святкування 40-річного ювілею. Всі присутні з цікавістю та з хвилюванням спостерігали як за час існування змінювався рідний садочок, на світлинах знаходили знайомі обличчя нинішнього колективу та тих людей, які вже не працюють в закладі.
Всі присутні на заході отримали багато позитивних емоцій та гарний настрій. Цікаве дійство не залишило нікого байдужим, свято справді вдалося. Гості та запрошені щиро подякували організаторам даного заходу за чудово проведений час.

А міська рада та особисто міський голова Людмила Цибульня, ще раз, щиросердно вітає колектив КДНЗ № 4 «Струмочок», ветеранів праці, всіх вихованців, випускників, їх батьків з прекрасним ювілеєм — 40-річчям!
Зичимо садку довголіття, його колективу — успіхів у роботі, натхнення, творчості, витримки.
Спасибі вам за працю, за те, що зігріваєте серця своїх вихованців добром і теплотою, за вміння працювати з дітьми, вірність педагогічній справі.
Хочеться вірити, що заклад переживе ще не одну славну дату, а ті добрі справи, які уже зроблено за ці роки, будуть справжнім «скарбом» для наступних поколінь педагогів та вихованців закладу.Середа, 28 Лютого 2018 14:53 | Переглядів: 243

Офіційні сайти держ установ