Офіційний сайт Василівської міської ради

Розділи

Новини

1 червня День захисту дітей!

Дитинство - це чудова пора сподівань та здійснення мрій.

Щороку в перший день літа відзначається Міжнародний день захисту дітей - прекрасне свято радості та одвічної надії. Адже саме в дітях ми хочемо бачити здійснення своїх мрій і сподівань. Прагнемо, щоб вони росли здоровими та радісними прославляли свої родини та рідний край.

Вже стало доброю традицією в червні, у перший день літа збирати малечу, аби в атмосфері веселих забав та святкових емоцій привітати дітлахів з святом.

У парковій зоні м. Василівка відбулося святкове дійство, яке зібрало в дружнє коло всіх бажаючих маленьких василівчан та дітей з пришкільних таборів міста Василівка та ближніх населених пунктів Підгірне та Верхня Криниця. Винуватці свята мали змогу подивитися святковий концерт, який подарували їм вихованці вокального гуртка КПНЗ «Центр ДЮТТ» ВРР ЗО . Малечу привітали Василівський міський голова Людмила Цибульняк, голова Василівської райдержадміністрації Валерій Кошеленко та голова Василівської районної ради Денис Калінін.

А потім розпочалася розважальна програма, під час якої кожен бажаючий мав змогу відчути себе художником під час малюнку на асфальті, спробувати свої сили на шахово-шашковому турнірі та не лише подивитися виставку художньо-технічної творчості вихованців гуртків КПНЗ «Центр ДЮТТ» ВРР ЗО, а і власноруч виготовити сувенір на згадку про свято.

Насиченою була і ігрова програма, підготовлена Володимиром Григоренком - керівником гуртка КЗ «Василівський ЦКД».
Цього дня кожна дитина, яка приймала участь у розвагах, отримала солодкий подарунок, наданий Василівською міською радою та райдержадміністрацією. Кожен шкільний колектив отримав ігрові комплекти від міського голови Людмили Цибульняк та голови Василівської райдержадміністрації Валерія Кошеленка.

Продовженням святкового дня стало відвідування міським головою конкурсу «Краса і талант по – українськи 2018». Всі отримали масу задоволення, а конкурсанти від міського голови отримали м’які іграшки.

Святкова програма була продовжена ввечері, де діти змогли прийняти участь різноманітних конкурсах та іграх, подивитися виступи дитячих колективів КЗ «Василівський ЦКД». І на завершення свята всі дітлахи отримали солодощі від Василівської міської ради, та підприємців Лідії Яблонської та Віталія Щербака.

В перший день літа до вихованців дитячих садочків міста завітало свято здоров'я та спорту. Міський голова Людмила Цибульняк привітала дітей зі святом, побажали міцного здоров'я, яскравого літнього відпочинку, посмішок на обличчі та вручено подарунки.

Не обійшло свято і дітей південно-західної частини міста. Саме там, за ініціативи та підтримки депутата міської ради Любові Бабкіної для малечі були проведені чудові розважальні програми в парку по вул..Чкалова.

Для дітей різного віку чудове свято було організовано підприємцями нашого міста. Свято проходило на ФОК «Таврія», де діти мали змогу безкоштовно порозважатися на батутах, покататися на конях та отримати солодощі.

Василівська міська рада вдячна всім хто долучився в проведенні свята в ці дні.

У малечі не повинно бути нещасливого дитинства, і за це маємо відповідати ми, дорослі, тому турбота про дітей, захист їхніх прав повинен стати одним з найголовніших наших обов’язків.

Любі дітки! Бажаємо Вам щасливого дитинства, розуміння з боку батьків та сяючих посмішок. Радісного та змістовного Вам відпочинку під час літніх канікул.П'ятниця, 01 Червня 2018 20:31 | Переглядів: 208

Офіційні сайти держ установ