Офіційний сайт Василівської міської ради

Пошук

Розділи

Календар

« Травень 2021 »
Пн   3 10 17 24 31
Вт   4 11 18 25  
Ср   5 12 19 26  
Чт   6 13 20 27  
Пт   7 14 21 28  
Сб 1 8 15 22 29  
Нд 2 9 16 23 30  

Корисні посилання

Проекти рішень міської ради

 

Порядок денний.docx

1.Про затвердження звіту про виконання бюджету Василівської міської територіальної громади за перший квартал 2021 року

Пояс-на зап-ка до звіту щодо виконання І кв 2021.doc

1 кв 2021 рік-таблиця.xls

02.Про внесення змін до рішення міської ради від 24.12.2020 № 9 «Про місцевий бюджет Василівської міської територіальної громади на 2021 рік (08558000000)»(зі змінами)

Поясн.зап. зм.бюдж.ТГ-20.05.21.doc

дод. 1-2021-зм20.05.2021.xlsx

дод. 2-2021-зм.20.05.2021.xls

дод. 3-2021-зм.20.05.2021.xls

дод. 5-2021-зм.25.05.21.xls

дод. 6-2021-зм.20.05.21.xls

дод. 7-2021-зм.20.05.21.xls

3.Про внесення змін до міської Програми «Надання населенню медичних послуг з первинної медичної допомоги населенню на території Василівської територіальної громади на 2021 рік», затвердженої рішенням міської ради від 24.12.2020 р. № 19

додаток табл +.doc

лист на сес Вас + 04.doc

4.Про внесення доповнень до рішення другої (позачергової) сесії Василівської міської ради восьмого скликання від 10 грудня 2020 № 3 «Про затвердження плану діяльності Василівської міської ради Запорізької області з питань підготовки проектів регуляторних актів на 2021 рік»

5.Про створення цільового фонду Василівської міської територіальної громади Запорізької області та затвердження положення про нього

6.Про внесення змін в рішення Василівської міської ради від 24 грудня 2020 року № 17 «Про затвердження Програми розвитку та підтримки комунальних закладів охорони здоров’я на території Василівської міської територіальної громади на 2021 рік»

7.Про звернення депутатів Василівської міської ради Запорізької області восьмого скликання

8.Про внесення змін та доповнень в рішення п’ятої сесії Василівської міської ради восьмого скликання від 22 березня 2021 року № 22 «Про затвердження Положення та складу міської постійної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Василівської міської ради»

9.Про стан забезпечення водопостачання та водовідведення Василівської територіальної громади питною водою м. Василівка в літній період 2021 року

10.Інформація про хід підготовки об’єктів житлово-комунального господарства громади до опалювального періоду 2021-2022 років

11.Про затвердження Регламенту відділу «Центр надання адміністративних послуг» Василівської міської ради Запорізької області

Регламент_ЦНАП.docx

12.«Про підготовку до оздоровлення дітей та підлітків у літній період 2021 року»

план заходів.rtf

13.Про внесення змін в рішення другої сесії Василівської міської ради вось-мого cкликання від 24 грудня 2020 року № 69 «Про затвердження Програми розвитку освіти Василівської територіальної громади на 2021-2022 роки»

14.Про внесення змін до структури та штатного розпису Василівської міської ради

15.Про внесення змін в рішення другої (позачергової) сесії восьмого скликання «Про затвердження Програми фінансового забезпечення утримання об`єктів нерухомого майна комунальної власності територіальної громади Василівської міської ради Запорізької області на 2021 рік»

16.Про внесення змін до рішення четвертої (позачергової) сесії Василівської міської ради восьмого скликання від 25 лютого 2021 року № 39 «Про деякі питання оренди комунального майна, що є власністю Василівської міської ради Запорізької області»

17.Про включення нерухомого майна, що є комунальною власністю Василівської міської ради Запорізької області до Переліку другого типу

18.Про надання згоди КНП «Василівська БЛІЛ» ВМР ЗО на передачу в оренду майна комунальної власності Василівської міської ради Запорізької області та включення цих об’єктів до Переліку першого типу

