Офіційний сайт Василівської міської ради

Пошук

Розділи

Календар

« Травень 2021 »
Пн   3 10 17 24 31
Вт   4 11 18 25  
Ср   5 12 19 26  
Чт   6 13 20 27  
Пт   7 14 21 28  
Сб 1 8 15 22 29  
Нд 2 9 16 23 30  

Корисні посилання

Закріплення депутатів за округами

  Виборчій округ   

Депутатський округ

Територія в межах виборчих округів яка закріплена за депутатами

Депутати

1

1

Вулиці: Кошового, Спортивна, Незалежності, Ліхачова, Сонячна, Івана Сірка, Абрикосова, Зарічна, Сімферопольська, Василькова, Українська, Запорізька, Славянська, Козацька, Віктора Давидкова(Героя Радянського Союзу Давидкова), Щаслива(Свердлова), Сергія Морозова, Підгірна, Кравця,
м-н 40 років Перемоги
Провулки: Пушкіна, Гоголя, Механічний, Михайла Коцюбинського, Мирний, Лісний

Савченко Анастасія Володимирівна

 

Палига Олена Валеріївна

 

Ангеловський Олександр Васильович

1

2

Вулиці: Приморська, Театральна №1, №3, №5, від № 2 до № 10, Державна (Радянська), Шевченка від № 1 до № 41, від № 2 до № 22, Берегова, Привокзальна (Пролетарська), Лікарняна,
Гагаріна, Каштанова, Набережна,
Сагайдачного, Дмитра Яворницького, Соборна(Леніна) від № 1 до № 29, від № 2 до № 34, Будинок заготпункту
Провулки: Виконкомівський,
Чумацький(Фрунзе), Черняховського, Дружби, Космічний, Аптечний, Веселий

 

Духонченко Олена Василівна

 

Лисенко Микола Васильович

 

Мицик Андрій Юрійович

1

3

Вулиці: 8 Березня, Тополина, Невського від № 1 до № 39, Ватутіна, вул..Театральна від № 7 до № 19, з № 12 до № 16, Промислова, Шевченка від № 24 до № 40, від № 43 до № 99, бульвар Центральний(Чекістів) від № 2 до № 10, від № 1 до № 33.
Провулки: Лінійний, Південний, Театральний, Шкільний

Підставка Анатолій Дмитрович

 

Ковальова Валентина Семенівна

 

Мельник Олена В’ячеславівна

1

4

Вулиці: Дніпровська , бульвар Центральний (Чекістів),від № 35 до № 47, Московська , Затишна(Чапаєва), Першотравнева, Невського від № 2 до № 54, від № 41 до № 93, Шевченка від № 42 до № 86, від № 101 до № 145.
Провулки: Б.Хмельницького, Чехова, Зелений, Єсеніна, Толстого,
Осінній(Куйбишева) , Елеваторний

Матюх Андрій Борисович

 

Данилевський Володимир Анатолійович

 

Шандер Сергій Олександрович

 

Мандичев Олександр Георгійович

2

5

Вулиці: Весняна(Котовського), Залізнична від № 1 до № 75, Джерельна(Комсомольська), Каховська від № 1 до № 159, від № 2 до № 108, Софіївська(Кірова) від № 1 до № 139, від № 2 до № 130, Лисогорська.
Провулки: Гетьманський(Кіровський), Вараєва, Глінки, Бригадний, Яблуневий(Пархоменка), Щербакова.

Білка Роман Олексійович

 

Шеремет Орест Михайлович

2

6

Вулиці: Миру від № 1 до № 177, від № 2 до № 166, Довженка(Дзержинського) від № 1 до № 81, від № 2 до № 54, Стадіонна , Садова, Степна від № 1 до № 47, від № 2 до № 8, Молодіжна, Нова, Чкалова, Переможна(Чонгарська), Мисливська, Патріотична.
Провулки: Медовий(Жовтневий), Покровський(Піонерський), Армійський(Красноармійський), Тихий , Леваневського, Західний.

Андрієнко Олена Вікторівна

 

Горова Олена Олександрівна

2

7

Вулиці: Залізнична від № 2 до № 62, від № 77 до № 125, Каховська від № 161 до № 345, від № 110 до № 332,
платформа Чекрак, Соборна(Леніна) від № 31 до № 109, від № 36 до № 152, Софіївська(Кірова) від № 141 до № 171, від № 132 до № 160, Миру від № 179 до № 191, від № 168 до № 196, Довженко(Дзержинського) від № 83 до № 105, від № 56 до № 70, Маяковського, Горького, Вишнева, Польова, Зоряна(Щорса), Партизанська, Остапа Вишні , Степна від № 49 до № 73, Чарівна (Фурманова), Лесі Українки,
Провулки: Журавлиний, Полтавський, Стрілецький, Урожайний (Колгоспний), Заводський, Калиновий(Калініна),Таврійський, Кам’янський.

Мандичев Олександр Георгійович

 

Пархоменко Валерій Леонідович

3

8

с. Верхня Криниця

Живиця Юрій Вікторович

3

9

с. Лугове, с. Лісне

Паньовін Володимир Іванович

3

10

с. Кам’янське, с. Плавні

Мінакова Оксана Іванівна

3

11

с. Підгірне, с. Гладке, с. Зелений Гай, с. Широке

Могилевцев Олександр Юрійович

3

12

с. Широке, с. Переможне,
с. Тернувате

Бороденко Руслана Петрівна

3

13

с. Грозове, с. Коновалове, с. Долинка

Бойченко Віктор Вікторович

3

14

с. Скельки

Брик Віталій Володимирович

 

Горова Олена Олександрівна

3

15

с. Першотравневе, с. Шевченка

Смірський Валерій Вікторович

Міський голова



Каліман Сергій Анатолійович

Офіційні сайти держ установ


ua en de