Офіційний сайт Василівської міської ради

Пошук

Розділи

Календар

« Жовтень 2021 »
Пн   4 11 18 25
Вт   5 12 19 26
Ср   6 13 20 27
Чт   7 14 21 28
Пт 1 8 15 22 29
Сб 2 9 16 23 30
Нд 3 10 17 24 31

Корисні посилання

 

Проекти рішень міської ради

 

11.10.2021R206.docx

ПОРЯД.ДЕННИЙ 18 сесія 21.10.2021.docx

№1.Про затвердження звіту про виконання бюджету Василівської міської територіальної громади за 9 місяців 2021 року

Пояс.звіт 9 міс. 2021.doc

9 місяців 2021 р.-таблиця.xls

№2.Про внесення змін до рішення міської ради від 24.12.2020 № 9 «Про місцевий бюджет Василівської міської територіальної громади на 2021 рік (08558000000)»(зі змінами)

дод. 1-2021-зм.21.10.2021.xls

дод. 2-2021-зм.21.10.2021.xls

дод. 3-2021-зм.21.10.2021.xls

дод. 5-2021-зм.21.10.21.xls

дод. 6-2021-зм.21.10.21.xls

дод. 7-2021-зм.21.10.21.xls

Поясн.зап. зм.бюдж.ТГ-21.10.211.doc

№3.Про Прогноз бюджету Василівської міської територіальної громади на 2022-2024 роки (08558000000)

дод.1.xlsx

дод.2.xlsx

дод.3.xlsx

дод.4.xlsx

дод.6.xlsx

дод.7.xlsx

дод.8.xlsx

дод.9.xlsx

дод.11.xlsx

дод.12.xlsx

додаток до рішення-прогноз.docx

Пояснювальна до рішення.docx

4. Про внесення змін до рішення Василівської міської ради від 15.07.2021 № 03 «Про здійснення місцевого запозичення до бюджету Василівської міської територіальної громади у 2021 році»

5. Про надання дозволу комунальному підприємству «Благоустрій – Василівка» Василівської міської ради Запорізької області на укладання фінансового лізингу з метою придбання техніки

6. Про повернення субвенції до державного бюджету в разі настання випадку, передбаченого пунктом 14 Порядку та умов надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на розвиток комунальної інфраструктури, у тому числі на придбання комунальної техніки

№7.Про внесення змін до структури та штатного розпису Василівської міської ради

8. Про припинення шляхом ліквідації КОМУНАЛЬНОЇ УСТАНОВИ "СЕРВІСНИЙ ЦЕНТР ЗАКЛАДІВ ОСВІТИ" ВАСИЛІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ

9. Про внесення змін до рішення шостої (позачергової) сесії Василівської міської ради Запорізької області від 08 квітня 2021 року № 12 «Про затвердження програми «Поліцейський офіцер громади» на території Василівської міської ради Запорізької області на 2021-2022 роки»

10. Про передачу автомобіля Renualt Duster Степногірській селищній раді Василівського району Запорізької області

11. Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства в межах с. Скельки, Василівської міської ради Василівського району, Запорізької області Балакірєвій Т.М.

12. Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для індивідуального гаражного будівництва в м. Василівка вул. Шевченка, № 89 «А» Безсонову О.В.

13. Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства в межах с. Скельки, Василівської міської ради Василівського району, Запорізької області Брик Т.П.

14. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення та передачу у власність земельної ділянки для будівництва індивідуального гаражу в м. Василівка, вул. Державна біля буд. 6 Вайло Р.Ю.

15. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення та передачу у власність земельної ділянки для будівництва індивідуального гаражу в м. Василівка, вул. Державна біля буд. 6 Вайлу Ю. М.

16. Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства в с. Підгірне, вул. Берегова, Василівського району Запорізької області Волику С.С.

17. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення та передачу безоплатно у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в с. Долинка, вул. Моносова, 49, Василівського району, Запорізької області Волошину В.С.

18. Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства в межах с. Скельки, Василівської міської ради Василівського району, Запорізької області Гальченку О.В.

19. Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства в межах с. Скельки, Василівської міської ради Василівського району, Запорізької області Головку Ю.П.

20. Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства в межах с. Скельки, Василівської міської ради Василівського району, Запорізької області Гольцову О.Ю.

21. Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства в межах с. Скельки, Василівської міської ради Василівського району, Запорізької області Гольцовій О.Я.

22. Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства в межах с. Скельки, Василівської міської ради Василівського району, Запорізької області Грінченко Л.М.

23. Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства в межах с. Скельки, Василівської міської ради Василівського району, Запорізької області Гуць К.М.

24. Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства в межах с. Скельки, Василівської міської ради Василівського району, Запорізької області Гуцю О.Ю.

25. Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства за межами с. Скельки, Василівської міської ради Василівського району, Запорізької області Довженку А.І.

26. Про надання згоди на поділ земельної ділянки та надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства в межах с.Скельки, Василівської міської ради Василівського району, Запорізької області Довженку Л.В., Головко Ю.І.

27. Про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у постійне користування ДП «Пологівське лісогосподарське господарство»

28. Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства в межах с. Скельки, Василівської міської ради Василівського району, Запорізької області Замулі А.О.

29. Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства в межах с. Скельки, Василівської міської ради Василівського району Запорізької області Запарі А.В.

30. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу безоплатно у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в с. Підгірне, вул. Чкалова, 147, Василівського району Запорізької області Запарі О.В.

31. Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства в межах с. Скельки, Василівської міської ради Василівського району, Запорізької області Зубрєєві О.І.

32. Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства в межах с. Скельки, Василівської міської ради Василівського району, Запорізької області Йосипенку А.І.

33. Про розгляд заяви Кари Н.Ю. щодо надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства за межами с. Підгірне, Василівської міської ради Василівського району, Запорізької області

34. Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства в межах с. Скельки, Василівської міської ради Василівського району, Запорізької області Клименку І.П.

35. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення та передачу безоплатно у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в с. Зелений Гай, Василівського району, Запорізької області Кулику Р.О.

36. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення та передачу у власність земельної ділянки для будівництва індивідуального гаражу в м. Василівка, вул. Державна, біля буд. 6 Лисенко І.Ю.

37. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення та передачу безоплатно у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в с. Підгірне, вул. Кравця, 126, Василівського району, Запорізької області Лисенку Л.П.

38. Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства в межах с. Скельки, Василівської міської ради Василівського району, Запорізької області Лісовій Г.Б.

39. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу безоплатно у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в с. Широке, вул. Зарічна 29, Василівського району, Запорізької області Лісогору В.В.

40. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства, яка розташована на території Василівської міської ради Василівського району, Запорізької області Муленко Н.І.

41. Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства в межах с. Скельки, Василівської міської ради Василівського району, Запорізької області Мягкій А.П.

42. Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства в межах с. Скельки, Василівської міської ради Василівського району, Запорізької області Мягкій С.М.

43. Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства в межах с. Скельки, Василівської міської ради Василівського району, Запорізької області Мягкій Я.М.

44. Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства в межах с. Скельки, Василівської міської ради Василівського району, Запорізької області Мягкому А.М.

45. Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства в межах с. Скельки, Василівської міської ради Василівського району, Запорізької області Назаренко Н.О.

46. Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства в межах с. Скельки, Василівської міської ради Василівського району, Запорізької області Нечет Е.Г.

47. Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства в межах с. Скельки, Василівської міської ради Василівського району, Запорізької області Нечет С.В.

48. Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства в межах с. Скельки, Василівської міської ради Василівського району, Запорізької області Острогляд М.І.

49. Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства в межах с. Скельки, Василівської міської ради Василівського району, Запорізької області Остроглядові М.М.

50. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства, яка розташована за межами с.Скельки, Василівської міської ради Василівського району, Запорізької області Папучі Т.М.

51. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для обслуговування автозаправної станції, за адресою: с. Зелений Гай, вул. Зелена, 2, Василівський район, Запорізька область, ПАТ «Укрнафта»

52. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою, щодо інвентаризації земельної ділянки кадастровий номер 2320988800:02:007:0025

53. Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства в межах с. Скельки, Василівської міської ради Василівського району Запорізької області Прінь Л. Р.

54. Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства в межах с. Скельки, Василівської міської ради Василівського району, Запорізької області Пріню О.Л.

55. Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства в межах с. Скельки, Василівської міської ради Василівського району Запорізької області Ромащенку Л.В.

56. Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства в межах с. Скельки, Василівської міської ради Василівського району, Запорізької області Ромащенко Л.В.

57. Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства в межах с. Скельки, Василівської міської ради Василівського району, Запорізької області Ромащенко О.М.

58. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу безоплатно у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в с. Широке, вул. Миру, 137, Василівського району, Запорізької області Савенку А.Р.