19.Про відмову у наданні згоди на безоплатне прийняття до комунальної власності Василівської міської ради Запорізької області житлового будинку за адресою: вул. Шевченка, 62-а, с. Скельки, Василівський район, Запорізька область та земельної ділянки, на якій розташований зазначений будинок

21.Про внесення змін в рішення другої (позачергової) сесії Василівської міської ради восьмого скликання від 24 грудня 2020 року № 61 «Про затвердження Програми капітального будівництва та реконструкції об’єктів комунальної власності на 2021 рік, що фінансуються за рахунок бюджету розвитку»

22.Про розгляд заяви Асаубаєву О.Є. про зміну цільового призначення земельної ділянки в м. Василівка, бул. Центральний, 47Е.

23.Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення та передачу безоплатно у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в с. Тернувате Василівського району Запорізької області Бабак І.В.

24.Про укладання договору про встановлення земельного сервітуту на право розміщення тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності на земельну ділянку в м. Василівка, вул. Миру з ТОВ «Бердянські ковбаси»

25.Про укладання договору про встановлення земельного сервітуту на право розміщення тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності на земельну ділянку в м. Василівка, бул. Центральний, біля будинку № 8 з ТОВ «Бердянські ковбаси»

26.Про укладання договору про встановлення земельного сервітуту на право розміщення тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності на земельну ділянку в м. Василівка, бул. Центральний, біля підземного переходу з ТОВ «Бердянські ковбаси»

27.Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення та передачу безоплатно у власність земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в с. Підгірне, вул. Чкалова, 46в Василівського району Запорізької області Бурлаці В.С.

28.Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельних ділянок для розміщення та обслуговування частини комплексу будівель в м. Василівка, пров. Елеваторний 4 Вайло Л.В.

29.Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для будівництва індивідуального гаражу в м. Василівка, пров. Лісний Ващенку М.Е.

30.Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу безоплатно у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в с. Шевченка, вул. Щаслива 3 Василівського району Запорізької області Ведмеденко В.В.

31.Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства в межах с. Грозове, вул. Нахімова 13 Василівського району Запорізької області Власенку С.О.

32.Про внесення змін в рішення четвертої (позачергової) сесії Василівської міської ради восьмого скликання від 25.02.2021 року № 116 « Про затвердження Переліку земельних ділянок комунальної власності Василівської міської ради Запорізької області право оренди на які виставляється на земельні торги окремими лотами»

33.Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу безоплатно у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в с. Долинка, вул. Перемоги,73 Василівського району Запорізької області Волошину С.О.

34.Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства в межах с. Долинка, вул. Перемоги, 73 Василівського району Запорізької області Волошину С.М.

35.Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення та передачу безоплатно у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в с. Зелений Гай Василівського району Запорізької області Ворох О.В.

36.Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для розміщення та обслуговування комплексу будівель в м. Василівка, вул. Степна, 2 ПП Гамовій Н.А.

37.Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельних ділянок для розміщення та обслуговування комплексу будівель ринку в м. Василівка, вул. Шевченко, 24 Гамовій Д.А.

38.Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу в оренду для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в м. Василівка, вул. Приморська, буд.21 кв.2 Василівського району Запорізької області Ганзі В.М.

39.Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу в оренду для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в м. Василівка, вул. Приморська, буд.21 кв.3 Василівського району Запорізької області Ганзі В.М.

40.Про розгляд заяви Гармаша Є.О. про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в м. Василівка, вул. Сімферопольська.

41.Про розгляд заяви Гармаша О.М. про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в м. Василівка, вул. Сімферопольська.

42.Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення та передачу безоплатно у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства громадянам України в с. Підгірне, Василівського району Запорізької області

43.Про надання згоди на поділ земельної ділянки та надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для ведення особистого селянського господарства громадянам України, за межами населенного пункту Василівської міської ради

44.Про внесення змін в рішення двадцять восьмої сесії Скельківської сільської ради п’ятого скликання від 24 вересня 2009 року № 1 «Про передачу безоплатно земельних ділянок у власність»

45.Про поновлення договору оренди землі для розміщення торгівельного кіоску в м. Василівка, бул. Центральний ФОП Денисюку О.Д.

