Офіційний сайт Василівської міської ради

Розділи

Новини

Капітальні ремонти міських доріг тривають

В рамках виконання Програми по фінансуванню робіт, пов’язаних з будівництвом, реконструкцією, ремонтом і утриманням автомобільних доріг загального користування на 2018 рік закінчено капітальний ремонт ділянок доріг по вулиці Тополиній, вулиці Ватутіна та провулку Шкільному. Загальна площа виконаних робіт складає 1850 м.кв.
Зараз на черзі ділянки дороги по вул.Береговій, вул.Каховській вул.Шевченка та пров.Єсеніна, на яких вже розпочаті фрезерувальні роботи.
В результаті проведення фрезерування утворюється значна кількість асфальтової крихти, яку можливо використовувати ще раз. Таким матеріалом, як тимчасовий захід, вирішено засипати невеликі ями на дорогах міста, для запобігання подальшої руйнації. Вказані роботи, як і в минулому році, будуть проводитися працівниками КП «Благоустрій-Василівка» Василівської міської ради. Так для здійснення тимчасового підсипання вже проведено грейдерування ділянок дороги по вул.Каховський та вул.Нова.
Проведення капітальних ремонтів дорожнього покриття в місті буде продовжуватись. Вже найближчим часом розпочнуться роботи на ділянках по бульвару Центральному та на внутрішньодворовій дорозі в районі будинку № 2 по м-ну 40 років Перемоги .Четвер, 31 Травня 2018 16:40 | Переглядів: 338

Офіційні сайти держ установ