Офіційний сайт Василівської міської ради

Пошук

Розділи

Календар

« Серпень 2020 »
Пн   3 10 17 24 31
Вт   4 11 18 25  
Ср   5 12 19 26  
Чт   6 13 20 27  
Пт   7 14 21 28  
Сб 1 8 15 22 29  
Нд 2 9 16 23 30  

Рішення міської ради

Cьома (позачергова) сесія сьомого скликання Василівської міської ради

Перелік рішень.doc

№1. Про звільнення КП «Добробут» від сплати частини чистого прибутку до бюджету у 2016 році

№2. Про затвердження лімітів палива на службовий автомобіль CHEVROLET LACETTI реєстраційний номер АР7175ЕА.

№3. Про звільнення від сплати податку на нерухоме майно ОСББ «Петрович»

№4. Про внесення змін та доповнень в рішення третьої сесії Василівської міської ради сьомого скликання від 24.12.2015 року № 1 «Про міський бюджет на 2016 рік»

Додаток до рішення №4.rar

№5. Про внесення змін в пункт 4 рішення четвертої (позачергово) сесії Василівської міської ради сьомого скликання від 28 січня 2016 року № 27 «Про внесення змін в рішення п’ятдесятої (позачергової) сесії (ІІ етап) Василівської міської ради шостого скликання від 27 січня 2015 року № 26 «Про встановлення ставок податку на нерухоме майно відмінне від земельної ділянки»

№6. Про внесення змін та доповнень в рішення шостої сесії Василівської міської ради сьомого скликання від 25 лютого 2016 року № 4 «Про затвердження Програми «Фінансування інших видатків пов’язаних з виконанням власних повноважень Василівської міської ради на 2016 рік»

№7. Про затвердження міської Програми розвитку вторинної медичної допомоги населенню міста на 2016 рік

№8. Про затвердження Статуту комунального дошкільного навчального закладу №2 «Малятко» Василівської міської ради Запорізької області (нова редакція)

№9. Про внесення змін до рішення третьої сесії Василівської міської ради сьомого скликання від 24.12.2015 №10 «Про затвердження Програми соціального захисту малозабезпечених громадян міста на 2016 рік»

№10. Про затвердження рішення виконавчого комітету Василівської міської ради

№11. Про затвердження Правил благоустрою, забезпечення чистоти, порядку та додержання тиші в громадських місцях міста Василівка

Додаток до рішення №11.rar

№12. Про затвердження Програми по капітальному ремонту житлового фонду, що знаходиться у комунальній власності територіальної громади м.Василівка, житлового фонду об’єднань співвласників багатоповерхових будівель в м.Василівка на 2016 рік

№13. Про внесення змін в рішення третьої сесії Василівської міської ради сьомого скликання від 24.12.2015 року № 27 «Про затвердження Програми по фінансуванню робіт пов’язаних з будівництвом, реконструкцією, ремонтом і утриманням автомобільних доріг загального користування на 2016 рік»

№14. Про внесення змін в рішення третьої сесії Василівської міської ради сьомого скликання від 24 грудня 2015 року № 23 «Про затвердження Програми капітального будівництва та реконструкції об’єктів комунальної власності на 2016 рік, що фінансуються за рахунок бюджету розвитку»

№15. Про внесення змін до рішення другої (позачергової) сесії Василівської міської ради сьомого скликання від 27 листопада 2015 року № 15 «Про затвердження складу міської постійної комісії з обстеження зелених насаджень»

№16. Про затвердження розпоряджень міського голови

№17. Про звіт міського голови щодо здійснення Василівською міською радою і її виконавчим комітетом державної регуляторної політики у 2015 році

№18. Про Порядок підготовки проектів рішень міської ради

Додаток до рішення №18.rar

№19. Про надання згоди Колеснику О.Ф. та Кирильчук А.І. на відчуження об’єкту незавершеного будівництва - 36-ти квартирного житлового будинку, що знаходиться за адресою: м.Василівка Василівського району Запорізької області мікрорайон 40 років Перемоги будинок № 11

№20. Про розгляд заяви приватного підприємця Мезенцева Г.В.