46.Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення та передачу безоплатно у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в с. Коновалова , вул. Горького, 4, вул. Горького,18, вул. Горького, 26, вул. Горького, 27 Василівського району Запорізької області Дорофєєвій О.І., Чепінога В.В., Дериведмідю О.В.,Коломійчуку О.В.

47.Про розгляд заяв Дериведмідь Г.Ю.,Фойна С.В.,Фойна В.В.,Фойна Ю.О.,Фойна О.В., про надання земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства.

48.Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу безоплатно у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в с. Долинка, вул. Перемоги, 61 Василівського району Запорізької області Дериведмідь Т.А.

49.Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення та передачу безоплатно у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в с. Підгірне, вул. Чкалова, 224 Василівського району Запорізької області Добридіну Л.А.

50.Про виділення в натурі (на місцевості) земельної частки (паю) Довженко Т.Ю. із земель колективної власності колишнього КСП ім. Чкалова для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Василівської міської ради Запорізької області

51.Про встановлення земельного сервітуту на право розміщення тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності в м. Василівка, вул. Театральна Донченко Г.Ю.

52.Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства в межах с. Долинка, вул. Перемоги Василівського району Запорізької області Завгородній Н.А.

53.Про внесення змін в рішення двадцять третьої (позачергової) сесії Підгірненської сільської ради від 16.05.2019 року № 18 «Про погодження технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки земель запасу комунальної власності»

54.Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства в межах с. Долинка, навпроти будинку по вул. Моносова, 5 Василівського району Запорізької області Зейкану Є.В.

55.Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства в межах с. Долинка, навпроти будинку по вул. Моносова, 7 Василівського району Запорізької області Зейкан О.М.

56.Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення та передачу безоплатно у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в с. Тернувате Василівського району Запорізької області Зобову О.О.

57.Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення та передачу безоплатно у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в с. Зелений Гай Василівського району Запорізької області Золотаренко О.І.

58.Про проведення інвентаризації земельної ділянки із земель промисловості. транспорту, зв’язку, енергетики, оборони та іншого призначення для розміщення артезіанської свердловини в с. Верхня Криниця, вул. Нова, 26а Василівського району Запорізької області

59.Про проведення інвентаризації земельної ділянки із земель промисловості. транспорту, зв’язку, енергетики, оборони та іншого призначення для розміщення артезіанської свердловини в с. Верхня Криниця, вул. Попова, 26 Василівського району Запорізької області

60.Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки та встановлення земельного сервітуту на право розміщення тимчасової споруди в м. Василівка, бул. Центральний, біля будинку №10 Меркулову Л.О.

61.Про розгляд зави Мягкого Г.Л. про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в с. Скельки Василівського району Запорізької області.

62.Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення та передачу безоплатно у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в с. Підгірне Василівського району Запорізької області Кара О.Л.

63.Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу безоплатно у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в м. Василівка, пров. Таврійський, 9 Василівського району Запорізької області Критініній С.П.

64.Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення та передачу безоплатно у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в м. Василівка, пров. Таврійський, 9 Василівського району Запорізької області Критініній С.П.

65.Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства в межах с. Долинка, вул. Моносова, 25 Василівського району Запорізької області Лисенку В.В.

66.Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення та передачу безоплатно у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства громадянам України в с. Долинка, Василівського району Запорізької області

67.Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу безоплатно у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в с. Лугове, вул. Гагаріна, 93 Василівського району Запорізької області Медвідь І.Ю.

68.Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення та передачу безоплатно у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в с. Зелений Гай Василівського району Запорізької області Мироєвській А.І.

69.Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства в межах с. Долинка, вул. Перемоги, 19 Василівського району Запорізької області Мовчану В.І.

