Офіційний сайт Василівської міської ради

Пошук

Розділи

Календар

« Липень 2021 »
Пн   5 12 19 26
Вт   6 13 20 27
Ср   7 14 21 28
Чт 1 8 15 22 29
Пт 2 9 16 23 30
Сб 3 10 17 24 31
Нд 4 11 18 25  

Корисні посилання

 

Апарат міської ради

N п/п Прізвище, ім’я, по батькові Посада Робочий телефон
 
   Відділ забезпечення діяльності ради та виконкому  
1   Начальник відділу
2 Соколова Інна Миколаївна Головний спеціаліст 7-32-01 
3 Чижик Ірина Ігорівна Головний спеціаліст 7-32-01 
4 Тесленко Світлана Дмитрівна  Головний спеціаліст 7-28-14 
5 Добруля Роман Вікторович  Провідний спеціаліст  -
6 Харченко Аліна Юріївна Провідний спеціаліст  7-26-68
7 Шуміленко Юрій Анатолійович Спеціаліст  -
8 Ведмідь Ольга Юріївна Діловод  7-28-14

Відділ юридичного забезпечення, власності та персоналу

1 Грушко Андрій Сергійович  Начальник відділу 7-20-43
2 Крат Тетяна Ігорівна  Головний спеціаліст 7-27-49 
3 Крат Євген Олегович   Головний спеціаліст-юрисконсульт 7-20-43
4 Бичкова Світлана Вікторівна    Провідний спеціаліст 7-20-43
5 Корсун Світлана Георгіївна  Провідний спеціаліст 7-20-43

Відділ економічного, агропромислового розвитку, інвестицій та регуляторної діяльності

1 Кривуля Віта Вікторівна

 Начальник відділу

7-27-49 
2 Деревянко Вікторія Юріївна  Головний спеціаліст 7-27-49
3 Беркета Світлана Анатоліївна   Головний спеціаліст 7-27-49
4 Калоша Світлана Олександрівна   Головний спеціаліст з питань публічних закупівель 7-27-49
5 Євтенко Людмила Миколаївна  Провідний спеціаліст  

Відділ «Центр надання адміністративних послуг»
1 Горовий Олександр Михайлович  Начальник відділу 7-25-83
2 Іващенко Анна Сергіївна  Адміністратор 7-34-63
3 Погребняк Ірина Василівна  Адміністратор  
4 Семенюк Олена Володимирівна

 Адміністратор

 
5 Семеренко Світлана Веніамінівна  Адміністратор  
6 Ткач Світлана Вікторівна  Адміністратор  
7 Федоренко Світлана Олександрівна   Адміністратор  
8 Біла Юлія Андріївна  Адміністратор  
9 Шибишій Ольга Ігорівна  Адміністратор  
10 Брик Людмила Павлівна  Державний реєстратор 7-37-43
11    Державний реєстратор  
Відділ земельних ресурсів
1    Начальник відділу 7-29-61 

2

Голубєва Олена Федорівна  Провідний спеціаліст 7-29-61
3

Акбулатова Тетяна Володимирівна

 Спеціаліст І категорії  
4 Бугарь Алла Анатоліївна

 Спеціаліст І категорії

 
5 Демідова Олена Василівна   Спеціаліст І категорії  
6 Нагорна Ірина Іванівна   Спеціаліст І категорії  
7 Олійник Еллада Володимирівна    Спеціаліст І категорії  
Відділ бухгалтерського обліку, звітності та господарських питань
1 Калашнікова Ірина Петрівна Начальник відділу головний бухгалтер 7-32-34 
2 Трипадуш Катерина Станіславівна  Головний спеціаліст 7-32-34
3 Мушенко Наталія Миколаївна   Головний спеціаліст 7-32-34
4 Плохотнік Наталія Василівна   Головнийспеціаліст 7-32-34
5 Добруля Людмила Вікторівна  Провідний спеціаліст 7-32-34
6 Дєвочкіна Євгенія Степанівна  Завідувач господарством  
7 Головко Денис Сергійович  Завідувач господарством  
8 Гасенко Тетяна Миколаївна  Діловод  
9 Косенко Юлія Сергіївна  Діловод  
10 Філоненко Галина Володимирівна  Діловод  
11 Гритчина Анна Миколаївна  Діловод  
12 Польченко Інна Сергіївна  Спеціаліст І категорії (у вітпустці по догляду за   дитиною до досягнення нею - 3-х річного віку)  
13 Довженко Олександр Вікторович  Водій автотранспортних засобів  
14 Загоренко Олена Валеріївна  Прибиральник службових приміщень  
15 Семенюк Іван Ілліч  Сторож  
16 Соколов Микола Анатолійович  Сторож  
17 Чирка Олександр Едуардович  Сторож  
Відділ житлово-комунального господарства, благоустрою та цивільного захисту
1    Начальник відділу 7-25-83 
2 Філіпенко Олексій Євгенович

 Провідний спеціаліст

 
3 Фісун Олександр Вікторович   Провідний спеціаліст  

 

Виконавчі органи ради:

 

                   Відділ соціального захисту  
1 Польченко Вікторія Олександрівна  Начальник відділу 7-29-61 
2 Булітко Олександр Валерійович  Головний спеціаліст  
3 Ситенко Світлана Миколаївна  Головний спеціаліст  

Відділ фінансів

1 Шаповал Наталія Вікторівна  Начальник відділу  7-35-14
2 Величко Людмила Василівна   Заступник начальника відділу  
3 Грицюк Наталія Сергіївна   Головний бухгалтер  
4 Швайко Світлана Миколаївна   Головний спеціаліст  
5 Антіпіна Оксана Іванівна   Головний спеціаліст  
 

Відділ освіти, культури, молоді та спорту

 

 
 1  Комлик Тамара Сергіївна  Начальник відділу  -
2  Задорожна Наталія Вікторівна  Головний спеціаліст  
3 Причиська Інна Анатоліївна  Діловод   
  Служба у справах дітей  
 1 Духонченко Людмила  Геннадіївна  Начальник   -
2 Федоренко Світлана Миколаївна  Головний спеціаліст   
  Відділ містобудування та архітектури  
 1 Коновалов Володимир Олександрович Начальник відділу   -
  2  Сергійко Максим Вікторович  Головний спеціаліст   
ua en de