№21. Про розгляд заяви приватного підприємця Лагоди Н.Д. щодо поновлення договору оренди землі для розміщення торгівельного кіоску в м. Василівка, пров. Урожайний 13а .

№22. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення в оренду земельної ділянки для будівництва та обслуговування гаражу в м. Василівка, пров. Єсеніна 1, гараж 8, приватному малому виробничо-комерційному підприємству «Ассоль»

№23. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення в оренду земельної ділянки для будівництва та обслуговування гаражу в м. Василівка, пров. Єсеніна 1 «б» приватному малому виробничо-комерційному підприємству «Ассоль»

№24. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення в оренду земельної ділянки для будівництва та обслуговування гаражу в м. Василівка, пров. Єсеніна 1, гараж 1, приватному малому виробничо-комерційному підприємству «Ассоль»

№25. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення в оренду земельної ділянки для будівництва та обслуговування гаражу в м. Василівка, вул. Невського 89а приватному малому виробничо-комерційному підприємству «Ассоль»

№26. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд в м. Василівка, вул. Запорізька 16 Березюку І.В.

№27. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для розміщення тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності в м. Василівка, вул. Соборна 18а Беху В.І.

№28. Про поновлення договору оренди землі для розміщення торгівельного кіоску в м. Василівка, перехрестя вул. Миру та вул. Соборної приватному підприємцю Гайченя Л.М.

№29. Про поновлення договору оренди землі для розміщення торгівельного кіоску «Хліб» в м. Василівка, вул. Соборна 11 приватному підприємцю Іванюхі А.В.

№30. Про затвердження Програми інвентаризації земель зайнятих полезахисними лісосмугами на території Василівської міської ради

№31. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельних ділянок для розміщення та обслуговування фізкультурно-оздоровчого комплексу «Атлет» в м. Василівка, вул. Невського 61/1 Казачок Ю.М.

№32. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення в оренду земельної ділянки для будівництва та обслуговування гаражу в м. Василівка, бульвар Центральний 1, гараж 3, колективному підприємству «Відділ капітального будівництва».

№33. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в м. Василівка, вул. Сімферопольська 8 Лиманській О.М.

№34. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд та ведення особистого селянського господарства в м. Василівка, вул. Каховська 183 гр. Луговському Є.В.

№35. Про поновлення договору оренди землі для розміщення торговельно-виставочного майданчику з продажу сільськогосподарських машин та сільськогосподарського обладнання в м. Василівка, 343 км а/д Харків-Сімферополь Огорєлкову С.А.

№36. Про припинення права оренди та розірвання договору оренди землі для розміщення торгівельного кіоску в м. Василівка, вул. Маяковського 17а ПАТ «Василівський хлібокомбінат»

№37. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на умовах земельного сервітуту для розміщення тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності в м.Василівка, бульвар Центральний, біля будівлі № 4 Серебряніковій Т.П.

№38. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд та передачу земельної ділянки безоплатно у власність в м. Василівка, вул. Довженка 40, Симоненку В.О.

№39. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва індивідуального гаражу в м. Василівка, вул. Шевченка 77к Терзієву О.І.

№40. Про внесення змін в рішення третьої сесії Василівської міської ради сьомого скликання від 24 грудня 2015 року № 39 «Про затвердження Програми встановлення та зміну меж м. Василівка на 2016 рік»

№41. Про внесення змін до рішення третьої сесії Василівської міської ради сьомого скликання від 24 грудня 2015 року № 38 «Про затвердження Програми інвентаризації земель комунальної власності Василівської міської ради на 2016 рік»

№42. Про внесення змін до рішення шостої сесії Василівської міської ради сьомого скликання від 25.02.2016 року № 33 «Про розгляд заяви Колесника О.Ф. та Кирильчук А.І.»

№43. Про перейменування провулку Костянтина Калініна в місті Василівка Запорізької області на провулок Калиновий

№44. Про перейменування вулиці Петра Кірова в місті Василівка Запорізької області на вулицю Софіївська.

№45. Про звернення депутатів Василівської міської ради сьомого скликання до депутатів Запорізької обласної ради

Відомість поіменного голосування.docx

протокол №7 від 24.03.2016.docx

24.03.2016 | Переглядів: 3585

Офіційні сайти держ установ