70.Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства в межах с. Долинка, вул. Моносова Василівського району Запорізької області Мовчан Л.О.

71.Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства в межах с. Долинка, вул. Перемоги, 19 Василівського району Запорізької області Мовчан Е.В.

72.Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства в межах с. Долинка, вул. Моносова, 27 Василівського району Запорізької області Несвіту М.Л.

73.Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки із земель сільськогосподарського призначення для розміщення та обслуговування свинокомплексу в с. Широке, вул. Космічна, 3а Василівського району Запорізької області селянському (фермерському) господарству «Нива»

74.Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення та передачу безоплатно у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства на території Василівської міської ради Василівського району Запорізької області Острогляду А.М.

75.Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу безоплатно у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в с. Верхня Криниця, вул. Вокзальна, 27 Василівського району Запорізької області Парфьоновій Л.М.

76.Про приведення державного акту на право приватної власності на землю виданого на ім’я Полежаєва А.Г. до вимог чинного законодавства

77.Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення та передачу у власність земельної ділянки для будівництва індивідуального гаражу в м. Василівка, пров. Лісний, 15а Полежаєвій О.Г.

78.Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення та передачу безоплатно у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в м. Василівка, вул. Миру, 7 Василівського району Запорізької області Поліщуку В.О.

79.Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення та передачу безоплатно у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в с. Коновалова, вул. Горького, 16 Василівського району Запорізької області Помогайко В.В.

80.Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення та передачу безоплатно у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в с. Кам’янське , вул. Польова, 19 «б» Василівського району Запорізької області Притулі Ю.О.

81.Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення та передачу безоплатно у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в с. Кам’янське , вул. Польова, 19 «б» Василівського району Запорізької області Федченку М.О.

82.Про прийняття в комунальну власність Василівської міської ради Запорізької області земельних ділянок

83.Про надання згоди на укладання договору про встановлення земельного сервітуту на частину земельної ділянки для розміщення тимчасової споруди в м. Василівка, вул. Стадіонна, 23 Комунальному закладу «Василівська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 3» Василівської міської ради Запорізької області.

84.Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу безоплатно у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в с. Лугове, вул. Гагаріна, 59 Василівського району Запорізької області Рутковській О.В.

85.Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства в межах с. Долинка, вул. Моносова, 9 Василівського району Запорізької області Семененку М.Я.

86.Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу безоплатно у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в с. Скельки, вул. Каховська, 39 Василівського району Запорізької області Сергєєву В.М.

87.Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу безоплатно у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в м. Василівка, вул. Довженка, 38 Василівського району Запорізької області Сиваш Л.Г.

88.Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства в межах с. Долинка, вул. Перемоги, 80 Василівського району Запорізької області Сірій Т.М.

89.Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства в межах с. Долинка, вул. Моносова, 38 Василівського району Запорізької області Сірому В.О.

90.Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу безоплатно у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в с.Верхня Криниця, вул. Українська, 32 Василівського району Запорізької області Снігарю О.В.

91.Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу безоплатно у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в м. Василівка, вул. Шевченка, 129 Василівського району Запорізької області Солов’яновій Н.М.

92.Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення та передачу безоплатно у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства на території Василівської міської ради Василівського району Запорізької області Солоп Г.П.

93.Про надання згоди на розроблення технічної документації із землеустрою, щодо поділу земельної ділянки за рахунок нерозподілених земельних часток (паїв) С(Ф)Г « Нива»

94.Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення та передачу безоплатно у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в с. Тернувате Василівського району Запорізької області Тимофіївій О.В.

95.Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства в межах с. Лісне, вул. Виноградна, 48 Василівського району Запорізької області Титаренко І.М.

96.Про розгляд заяви Титаренко М.Ю. про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства в межах с. Лісне, вул. Виноградна Василівського району Запорізької області

97.Про внесення змін до рішення сорок дев’ятої сесії Кам’янської сільської ради сьомого скликання від 13.02.2020 року № 15 «Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації масиву земель сільськогосподарського призначення ФОП Тихій О.А.»