59. Про надання згоди на поділ земельної ділянки та надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства, що розташовані за межами с. Грозове, Василівського району, Запорізької області Савіній О.Г., Савіній В.П.

60. Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства в межах с. Скельки, Василівської міської ради Василівського району, Запорізької області Сергєєву О. Л.

61. Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства в межах с. Скельки, Василівської міської ради Василівського району, Запорізької області Сергєєвій Н.П.

62. Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства в межах с. Скельки, Василівської міської ради Василівського району, Запорізької області Сергєєвій Т.В.

63. Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства в межах с. Скельки, Василівської міської ради Василівського району, Запорізької області Сергєєвій Т.В.

64. Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства в межах с. Скельки, Василівської міської ради Василівського району, Запорізької області Сидоренко О.М.

65. Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства в с. Грозове, вул. Калинова, 19, Василівського району, Запорізької області Сірій Л.М.

66. Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства в межах с. Скельки, Василівської міської ради Василівського району, Запорізької області Спічці В.В.

67. Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства в межах с. Скельки, Василівської міської ради Василівського району,Запорізької області Спічці Г.К.

68. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою, щодо інвентаризації земельних ділянок кадастрові номери: 2320985300:02:027:0007, 2320985300:02:027:0008

69. Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства в межах с. Скельки, Василівської міської ради Василівського району Запорізької області Тарнай О.В.

70. Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства в межах с. Скельки, Василівської міської ради Василівського району, Запорізької області Турському О.І.

71. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу безоплатно у власність для індивідуального садівництва на території Василівської міської ради Запорізької області Цибульняку В.А.

72. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу безоплатно у власність для індивідуального садівництва на території Василівської міської ради Запорізької області Цибульняк Л.М.

73. Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства в с. Підгірне, вул. Чкалова, 174, Василівського району, Запорізької області Чабан Т.М.

74. Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства в с. Підгірне, вул. Чкалова, 176 Василівського району Запорізької області, Чабан Г.А.

75. Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства в межах с. Скельки, Василівської міської ради Василівського району Запорізької області Чеші В.В.

76. Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства в межах с. Скельки, Василівської міської ради Василівського району, Запорізької області Чумаченко С.І.

77. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (та відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу безоплатно у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), яка розташована за адресою: с. Першотравневе, вул. Таврійська (Жовтнева), 27, Василівського району, Запорізької області Шеховцову М. М.

78. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу безоплатно у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в с. Верхня Криниця, вул. Нова, 37, Василівської міської ради Василівського району, Запорізької області Агаповій Р.А.

79. Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства за межами с. Скельки, Василівської міської ради Василівського району, Запорізької області Бабаєві Є.П.

80. Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства за межами с. Скельки, Василівської міської ради Василівського району, Запорізької області Гальченко К.А.

81. Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства за межами с. Скельки, Василівської міської ради Василівського району, Запорізької області Гальченко С.О.

82. Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства в межах с. Скельки, Василівської міської ради Василівського району, Запорізької області Головко В.І.

83. Про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства в межах с.Скельки, Василівської міської ради Василівського району, Запорізької області Горбенку І.М.

84. Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства за межами с. Скельки, Василівської міської ради Василівського району. Запорізької області Гресєву О.А.

85. Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства за межами с. Скельки, Василівської міської ради Василівського району, Запорізької області Губі О.В.

86. Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства за межами с.Скельки, Василівської міської ради Василівського району, Запорізької області Демиведмідю В.М.

87. Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства за межами с. Скельки, Василівської міської ради Василівського району, Запорізької області Демиведмідь Г.Ю.

88. Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства за межами с. Скельки, Василівської міської ради Василівського району, Запорізької області Ельмендєєву Є.М.

89. Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства за межами с. Скельки, Василівської міської ради Василівського району, Запорізької області Єфімову С.Ю.

90. Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства в с. Скельки, вул. Бригадна, 25, Василівської міської ради Василівського району, Запорізької області Калашніковій Т.Р.

91. Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства в межах с.Скельки, Василівської міської ради Василівського району, Запорізької області Кісельову К.С.

92. Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства за межами с. Скельки, Василівської міської ради Василівського району, Запорізької області Клюку В.Е.

93. Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства в межах с. Скельки, Василівської міської ради Василівського району, Запорізької області Ковальовій О.Ю.

94. Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства за межами с. Скельки, Василівської міської ради Василівського району, Запорізької області Колісник О.М.

95. Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства в с. Підгірне, вул. Чкалова, Василівського району, Запорізької області Кулик С.Г.

96. Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства за межами с. Скельки, Василівської міської ради Василівського району, Запорізької області Лисенку А.А.

97. Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства за межами с. Скельки, Василівської міської ради Василівського району, Запорізької області Лячку В.П.

98. Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства в межах с.Скельки, Василівської міської ради Василівського району, Запорізької області Муленко А.О.

99. Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства за межами с. Скельки, Василівської міської ради Василівського району, Запорізької області Муленко В.І.

100. Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства в межах с. Скельки, Василівської міської ради Василівського району, Запорізької області Муленку В.М.

101. Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства за межами с. Скельки, Василівської міської ради Василівського району, Запорізької області Муленко Л.О.

102. Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства в межах с.Скельки, Василівської міської ради Василівського району, Запорізької області Назаренко В.І.

103. Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства за межами с. Скельки, Василівської міської ради Василівського району, Запорізької області Присяжнюку С.В.

104. Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства в межах с. Скельки, Василівської міської ради Василівського району Запорізької області, Прінь Л.Г.

105. Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства за межами с. Скельки, Василівської міської ради Василівського району, Запорізької області Рибалко Л.В.

106. Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства за межами с. Скельки, Василівської міської ради Василівського району, Запорізької області Рибальченку В.В

107. Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства за межами с. Скельки, Василівської міської ради Василівського району, Запорізької області Рибальченко О.Ю.

108. Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства за межами с. Скельки, Василівської міської ради Василівського району, Запорізької області Руденку А.В.

109. Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства в межах с. Скельки, Василівської міської ради Василівського району, Запорізької області Сергєєву В.Л.

110. Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства в межах с. Скельки, Василівської міської ради Василівського району, Запорізької області Сергєєву В.М.

111. Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства за межами с. Скельки, Василівської міської ради Василівського району, Запорізької області Спічці О.О.

112. Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства за межами с. Скельки, Василівської міської ради Василівського району, Запорізької області Фойні О.В.

113. Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства за межами с.Скельки, Василівської міської ради Василівського району, Запорізької області Фойна Ю.О.

114. Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства в межах с. Скельки, Василівської міської ради Василівського району, Запорізької області Харченко В.І.

115. Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства за межами с. Скельки, Василівської міської ради Василівського району, Запорізької області Чеші С.М.

116. Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства в межах с. Скельки, Василівської міської ради Василівського району, Запорізької області Шевченку І.Л.

117. Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства за межами с. Скельки, Василівської міської ради Василівського району, Запорізької області Шевченку М.П.

118. Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства в межах с.Скельки, Василівської міської ради Василівського району Запорізької області Шевченко Т.Г.

119. Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для іншого сільськогосподарського призначення (для розташування комплексу будівель) в с. Першотравневе, вул. Вишнева (Радянська), 109б, Василівського району, Запорізької області ТОВ «СТВК «Деметра Вектор»

120. Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для іншого сільськогосподарського призначення (для розташування комплексу будівель) в с. Першотравневе, вул. Таврійська (Жовтнева), 52а, Василівського району, Запорізької області ТОВ «СТВК «Деметра Вектор»

121. Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в с. Першотравневе, вул. Таврійська (Жовтнева), 2а, Василівського району, Запорізької області ТОВ «СТВК «Деметра Вектор»

122. Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для іншого сільськогосподарського призначення (для розташування крупорушки) с. Першотравневе, вул. Таврійська (Жовтнева), 50б, Василівського району, Запорізької області ТОВ « СТВК «Деметра Вектор»

123. Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для іншого сільськогосподарського призначення (розміщення овочесховища) в с. Першотравневе, вул. Таврійська (Жовтнева), 50в, Василівського району, Запорізької області ТОВ «СТВК «Деметра Вектор»

124. Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування інших будівель громадської забудови (розташування контори), с. Першотравневе, вул. Таврійська (Жовтнева), 52, Василівського району, Запорізької області ТОВ « СТВК «Деметра Вектор»

125. Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості (для обслуговування маслопереробного цеху) в с. Першотравневе, вул. Таврійська (Жовтнева), 52б, Василівського району, Запорізької області ТОВ «СТВК «Деметра Вектор»

126. Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування будівель закладів культурно-просвітницького обслуговування (розташування будівлі клубу) в с. Першотравневе, вул. Таврійська (Жовтнева), 73, Василівського району, Запорізької області ТОВ «СТВК «Деметра Вектор»

127. Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для іншого сільськогосподарського призначення (для розташування комплексу будівель) в с. Шевченко, вул. Щаслива (Леніна), 66а, Василівського району, Запорізької області ТОВ «СТВК «Деметра Вектор»

128. Про надання згоди на поділ земельної ділянки та надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства, що розташовані за межами с. Грозове, Василівського району, Запорізької області Голуб С.В., Язан А.О., Язану І.В.

129. Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства за межами с. Скельки, Василівської міської ради Василівського району, Запорізької області Руденку О.Ю.

130. Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства, що розташована за межами населеного пункту с. Кам’янське, Василівської міської ради Василівського району, Запорізької області Гордієнко Н.О.

131. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою, щодо інвентаризації земельних ділянок кадастрові номери: 2320982200:02:011:0179, 2320982200:02:011:0177, 2320982200:02:011:0176

132. Про передачу в оренду нерозподілених (невитребуваних) земельних часток (паїв) Лисенко С.В. для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (із земель колишнього КСП «Заповіт Леніна») кадастровий номер 2320982200:01:010:0026

133. Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства, що розташована за межами населеного пункту с. Кам’янське, Василівської міської ради Василівського району, Запорізької області Павленко Н.В.

134. Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства, що розташована за межами населеного пункту с. Кам’янське, Василівської міської ради Василівського району, Запорізької області Рибалко Ю.С.

135. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) в с. Плавні, вул. Набережна, 67 «б», Василівського району, Запорізької області Янекіній Н.М.

136. Про внесення змін в рішення Василівської міської ради від 24 грудня 2020 року № 14 «Про затвердження комплексної Програми по удосконаленню благоустрою Василівської міської територіальної громади на 2021 рік» (із змінами та доповненнями)

137. Про внесення доповнень до рішення Василівської міської ради від 25 лютого 2021 року № 27 «Про затвердження Програми забезпечення участі Василівської міської ради Запорізької області в Асоціаціях на 2021 рік» (із змінами та доповненнями)

138. Про оприлюднення проєкту регуляторного акту «Про затвердження Порядку розміщення об’єктів зовнішньої реклами на території Василівської міської ради Запорізької області»

139. Про оприлюднення проєкту регуляторного акту «Про затвердження Правил торгівлі на ринках, які знаходяться на території Василівської міської ради Запорізької області»

140. Про виведення майна зі складу орендованого майнового комплексу з теплопостачання м. Василівка (єдиного майнового комплексу ПРАТ«ВАСИЛІВКАТЕПЛОМЕРЕЖА»)

141. Про передачу майна в господарське відання та на баланс КП «Благоустрій – Василівка» Василівської міської ради Запорізької області

142. Про передачу майна в господарське відання та на баланс КП «ДЖЕРЕЛО» Василівської міської ради Запорізької області

143. Про передачу майна в господарське відання та на баланс КП «КАМ’ЯНСЬКЕ»

144. Про внесення змін та доповнень до рішення п`ятої сесії Василівської міської ради восьмого скликання від 25 березня 2021р. № 54 «Про затвердження міської Програми «Компенсація фізичним особам, які надають соціальні послуги з догляду на непрофесійній основі на 2021 рік»

Додаток непроф зміни.docx

145. Про внесення змін до другої (позачергової) сесії Василівської міської ради восьмого скликання від 24 грудня 2020 року № 75 «Про затвердження Програми підтримки розвитку водопровідно-каналізаційного та теплового господарств Василівської міської територіальної громади на 2021 рік»

146. Про затвердження Програми про фінансування природоохоронних заходів на території населених пунктів Василівської міської територіальної громади на 2022 рік, які фінансуються за рахунок запланованих надходжень до екологічного фонду у 2022 році

147. Про внесення змін та доповнень до рішення другої сесії Василівської міської ради восьмого скликання від 24 грудня 2020 № 76 «Про затвердження Комплексної Програми соціальної підтримки учасників антитерористичної операції та членів їх сімей – мешканців Василівської міської територіальної громади на 2021 рік»

148.Про внесення змін до рішення другої (позачергової) сесії восьмого скликання Василівської міської ради від 24.12.2020 р. № 19 «Про затвердження Програми «Надання населенню медичних послуг з первинної медичної допомоги населенню на території Василівської територіальної громади на 2021 рік»

149.Про надання згоди на розробку проєктно-кошторисної документації

Міський головаКаліман Сергій Анатолійович

Офіційні сайти держ установ


ua en de