98.Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення та передачу у власність земельної ділянки для будівництва індивідуального гаражу в м. Василівка вул. Шевченка, біля адмінбудівлі ПРАТ «Василівкатепломережа» Ханенку Я.В.

99.Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства в межах с. Широке, вул. Садова, 65 Василівського району Запорізької області Чабан Н.Й.

100.Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу безоплатно у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в с.Верхня Криниця, вул. Калинова, 43 Василівського району Запорізької області Чирко В.І.

101.Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства в межах с. Долинка, вул. Моносова Василівського району Запорізької області Шевченко І.О.

102.Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки для розміщення та обслуговування комплексу будівель школи в м. Василівка, пров. Шкільний 8 Василівського району Запорізької області.

103.Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства в с. Долинка, вул. Перемоги, 61 Василівського району Запорізької області Шукаєвій Л.Л.

104.Про розгляд заяви Щетініна А.І. щодо зміни цільового призначення земельної ділянки з земель для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості на земельну ділянку для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в м. Василівка, вул. Невського, 52.

105.Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства в межах с. Коновалова, вул. Горького Волошиній К.В.

106.Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення та передачу безоплатно у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в с. Кам’янське, вул. Освітнянська, 30 Василівського району Запорізької області Вайло Л.Є.

107.Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення та передачу безоплатно у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в с. Кам’янське, вул. Освітнянська, 22 Василівського району Запорізької області Гайнову М.М.

108.Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення та передачу безоплатно у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в с. Кам’янське, вул. Освітнянська, 25 Василівського району Запорізької області Гречку О.М.

109.Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення та передачу безоплатно у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в с. Кам’янське, вул. Освітнянська, 21 Василівського району Запорізької області Довженку В.В.

110.Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення та передачу безоплатно у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в с. Кам’янське, вул. Освітнянська, 19 Василівського району Запорізької області Довженку О.В.

111.Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення та передачу безоплатно у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в с. Кам’янське, вул. Освітнянська, 20 Василівського району Запорізької області Довженку О.В.

112.Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення та передачу безоплатно у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в с. Кам’янське, вул. Освітнянська, 26 Василівського району Запорізької області Загорульку П.В.

113.Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення та передачу безоплатно у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в с. Кам’янське, вул. Освітнянська, 24 Василівського району Запорізької області Лебідь В.О.

114.Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення та передачу безоплатно у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в с. Кам’янське, вул. Освітнянська, 23 Василівського району Запорізької області Лебідь О.В.

115.Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення та передачу безоплатно у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в с. Кам’янське, вул. Освітнянська, 27 Василівського району Запорізької області Чураковій Л.М.

116.Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення та передачу безоплатно у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в с. Кам’янське, вул. Освітнянська, 29 Василівського району Запорізької області Чураковій Н.В.

117.Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення та передачу безоплатно у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в с. Кам’янське, вул. Освітнянська, 28 Василівського району Запорізької області Чураковій С.В.

118.Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення та передачу безоплатно у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в с. Кам’янське, вул. Освітнянська, 32 Василівського району Запорізької області Шепель А.М.

119.Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення та передачу безоплатно у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в с. Кам’янське, вул. Освітнянська, 33 Василівського району Запорізької області Шепель К.М.

120.Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення та передачу безоплатно у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в с. Кам’янське, вул. Освітнянська, 31 Василівського району Запорізької області Шепелю С.М.

121.Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення та передачу безоплатно у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в с. Кам’янське, вул. Гагаріна, 10 «г» Василівського району Запорізької області Короткому Є.І.

122.Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення та передачу безоплатно у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в с. Кам’янське, вул. Польова, 1 «д» Василівського району Запорізької області Лисенку С.В.

123.Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в с. Кам’янське, вул. Дніпровська, 59 Василівського району Запорізької області Попову С.В.

124.Про приведення державного акту на право приватної власності на землю виданого на ім’я Рибалка В.А. до вимог чинного законодавства

125.Про приведення державного акту на право приватної власності на землю виданого на ім’я Стрішка В.К. до вимог чинного законодавства

126.Про поновлення договору оренди землі для обслуговування автомийки, ПТО, крамниці автозапчастин в м. Василівка, бул. Центральний, 53 «г» Житковій Т.В.

127.Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства в межах с. Долинка, по вул. Перемоги Василівського району Запорізької області Кабаченку С.М.

128.Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу безоплатно у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в м. Василівка, вул. Стадіонна, 1 Василівського району Запорізької області Кириленко М.І.

129.Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення та передачу безоплатно у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства на території Василівської міської ради Василівського району Запорізької області Анатоліді В.Л.

130.Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення та передачу безоплатно у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства на території Василівської міської ради Василівського району Запорізької області Анатоліді М.А.

131.Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення та передачу безоплатно у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства на території Василівської міської ради Василівського району Запорізької області Головку В.В.

132.Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення та передачу безоплатно у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства на території Василівської міської ради Василівського району Запорізької області Горецькому І.А.

133.Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення та передачу безоплатно у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства на території Василівської міської ради Василівського району Запорізької області Гуцю А.Ю.

134.Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення та передачу безоплатно у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства на території Василівської міської ради Василівського району Запорізької області Замулі Н.М.

135.Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення та передачу безоплатно у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства на території Василівської міської ради Василівського району Запорізької області Кропачеву І.Л.

136.Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення та передачу безоплатно у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства на території Василівської міської ради Василівського району Запорізької області Кропачеву Л. І.

137.Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення та передачу безоплатно у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства на території Василівської міської ради Василівського району Запорізької області Кропачевій І.А.

138.Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення та передачу безоплатно у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства на території Василівської міської ради Василівського району Запорізької області Лисак І.М.

139.Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення та передачу безоплатно у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства на території Василівської міської ради Василівського району Запорізької області Лобачу Ю.О.

140.Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення та передачу безоплатно у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства на території Василівської міської ради Василівського району Запорізької області Матвійчуку І.А.

141.Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення та передачу безоплатно у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства на території Василівської міської ради Василівського району Запорізької області Мігунову О.І.

142.Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення та передачу безоплатно у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства на території Василівської міської ради Василівського району Запорізької області Нечиту В.П.

143.Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення та передачу безоплатно у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства на території Василівської міської ради Василівського району Запорізької області Онищенко І.М.

144.Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення та передачу безоплатно у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства на території Василівської міської ради Василівського району Запорізької області Прінь І.В.

145.Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення та передачу безоплатно у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства на території Василівської міської ради Василівського району Запорізької області Прінь Л. М.

146.Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення та передачу безоплатно у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства на території Василівської міської ради Василівського району Запорізької області Ромащенку А.В.

147.Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення та передачу безоплатно у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства на території Василівської міської ради Василівського району Запорізької області Ромащенко А.В.

148.Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення та передачу безоплатно у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства на території Василівської міської ради Василівського району Запорізької області Семеренко В.Д.

149.Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення та передачу безоплатно у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства на території Василівської міської ради Василівського району Запорізької області Сірій Н.А.

150.Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення та передачу безоплатно у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства на території Василівської міської ради Василівського району Запорізької області Слабєнкову В.М.

151.Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення та передачу безоплатно у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства на території Василівської міської ради Василівського району Запорізької області Харченко Т.М.

152.Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення та передачу безоплатно у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства на території Василівської міської ради Василівського району Запорізької області Харченку О.В.

153.Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства в м. Василівка, вул. Довженка 22 Василівського району Запорізької області Нужному А.В.

154.Про підготовку до оздоровлення дітей та підлітків у літній період 2021 року

155.Про внесення змін до четвертої (позачергової) сесії Василівської міської ради восьмого скликання від 24 грудня 2021року № 75 «Про затвердження Програми підтримки розвитку водопровідно-каналізаційного та теплового господарств Василівської міської територіальної громади на 2021 рік»

Міський головаКаліман Сергій Анатолійович

Офіційні сайти держ установ


ua en de